1% dla "Puszki"

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

1% dla "Puszki"

Post autor: WFH » sob lutego 23, 2008 7:01

Pisałem już o tym w temacie "Łyżwiarstwo szybkie", mam nadzieję, że nikt nie będzie miał pretensji, że piszę i tutaj. W maju zeszłego roku nasz wieloletni kolega, trenujący z nami w klubie łyżwiarstwo szybkie miał bardzo poważny wypadek...Można go wspomóc, dzięki czemu będzie maił większe szanse na normalne życie...Poniżej wklejam prośbę jego mamy, którą serdecznie popieram.

Danuta Puszkarska
Ul. Szeroka 17, Granica
05-806 Komorów
tel. 0-601 31 23 03





PROŚBA

Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc dla mojego syna Mateusza.
Mateusz to 22 letni młodzieniec, student AWF, od 15 roku życia trenuje łyżwiarstwo szybkie w klubie RKS „Marymont”, wielokrotny medalista mistrzostw Polski z marzeniami o występie na Olimpiadzie...
Niestety, jeden moment, nieprzemyślany krok, skok do wody .... i życie nabrało zupełnie innego znaczenia....
Wypadek zdarzył się 27 maja br. i tego samego dnia został operowany, dzięki której odzyskał częściową władzę w rękach. Natomiast nie porusza dłońmi ani nogami.
Nadzieją na samodzielne życie dla Mateusza, jest odzyskanie władzy chociażby w dłoniach.... Wtedy mógłby sam wykonywać wiele czynności, pracować..... Niestety nasi lekarze nie mogą nic więcej dla niego zrobić.... Ale taką nadzieją jest szpital w Tel Awiwie.
Zgodzili się zająć jego przypadkiem, jedynie odległość i koszt dzielą nas....
Minimalny czas pobytu to dwa miesiące i koszt 140 tys. Złotych ....
Leczenie, rehabilitacja, zakup sprzętu funkcjonalnego, to ogromne koszty, a miesiące spędzone na dojazdach, w szpitalach, stres,, niestety nie sprzyjają zarabianiu...

Będę wdzięczna za każdą pomoc, każdą przekazaną kwotę, która pozwoli Mateuszowi poprawić stan zdrowia, a jestem pewna że odda innym , bo dobro się mnoży!
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
KRS 0000037904
PKO BP 15 O/WARSZAWA
50 1020 1156 0000 7902 0007 7248
z dopiskiem: na leczenie i rehabilitację MATEUSZA PUSZKARSKIEGO

Przekazaną kwotę darowizny można odliczyć od dochodu lub przekazać 1% podatku z adnotacją w rubryce: „inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem” (PIT 28-p.135; PIT 36-p.311; PIT 36L-p.107; PIT-37-p/123; PIT 38-p.59) dla MATEUSZA PUSZKARSKIEGO

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”