Hamowanie!

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

kinxsize
Posty: 1
Rejestracja: śr lutego 01, 2006 12:02
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Polska,UK

Hamowanie!

Post autor: kinxsize » śr lutego 01, 2006 12:06

Hej chciałbym spytać konkretnie.
Mam rolki I-203 AGGRESSIVE TS6000-bez hamulca...!(i to własnie problem)
Jak dokładnie zachamować, przynajmniej zmniejszyc prędkosc na takich rolkach..?(może ktoś się zlituje i napisze dokładnie jak to zrobic, bardzo bym prosił!) DZIEKI!

Awatar użytkownika
bieliks
Posty: 49
Rejestracja: ndz czerwca 05, 2005 1:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: bieliks » śr lutego 01, 2006 12:29

Radzę przeglądnąć forum bo ten temat był już poruszany wielokrotnie i można znaleźć dokładne opisy odnośnie Twojego pytania :D :D :D

Klaudus
Posty: 3
Rejestracja: czw kwietnia 20, 2006 1:35
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Klaudus » sob kwietnia 22, 2006 7:06

moze to glupie pytanie, ale nie moge odczepic hamulca w swoich rolkach :lol: mam rolki rollsportu model zt-807 z lozyskami abec-1
moze nie sa zbyt nowoczesne ale trzymaja sie bo troche na nich nie jezdzilam ;) ale i tak moze zaczne zbierac na nowsze
jesli ktos ma jakis pomysl, ktory rozni sie od wlozenia w to naprawde duzej sily i urwania czegos :P to bardzo prosze o pomoc

Awatar użytkownika
Parzival
Czterokółkowiec
Posty: 86
Rejestracja: czw grudnia 01, 2005 4:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Neverwhere

Post autor: Parzival » ndz kwietnia 23, 2006 3:16

Klaudus pisze:moze to glupie pytanie, ale nie moge odczepic hamulca w swoich rolkach :lol: mam rolki rollsportu model zt-807 z lozyskami abec-1 (...)jesli ktos ma jakis pomysl, ktory rozni sie od wlozenia w to naprawde duzej sily i urwania czegos :P to bardzo prosze o pomoc
Jeżeli hamulec w rolkach jest "nieodkręcalny", to jedynym sposobem jest odpiłowanie go.
<FREERIDE>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”