bol v krzyzu... po ok 30min czasem po godzinie

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

v3rcia
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 29, 2009 2:40

bol v krzyzu... po ok 30min czasem po godzinie

Post autor: v3rcia » pt maja 29, 2009 2:48

zaczelam jezdzic niedavno, zvykle staram sie przy odpoviedniej pogodzie codziennie z godzine lub viecej spedzic jezdzac
nie mam jakis revelacyjnych miejscovek i trenuje glovnie na deptaku nad kanalem gdzie mnostvo kostki brukovej i niezbyt gladkiego asfaltu, zastanaviam sie czy od tych ciaglych mikrovstrzasov spovodovanych jazda po nierovnej navierzchni moze byc spovodovanyc ten bol...
zreszta ja sie chyba starzeje ogolnie bo v pravej nodze z przodu przy... miednicy tak mi sie vydaje tez mnie poboleva, zastanaviam sie czy cos zle robie czy da sie tych boli uniknac... czytalam juz o bolu srodstopia i czasem udaje mi sie tego uniknac dzieki podanym sposobom i mam nadzieje ze moze ktos ma pomysl lub przerabial juz taki problem jak moj...
a moze to samo przejdzie po kilku miesiacach? na razie jakies 2 miesiace jezdze ale byva ze mam z 3 tyg przervy bo deszcz non stop

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: bol v krzyzu... po ok 30min czasem po godzinie

Post autor: jar-as » pt maja 29, 2009 3:04

Zazwyczaj tak jest ze jak zaczynasz jezdzic czyli poczatkujaca jezdzisz spieta zeby sie nie wywrocic zeby bylo wszystko ok itd i to jest jeden z powodow przyjmowania zlej postawy ,poza tym miesnie krzyza przy kregoslupie tez pracuja i widac do niedawna nie mialy co robic :wink: .Wiekszosc bolu w nogach ma swoje korzenie w kregoslupie wiec obserwuj wyluzuj i poki co jezdzij . Doskonale pamietam ten bol ,dzisiaj go juz nie ma ,ale przez pierwsze pol roku od rozpoczecia jazdy byl mi naprawde "bliski " :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”