Witam wszystkich- tu nowa

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

izsi009
Posty: 5
Rejestracja: sob lipca 22, 2006 6:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: warszawa-bielany

Witam wszystkich- tu nowa

Post autor: izsi009 » pn lipca 24, 2006 1:03

Witam wszystkich, Nazywam się Iza, jeżdzę od pól roku, raczej słabo mi idzie, ale się nie poddaje, bardzo chcę się nauczyć, bardzo tu dużo cennych rad, filmiki o nauce jazdy się przydały. Pozdrawiam :P

Awatar użytkownika
McGregor
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 131
Rejestracja: śr lipca 12, 2006 7:25
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Zacisze

Post autor: McGregor » pn lipca 24, 2006 8:10

Najwięcej sie nauczysz na żywo - zapraszam do Parku Szczęśliwckiego.
Byłem pierwszy raz i też się czegoś nauczyłem. A pozatym to w większej grupie fajniej sie jeździ.
#######################

McGregor '73

Awatar użytkownika
kajman
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 594
Rejestracja: wt kwietnia 18, 2006 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: kajman » pn lipca 24, 2006 8:51

Iza - uzupełnij swój profil o informacje o miejscu Twojego zamieszkania - miasto. Będzie Tobie łatwiej nawiązać kontakt, z osobami z "sąsiedztwa". Jeżeli jesteś z Warszawy to tak jak napisał McGregor, spotykamy się cyklicznie dużą (ostatnio 30 osób) grupą w soboty w p.Szczęśliwickim o godz. 10.
Jeżeli chcesz zobaczyć zdjęcia i filmiki z ostatniego spotkania zobacz temat:
Spotkanie w p.Szczęśliwickim sobota 22.07 godzina 10!!!

Co jakiś czas na forum pojawia się wątek z zaproszeniem na spotkanie no i z wypowiedziami uczestników. Spotkania są b.dobrze dokumentowane przez Inso.
Pozdrawiam i namawiam do uzupełnienia profilu.
Obrazek
Pozdrawiam Kajman

izsi009
Posty: 5
Rejestracja: sob lipca 22, 2006 6:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: warszawa-bielany

Post autor: izsi009 » pn lipca 24, 2006 1:27

Dzięki za zproszenie,na pewno skorzystam,dotychczas jeżdżę sama i słabo mi idzie,tzn.mam problemy z równowagą,nie jest tragicznie ale jeżdżę zygzakiem :D ,nie hamuje,chyba,że jakieś drzewko stoi :D ,lub ławka. Miałam opory przed zalogowaniem się do Was,bo zostałam wyśmiana na innym forum,bo napisałam że stuknęła mi 30-tka i dopiero się ucze. Bardzo bym chciała jeździć z Wami,ale Wy już chyba śmigacie i hamujecie sami :) poza tym ludziska z bielan dziwnie się patrzą i paniusie z pieskami komentują. Profil już uzupełniłam, chyba że cóś pokręciłam.

Awatar użytkownika
kajman
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 594
Rejestracja: wt kwietnia 18, 2006 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: kajman » pn lipca 24, 2006 1:46

izsi009 - nie przejmuj się, w naszym gronie nikt się nie będzie z Ciebie śmiać. Jest wiele osób, które się uczą, ja też się uczę i niedługo też stuknie mi 30-stka. Na spotkaniu na pewno znajdziesz życzliwą osobę, która pomoże Tobie.
Myślę, że jak promocja rolkarstwa będzie tak się rozwijać jak rozwija (zaczyna) to niedługo te paniusie z pieskami same się przesiądą na rolki.
A na jakim forum Ciebie wyśmiali?
Obrazek
Pozdrawiam Kajman

Awatar użytkownika
McGregor
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 131
Rejestracja: śr lipca 12, 2006 7:25
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Zacisze

Post autor: McGregor » pn lipca 24, 2006 1:49

Iza - wiekiem to się nie przejmuj. Ja jestem też po magicznej 30-tce i też dopiero zaczynam. Moja żona była w sobotę pierwszy raz na rolkach, więc może będziecie razem się podtrzymwać ( również na duchu ) :)
#######################

McGregor '73

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn lipca 24, 2006 1:51

Właśnie na jakim forum są tak nieogarnięci, że się śmieją?

Też mam za moment 30 na karku i uczę się dalej jeździć.
Znam wiele osób, które zaczynają (zaczynały) w wieku 30, 35, 40, 45, 50 i śmigają tak, że szczęka opada :) Głowa do góry, zero oporów do ludzi z tego forum i jak najwięcej czasu spędzać na rolkach :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Marta
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 224
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marta » pn lipca 24, 2006 2:01

izsi009 pisze:Miałam opory przed zalogowaniem się do Was,bo zostałam wyśmiana na innym forum,bo napisałam że stuknęła mi 30-tka i dopiero się ucze.
Miałam to samo, ale mniej odwagi i na innym forum wogóle się nie odezwałam, a tu to dopiero po pewnym czasie. Wiekiem się nie przejmuj. Mnie też już coś stuknęło, a nawet nie zaczęłam jeździć, ale w niedługiej przyszłości jak spłynie kasa to kupię sprzęt i pośmigam.

