Płynność

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

kwisc
Posty: 29
Rejestracja: czw czerwca 14, 2007 11:53

Post autor: kwisc » pn sierpnia 27, 2007 1:52

Ja muzyki słucham, ale tez nieraz wyłaczam jak zadługo czuje się odcięty od reszty ^^ A co do początków na rolkach to najlepiej poprostu jeździć i samo wszystko przychodzi. Jeszcze kilka tygodni temu nie wiedziałem jak można przekładać nogi przy zakręcię, a teraz nie wiem jak mogło mi to sprawiać trudność ;) Pomaga też to, że kólka się wyjezdza i będzie łatwiej nimi hamowac czy zakręcać :)

Pij
Posty: 26
Rejestracja: sob sierpnia 04, 2007 8:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Konin

Post autor: Pij » pn sierpnia 27, 2007 3:33

kwisc pisze:Ja muzyki słucham, ale tez nieraz wyłaczam jak zadługo czuje się odcięty od reszty ^^ A co do początków na rolkach to najlepiej poprostu jeździć i samo wszystko przychodzi. Jeszcze kilka tygodni temu nie wiedziałem jak można przekładać nogi przy zakręcię, a teraz nie wiem jak mogło mi to sprawiać trudność ;) Pomaga też to, że kólka się wyjezdza i będzie łatwiej nimi hamowac czy zakręcać :)
Ha, a ja przekładankę na zakręcie zrobiłem prawie od razu i byłem zdziwiony bo na łyżwach mi za bardzo nie wychodziło.
Czas jest po to by nie robić wszystkiego naraz...

Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Post autor: Rolfan » pn sierpnia 27, 2007 3:58

Jeżeli chce sie cos robić dobrze to należy sie temu przynajmniej na czas roboty poswięcić. Dlatego nie do końca Ciebie rozumiem Piju.
Pozdrowienia

Pij
Posty: 26
Rejestracja: sob sierpnia 04, 2007 8:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Konin

Post autor: Pij » pn sierpnia 27, 2007 4:23

Rolfan pisze:Jeżeli chce sie cos robić dobrze to należy sie temu przynajmniej na czas roboty poswięcić. Dlatego nie do końca Ciebie rozumiem Piju.
A z czym?? Jeżdżę, lubię jeździć - z czego wniosek że się nie przykładam??
Czas jest po to by nie robić wszystkiego naraz...

Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Post autor: Rolfan » pn sierpnia 27, 2007 4:39

"Czas jest po to aby nie robić wszystkiego naraz"-Twoje motto.Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć a zwłaszcza ruchów ktorych błąd daje natychmiast znać o sobie to niestety musisz się odciąc od reszty chyba,że masz ponad przeciętną podzielność uwagi ale wtedy nie wykorzystujesz pierwszej możliwości do końca.
Pozdrowienia

ewas
Posty: 9
Rejestracja: śr sierpnia 22, 2007 1:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ewas » pn sierpnia 27, 2007 5:42

ogólnie to fajnie jest z muzyczką ale bardziej lubię gdy coś gra w tle,jak byłyśmy ostatnio to grała jakaś tam taneczna muza dla wczasowiczów i podobało nam się to ,odrazu jakoś tak lepiej się jechało ale nie bardzo lubię w uszach słuchaweczki ale jeśli tak będzie lepiej to pokatuję jedno ucho,pozatym muzyka to raczej jakaś spokojna nalezałaby sie przynajmniej na początku coby nie rozwijać prędkości techno :lol: :bounce:

Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Post autor: Rolfan » pn sierpnia 27, 2007 5:56

Mi najbardziej "podchodzą" popularne standarty muzyki klasycznej.
Pozdrowienia

Pij
Posty: 26
Rejestracja: sob sierpnia 04, 2007 8:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Konin

Post autor: Pij » pn sierpnia 27, 2007 6:40

Rolfan pisze:"Czas jest po to aby nie robić wszystkiego naraz"-Twoje motto.Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć a zwłaszcza ruchów ktorych błąd daje natychmiast znać o sobie to niestety musisz się odciąc od reszty chyba,że masz ponad przeciętną podzielność uwagi ale wtedy nie wykorzystujesz pierwszej możliwości do końca.
Sorry ale nie łapię nadal o co Ci chodzi?? Jakie ruchy i jakie błędy??
Czas jest po to by nie robić wszystkiego naraz...

Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Post autor: Rolfan » wt sierpnia 28, 2007 12:10

To powiem to inaczej.Jeżeli chcesz się nauczyć czegoś nowego na rolkach to musisz całą uwagę na tym skupić bo w przeciwnym wypadku błąd może Cię kosztować stłuczeniem d..... albo czegoś jeszcze
Pozdrowienia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”