MY NIE ZNAMY SIĘ NA ROLKACH! ;)

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » pt czerwca 02, 2006 10:07

Artus pisze:Witaj MagJa, mam nadzieje ze czynisz postepy i juz niedlugo zjawisz sie na jakims maratonie :) lub masowej imprezie.
Ja jezdze od miesiaca i juz tak sie wciagnalem ze nie wyobrazam sobie zycia bez rolek. Ostro powiedziane :) hahaha. Super Sprawa

Pozdrawiam :P
No to sprawdź terminy i rezerwuj bilety do Gdańska, Berlina lub Poznania. Będziesz radośnie przywitany. A jak tam u Ciebie z pogodą?

MagJa
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 31, 2006 11:26

Post autor: MagJa » pt czerwca 02, 2006 10:12

zico pisze:MagJa, witamy na forum i się nie przejmuj tym tematem :)
Powiedzmy, że patrzę na temat w ten sposób ;)
Artus pisze:Witaj MagJa, mam nadzieje ze czynisz postepy i juz niedlugo zjawisz sie na jakims maratonie :) lub masowej imprezie.
Ja jezdze od miesiaca i juz tak sie wciagnalem ze nie wyobrazam sobie zycia bez rolek. Ostro powiedziane :) hahaha. Super Sprawa

Pozdrawiam :P
Oj, nieprędko. Na razie z powodu stłuczenia kości ogonowej siedzę w domu i o rolkach nie myślę. Poza tym ciężki ze mnie przypadek, skoro rolki na nogach pierwszy raz miałam jakieś 10 lat temu, a do tej pory nawet hamować się nie nauczyłam, nie mówiąc o innych sztukach. No ale czas to zmienić...
Piotr B pisze:
MagJa pisze: Myślałam, że poważniejsi i mądrzejsi jesteście,
Jesteśmy, poważni, może nawet mądrzejsi ale mamy też poczucie humoru. Cała sztuka polega również na tym że potrafimy śmiać się z siebie. Więc uszy do góry!!!!!!!!!
Przecie się nie smucę i nie biorę tego, co piszecie za bardzo do siebie. Też mnie niektóre wypowiedzi dziewczy śmieszą, ale zauważam też te, które mądrze piszą
Pozdrawiam

Mieszczanka
Posty: 24
Rejestracja: sob marca 26, 2005 10:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Mieszczanka » pt czerwca 02, 2006 10:33

funfig pisze:kobietek jest mało w rolkarstwie ponieważ rolkowcy są mało atrakcyjni pod wzgledem wygladu-kask ,ochraniacze zniechecaja dziewczyny.
Czyżby? :twisted: Ja tak nie myślę :lol: Swoją drogą jak chce się mieć dużo przyjemności z jazdy na rolkach, to trzeba też pomyśleć o swoim bezpieczeństwie. Kasku też można pięknie wyglądać, mam racę? :wink:

Awatar użytkownika
Zbycho
Posty: 21
Rejestracja: czw maja 25, 2006 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Zbycho » pt czerwca 02, 2006 11:09

Mieszczanka pisze: Kasku też można pięknie wyglądać, mam racę? :wink:
masz rację :wink: - kaski nie są przecież aż tak strasznie
jakby wyglądały tak jak kiedyś - takie nocniki jak nosili np. milicjanci za PRLu no to by można było się zastanawiać czy wkładać
:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Artus
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 11, 2006 2:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: DUBLIN

Post autor: Artus » pt czerwca 02, 2006 12:06

Piotr B pisze:No to sprawdź terminy i rezerwuj bilety do Gdańska, Berlina lub Poznania. Będziesz radośnie przywitany. A jak tam u Ciebie z pogodą?
Pogoda w tym tygodniu wysmienita, szykuje sie dluzszy weeked - poniedzialek wolny (Bank Holliday Monday). Mam nadzieje ze slonce sie utrzyma (tak zapowiadaja synoptycy). Jutro jezdze w Phoenix Parku 4 mile prostej w dwoch kierunkach. Nie moge przesadzic bo wieczorem mam kawalerski kumpla :wink: Na niedziele Bushy Park, malo asfaltu wokol jeziorka jazda raczej rekreacyjna i przyjemna :) Co do maratonow lub przejazdow to w Polsce bede od 21 lipca do 7 sierpnia. Cos sie dzieje w tym czasie?? Berlin na 23 wrzesnia jak mi cos nie wypadnie postaram sie byc :)
Be sure, you are happy...
Rollerblade GEO 1.3

funfig
Posty: 27
Rejestracja: wt kwietnia 11, 2006 10:21
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: funfig » pt czerwca 02, 2006 12:37

Ja jednak uważam,że kask i ochraniacze(z wyjątkem na dłonie) brutalizuje wygląd i co najważniejsze krępuje ruchy zwłaszcza we freestylu.i jeżdzie fig.
Wydaje mi się,że dużo rolkarzy przesadza z tą ochroną
Miałem sporo upadków i zawsze ucierpiały rece dlatego stosuję ochraniacze tylko na dłonie
Kilka znajomych dziewczyn nie moge naklonic do rolek właśnie pzez konieczność wkładania tych gadżetów zbrojarskich

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: piotro » pt czerwca 02, 2006 4:10

Witaj MagJa
MagJa pisze:Myślałam, że poważniejsi i mądrzejsi jesteście
Nie żartuj! Jak se facet w wieku średnim albo gorzej kółka do butów przypina, zamiast kupić mercedesa, to na pewno nie jest poważny.
(Tych co to nie są jeszcze w "wieku średnim" też to dotyczy, bo na pewno szajba ta im nie przejdzie, zanim się nie zestarzeją).

