Zaprzęg

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

anielka
Posty: 8
Rejestracja: wt sierpnia 01, 2006 1:20
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zabrze

Zaprzęg

Post autor: anielka » sob sierpnia 12, 2006 3:43

Witam!!!

Na początku mojego pisania =p -waszego czytania- wystawiam Wam rękę do przywitania.

Czas leci nieubłaganie... Wakacje spoko mijają;] czasami nuda... ale no coz ;] mieszkam sobie u mojej babci pod Krakowem w Proszowicach ;] małe, dość spokojne miasteczko J Jedyna moja forma rozrywka jest właśnie sport który łączy wszystkich tutejszych forumowiczow. Bardzo mnie fascynuje, wszystkie sprawy które tylko się da załatwiam na rolkach;] ostatnio poszłam sobie na spacer do parku z psem duuuzym owczarkiem niemieckim:D:D. Na dodatek wtrącę, że wyszkolonym. Warunki sprzyjające jak i dla mnie tak i dla psa. Pies musi się przecież wybiegać a mi to nawet na, reke bo lubię szybka jazdę... Zrobiłam sobie zaprzęg;] hehe może to i głupie, ale... Pomysłowe!!! Nie wyglądało to na tej zasadzie ze jadę sobie w najlepsze a pies ciągnie całe 60 kg. O nie nie...!!! Czasem i pies mnie wspomagał na ostrych zakrętach, na prostej drodze również... nie nadużywałam tego przesadnie, pies nie był zbytnio obciążony, także i Maszer i pies był zadowolony :D:D .To było niesamowite. Próbował ktoś kiedyś?
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Zbyhoo
Ścigant 4x100mm
Posty: 283
Rejestracja: śr października 26, 2005 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Zbyhoo » sob sierpnia 12, 2006 4:15

No to bierz psa i zaprezentuj się na maratonie w Gdańsku :D .

anielka
Posty: 8
Rejestracja: wt sierpnia 01, 2006 1:20
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: anielka » sob sierpnia 12, 2006 7:31

Heheeee gratuluje dobrego poczucia humoru. Niezły pomysł:D Faktem jest ze to niestety nie mój pies:/ myślę ze rodzinka raczej by mi go nie wypożyczyła hehe a może by tak sobie sprezentować własnego kundla:D:D no no.... Pomyślę nad tym . hehe szkoda tylko ze Kira, choć jest posłuszna jest psem obronnym-bezbronnym. To nic... I tak jest kochana. Jestem początkująca, kiedyś jeździłam już na rolkach, w maju od 10 lat po raz kolejny założyłam rolki na nogi. Czułam się w nich jak ryba w wodzie, żadnych skrępowanych ruchów i niepohamowana chęć jazdy, jazdy i jeszcze raz jazdyyyyyyy. Od niedawna odwiedzam to forum. I choć stabilnie i w miarę szybko śmigam dużo mi brakuje żeby moc się zaprezentować na maratonie do tego dochodzi wyposażenie:] jak do tej pory jeżdżę jeszcze rekreacyjnie, musze sobie kupić porządny sprzęt. wdedy pomysli sie juz tak powaznie :) wiesz cos o Tym? tzn o "psim zaprzegu na rolkach"?? :D

Awatar użytkownika
Zbyhoo
Ścigant 4x100mm
Posty: 283
Rejestracja: śr października 26, 2005 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Zbyhoo » sob sierpnia 12, 2006 8:04

anielka pisze:wiesz cos o Tym? tzn o "psim zaprzegu na rolkach"?? :D
No właśnie nie i chetnie bym to zobaczył :D . Z moimi kotami, niestety, tej techniki nie zastosuję :D .

anielka
Posty: 8
Rejestracja: wt sierpnia 01, 2006 1:20
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: anielka » sob sierpnia 12, 2006 8:17

:) rzeczywiście to nie byłby najlepszy pomysł, w sumie to bym nawet nie polecała:) pożycz psa od sąsiada/ki, „Odpalaj wrotki i grzej asfalt" muuuuuuuuuusisz sprobowac !!! :D

kmieto7

Re: Zaprzęg

Post autor: kmieto7 » sob sierpnia 12, 2006 10:57

anielka pisze:Witam!!!

Na początku mojego pisania =p -waszego czytania- wystawiam Wam rękę do przywitania.

Czas leci nieubłaganie... Wakacje spoko mijają;] czasami nuda... ale no coz ;] mieszkam sobie u mojej babci pod Krakowem w Proszowicach
...no witaj anielka przebywasz w moich znajomych stronach . Mam rodzinę w Kowali i Jakubowie to jakieś 2-3km od Proszowic. A także w Nowym Brzesku ale to chyba z 10 km. Teraz są tam właśnie moi rodzice więc jak możesz to skocz ich pozdrowić tym swoim zaprzęgiem... nie jest daleko :?: :D Serdecznie pozdrawiam kmieto :D

anielka
Posty: 8
Rejestracja: wt sierpnia 01, 2006 1:20
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zabrze

Re: Zaprzęg

Post autor: anielka » wt sierpnia 15, 2006 12:19

"...no witaj anielka przebywasz w moich znajomych stronach . Mam rodzinę w Kowali i Jakubowie to jakieś 2-3km od Proszowic. A także w Nowym Brzesku ale to chyba z 10 km. Teraz są tam właśnie moi rodzice więc jak możesz to skocz ich pozdrowić tym swoim zaprzęgiem... nie jest daleko :?: :D Serdecznie pozdrawiam kmieto :D"


Daleko? Ależ skąd;) tyle ze jutro wyjeżdżam.... mffffff.... Nareszcie!!! J Może i dziś znalazłabym czas tylko, że jest takie małe święto;] wydaje mi się że za Proszowicacmi znajdują się sa Jakubowice, a nie "Jakubowo" Tak to prawda. To 2-3 km stad;) gdybym jeszcze wiedziała pod jaki adres i nazwisko mam trafić to z miła chęcią przekazałabym pozdrowienia.[/list]

Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Post autor: Rolfan » wt sierpnia 15, 2006 7:13

action=download&ufid=0E5B4D5E2B94FC33
Anielka powyżej masz fotkę dziewczyny z psem,na rolkach.
Pozdrowienia

Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Post autor: Rolfan » wt sierpnia 15, 2006 7:15

http://www.yousendit.com/transfer.php?a ... 5E2B94FC33
eszcze raz bo coś nie zadziałało
Pozdrowienia

kmieto7

Re: Zaprzęg

Post autor: kmieto7 » śr sierpnia 16, 2006 11:46

anielka pisze: wydaje mi się że za Proszowicacmi znajdują się sa Jakubowice, a nie "Jakubowo"
...dokładnie tak ''Jakubowice'' :!:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”