Życie zaczyna się po trzydziestce :wink:

izsi009
Posty: 5
Rejestracja: sob lipca 22, 2006 6:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: warszawa-bielany

Post autor: izsi009 » pn lipca 24, 2006 2:11

To było na http://www.forum.rolki.com , nie polecam tego miejsca, dali mi do zrozumienia,że pomyliłam forum,że zaczyna się jeździć dużo,dużo wcześniej i taka stara baba jak ja niepowinna pytać o rady "dzieciaki"
W następną sobotę tj.29.07 pracuje :cry: ,ale 30.07 mam wolne :) i chętnie bym do Was dołączyła jeśli jeździcie w niedziele. Mam jeszcze głupie pytanie: kto to jest moderator? czy to ktoś kto zarządza tym forum? sory za głupie pytanie, teraz lece na rolki,bo już cień za moim oknem i puściutko,bo wszyscy wyjechali :) Czy w niedziele jeździcie?jak tak to gdzie mam szukać.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn lipca 24, 2006 2:16

izsi009 pisze:Mam jeszcze głupie pytanie: kto to jest moderator? czy to ktoś kto zarządza tym forum?
Moderator - pomocnik admina, panuje nad porządkiem na forum.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
kajman
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 594
Rejestracja: wt kwietnia 18, 2006 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: kajman » pn lipca 24, 2006 2:17

W soboty spotykamy się na Szczęśliwicach - mam nadzieję, że za 2 tyg. będziesz, a w niedziele, niejaki Slawek organizuje przejazd przez miasto. W tygodniu, każdy gdzieś tam jeździ: trasa przy Wiśle, park praski, szczęśliwice, przedłużenie trasy siekierkowskiej. Wyślij posta do już istniejącego odpowiedniego tematu lub załóż nowy temat, na pewno uda się Tobie z kimś umówić. Trenuj trenuj, bo przejazd przez miasto staje się obowiązkiem każdego z forumowiczów uczęszczających na sobotnie Szczęśliwickie spotkania.
Obrazek
Pozdrawiam Kajman

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » pn lipca 24, 2006 2:43

izsi009 pisze:To było na http://www.forum.rolki.com , nie polecam tego miejsca, dali mi do zrozumienia,że pomyliłam forum,że zaczyna się jeździć dużo,dużo wcześniej i taka stara baba jak ja niepowinna pytać o rady "dzieciaki"
W następną sobotę tj.29.07 pracuje :cry: ,ale 30.07 mam wolne :) i chętnie bym do Was dołączyła jeśli jeździcie w niedziele. Mam jeszcze głupie pytanie: kto to jest moderator? czy to ktoś kto zarządza tym forum? sory za głupie pytanie, teraz lece na rolki,bo już cień za moim oknem i puściutko,bo wszyscy wyjechali :) Czy w niedziele jeździcie?jak tak to gdzie mam szukać.
Cześć! jesteś tu mile widziana.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Krzysztof » pn lipca 24, 2006 3:15

izsi009 pisze:Dzięki za zproszenie,na pewno skorzystam,dotychczas jeżdżę sama i słabo mi idzie,tzn.mam problemy z równowagą,nie jest tragicznie ale jeżdżę zygzakiem :D ,nie hamuje,chyba,że jakieś drzewko stoi :D ,lub ławka. Miałam opory przed zalogowaniem się do Was,bo zostałam wyśmiana na innym forum,bo napisałam że stuknęła mi 30-tka i dopiero się ucze. Bardzo bym chciała jeździć z Wami,ale Wy już chyba śmigacie i hamujecie sami :) poza tym ludziska z bielan dziwnie się patrzą i paniusie z pieskami komentują. Profil już uzupełniłam, chyba że cóś pokręciłam.
Witaj Izo na forum, w którym nikt się nie śmieje ani z powodu wieku ani z faktu że masz problemy z hamowaniem. Najważniejsza jest chęć do korzystania z rolek jako formy rekreacji ruchowej . Początki na ogół są trudne - po pewnym czasie będzie już tylko lepiej.
A paniusie z pieskami - no cóż, lepiej niech pilnuja pieski :!:

Awatar użytkownika
Pusiaczek
Czterokółkowiec
Posty: 53
Rejestracja: pt czerwca 09, 2006 10:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post autor: Pusiaczek » pn lipca 24, 2006 7:28

izsi009 pisze:nie hamuje,chyba,że jakieś drzewko stoi :D ,lub ławka
hi hi nie martw się...ja tez z tych niehamujących ;)
uwagaaaaa ja nie hamuję!! omijać szerokim łukiem!!

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » pn lipca 24, 2006 8:52

Krzysztof pisze:
izsi009 pisze:Dzięki za zproszenie,na pewno skorzystam,dotychczas jeżdżę sama i słabo mi idzie,tzn.mam problemy z równowagą,nie jest tragicznie ale jeżdżę zygzakiem :D ,nie hamuje,chyba,że jakieś drzewko stoi :D ,lub ławka. Miałam opory przed zalogowaniem się do Was,bo zostałam wyśmiana na innym forum,bo napisałam że stuknęła mi 30-tka i dopiero się ucze. Bardzo bym chciała jeździć z Wami,ale Wy już chyba śmigacie i hamujecie sami :) poza tym ludziska z bielan dziwnie się patrzą i paniusie z pieskami komentują. Profil już uzupełniłam, chyba że cóś pokręciłam.
Witaj Izo na forum, w którym nikt się nie śmieje ani z powodu wieku ani z faktu że masz problemy z hamowaniem. Najważniejsza jest chęć do korzystania z rolek jako formy rekreacji ruchowej . Początki na ogół są trudne - po pewnym czasie będzie już tylko lepiej.
A paniusie z pieskami - no cóż, lepiej niech pilnuja pieski :!:
Jak to nikt się nie śmieje? A te dwa zgredy Marek i Alan to co? Paniusie z pieskami :?: :evil: :twisted: :evil:
Gdyby nie oni to smutno by tu było jak w rodzinnym grobowcu. :evil: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :roll: :D :shock:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”