Poza tym istnieje przecież teoria, że mężczyźni rozwijają się do czwartego roku życia. Potem tylko rosną. :)

Ergo, wymagać od mężczyzny, w szczególności z tego forum, powagi i rozsądku to tak, jakby wymagać inteligencji od komputera.

A ponadto zwróć uwagę, jak bardzo ożywiło się forum, z Waszego powodu. My tylko udajemy, że nie lubimy różowego koloru. ;) Wyjedź tylko gdzieś na miasto, a natychmiast znajdzie się setka chętnych, żeby nauczyć Cię jeździć.
Ostatnio zmieniony pt czerwca 02, 2006 4:13 przez piotro, łącznie zmieniany 1 raz.

MagJa
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 31, 2006 11:26

Post autor: MagJa » pt czerwca 02, 2006 4:12

piotro pisze:Witaj MagJa
MagJa pisze:Myślałam, że poważniejsi i mądrzejsi jesteście
Nie żartuj! Jak se facet w wieku średnim albo gorzej kółka do butów przypina, zamiast kupić mercedesa, to na pewno nie jest poważny.
(Tych co to nie są jeszcze w "wieku średnim" też to dotyczy, bo na pewno szajba ta im nie przejdzie, zanim się nie zestarzeją).

Poza tym istnieje przecież teoria, że mężczyźni rozwijają się do czwartego roku życia. Potem tylko rosną. :)

Ergo, wymagać od mężczyzny, w szczególności z tego forum, powagi i rozsądku to tak, jakby wymagać inteligencji od komputera.

A ponadto zwróć uwagę, jak bardzo ożywiło się forum, z Waszego powodu. My tylko udajemy, że nie lubimy różowego koloru. ;)
Święte słowa :D

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » sob czerwca 03, 2006 9:06

piotro pisze:Witaj MagJa

Wyjedź tylko gdzieś na miasto, a natychmiast znajdzie się setka chętnych, żeby nauczyć Cię jeździć.
No dalej, umówcie się gdzieś na ,,rolki" !!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

MagJa
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 31, 2006 11:26

Post autor: MagJa » sob czerwca 03, 2006 9:10

piotro pisze: Wyjedź tylko gdzieś na miasto, a natychmiast znajdzie się setka chętnych, żeby nauczyć Cię jeździć.
Ostatnio chętnych nie było :( Choć nie powiem, jakiś przedstawiciel płci nie do końca brzydkiej ;) zbierał mnie z gleby jak gruchnęłam jak długa :D

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » sob czerwca 03, 2006 9:15

MagJa pisze:
piotro pisze: Wyjedź tylko gdzieś na miasto, a natychmiast znajdzie się setka chętnych, żeby nauczyć Cię jeździć.
Ostatnio chętnych nie było :( Choć nie powiem, jakiś przedstawiciel płci nie do końca brzydkiej ;) zbierał mnie z gleby jak gruchnęłam jak długa :D
Stare przesłowie pszczól mówi:

Jak sie przewrócisz to się nie nauczysz!!!!!!!!!!!!

Jak byś mnie zobaczyła po pierwszej dłuższej jeździe; Dużo by opowiadać - powiem tylko że żona się tylko przeżegnała, ale najbardziej żal było ni mojego orienta.

MagJa
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 31, 2006 11:26

Post autor: MagJa » sob czerwca 03, 2006 9:24

Piotr B pisze: Stare przesłowie pszczól mówi:

Jak sie przewrócisz to się nie nauczysz!!!!!!!!!!!!
A nie "Jak się nie przewrócisz..." przypadkiem?
Jak byś mnie zobaczyła po pierwszej dłuższej jeździe; Dużo by opowiadać - powiem tylko że żona się tylko przeżegnała, ale najbardziej żal było ni mojego orienta.
Jak mój facet zobaczył jak chodzę po tym wypadku, to stwierdził, że jednak nie da się skusić na rolki. A już go prawie przekonałam, no....
:cry:

Awatar użytkownika
Artus
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 11, 2006 2:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: DUBLIN

Post autor: Artus » sob czerwca 03, 2006 9:46

MagJa pisze: Jak mój facet zobaczył jak chodzę po tym wypadku, to stwierdził, że jednak nie da się skusić na rolki. A już go prawie przekonałam, no....
:cry:
Jak w koncu bedziesz dobrze jezdzic to sie skusi, bo mu bedziesz za szybko z oczu znikac :):):)
Be sure, you are happy...
Rollerblade GEO 1.3

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn czerwca 05, 2006 10:51

No to jeszcze ja powitam użytkowniczkę o nicku MagJa!Jako, że byłem jednym z pomysłodawców zaproszenia Pań na niniejsze forum. Myśle, że mimo kilku komentarzy, które mogły Wam nie przypaść do gustu, na tym forum znajdziecie wiele ciekawych, przydatnych informacji, dzięki którym jazda na rolkach będzie jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza. Szkoda, że narazie tylko MagJa się wypowiada, bo mam nadzieję, że więcej Pań tu zagląda.I zgadzam się z piotro, że dzięki temu tematowi forum znacznie się ożywiło!A co do upadków...Każdemu, nawet najlepszym się zdarza, ale nie jest to powód do zniechęcania się!!!

Mieszczanka
Posty: 24
Rejestracja: sob marca 26, 2005 10:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Mieszczanka » pn czerwca 05, 2006 2:33

WFH pisze:Szkoda, że narazie tylko MagJa się wypowiada
Dziękuję, że o mnie się zapomina :(
Pozdrawiam, założycielka posta

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”