2007!!!

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Post autor: pnw22 » ndz stycznia 07, 2007 9:19

WFH pisze:Wielkie dzięki za informacje. Nie wiesz może jeszcze czy były jakieś nagrody? Bo byc może zdecydowalibysmy się na taki start. Ciekawią mnie też inne szczegóły tzn. czy jest wymagane, zeby każdy zawodnik przejechał jakiś dystans? No i co mniej-więcej oznacza to, ze drużyny muszą byc zróżnicowane wikowo i pod względem płci? Czy ma być np po połowie mężczyzn i kobiet?Czy moze być np. jedna?
Ztego co przeczytalem to pierwsze 3 miejsca chonorowane byly tylko pucharami,nawet nie ma zadnych zdjec,ale mam zamiar w tym tygodniu do nich zadzwonic o dokladne informacje jak bede wiedzial wiecej to dam na forum znac.Jak sa jeszcze jakies pytania to do dziela.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz stycznia 07, 2007 10:58

No generalnie większość już wymieniłem. Jak bedziesz już coś wiedział to daj znać. Pozdrawiam

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Post autor: pnw22 » pn stycznia 08, 2007 5:15

Witam!!!!!!!!!!!
Prawie telefonowalem z Hr.Nixel Erich (Organizator)otorz nie ma zadnych nagrod pienieznych,tylko za 1.2.3.miejsca sa puchary i kazdy zawodnik z druzyny otrzyma puchar tz.druzyna ma 12 zawodnikow 12 pucharow.Droga jest betonowa oceniona w skali 1--10 skala 5.Oswietlenie normalne jak na drodze,trasa przez caly czas jest zamknieta tylko dla rolkarzy.Druzyny mile widziane sa mieszane tz.Damskie i Meskie,startowe wynosi 120 Euro od druzyny,kazdy jedzie dowolna ilosc rund co najmniej musi kazdy z zawodnikow przejechac 3 rundy.Kazdy z druzyn jest zobowiazany miec jednego opiekuna mowiacego po niemiecku ktory bedzie liczyl przejechane rundy danej druzyny,juz sie zameldowalo 11 druzyn nie jest widziana druzyna samych mlodych zawodnikow lepiej pomieszana wiekowo tz.od 12lat do 100.Noclegi i wyzywienie jest we wlasnym zakresie,mozna kupic w najblizszym IMGISIE czyli normalne jedzenie kielbas klopsy bulki itp. i napoje.Kazda z druzyn dostanie wydzielone miejsce na plycie gdzie moze sie przebrac czy odpoczac ale pod golym niebem dlatego jest wskazane z soba przywiezdz jakis pawilon czy namiot cos w tym sensie.Organizator by sie bardzo ucieszyl gdyby jakies druzyny z polski zawitaly,sniadanie mozna zamowic w najblizszym barze jak (belegte brätchen)kanapki i napoje ale trzeba za to samemu zaplacic.Nocleg jest we wlasnym zakresie i na swoje koszty,ale sa tam terz hotele i pensionaty,To miasto ma okolo 90 tys.mieszkancow.No to mysle ze wam troche informacji udzielilem chociaz nie w takiej ortografi bo jak by nie bylo po wiecej jak 25 latach przebywania za granica.

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » pn stycznia 08, 2007 7:45

Dzięki :)

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » wt stycznia 09, 2007 8:19

pnw22 pisze:... chociaz nie w takiej ortografi bo jak by nie bylo po wiecej jak 25 latach przebywania za granica.
Otto nie martw się.
Część ludzi ( nawet z tego forum) mieszkających na stałe w Polsce mówi i pisze gorzej niż Ty. Wywołuje to u mnie takie wewnętrzne fuuj ale tak to już teraz jest z młodzieżą.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt stycznia 09, 2007 2:13

Andrzej pisze:
pnw22 pisze:... chociaz nie w takiej ortografi bo jak by nie bylo po wiecej jak 25 latach przebywania za granica.
Otto nie martw się.
Część ludzi ( nawet z tego forum) mieszkających na stałe w Polsce mówi i pisze gorzej niż Ty. Wywołuje to u mnie takie wewnętrzne fuuj ale tak to już teraz jest z młodzieżą.
Pozdrawiam
Zgadzam sie z przedmówcą :D

Wielkie dzięki za informacje, trzeba będzie rozważyć ten wyjazd.
Pozdrawiam

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Post autor: pnw22 » śr stycznia 10, 2007 4:23

Andrzej pisze:
pnw22 pisze:... chociaz nie w takiej ortografi bo jak by nie bylo po wiecej jak 25 latach przebywania za granica.
Otto nie martw się.
Część ludzi ( nawet z tego forum) mieszkających na stałe w Polsce mówi i pisze gorzej niż Ty. Wywołuje to u mnie takie wewnętrzne fuuj ale tak to już teraz jest z młodzieżą.
Pozdrawiam
No to trzeba by bylo zorganizowac jakis kurs jezyka polskiego.

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » śr stycznia 10, 2007 5:49

pnw22 pisze:
Andrzej pisze:
pnw22 pisze:... chociaz nie w takiej ortografi bo jak by nie bylo po wiecej jak 25 latach przebywania za granica.
Otto nie martw się.
Część ludzi ( nawet z tego forum) mieszkających na stałe w Polsce mówi i pisze gorzej niż Ty. Wywołuje to u mnie takie wewnętrzne fuuj ale tak to już teraz jest z młodzieżą.
Pozdrawiam
No to trzeba by bylo zorganizowac jakis kurs jezyka polskiego.
A po co finansować na kursy, zamiast kursów niech zakupią słowniki ortograficzne i dopiero się uczyć...
"Google moim przyjacielem" ;P

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Krzysztof » śr stycznia 10, 2007 5:52

pnw22 pisze:
Andrzej pisze:
pnw22 pisze:... chociaz nie w takiej ortografi bo jak by nie bylo po wiecej jak 25 latach przebywania za granica.
Otto nie martw się.
Część ludzi ( nawet z tego forum) mieszkających na stałe w Polsce mówi i pisze gorzej niż Ty. Wywołuje to u mnie takie wewnętrzne fuuj ale tak to już teraz jest z młodzieżą.
Pozdrawiam
No to trzeba by bylo zorganizowac jakis kurs jezyka polskiego.
Ale taki, żeby zmieścił się w 3 SMS'ach.

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » śr stycznia 10, 2007 7:04

Krzysztof pisze:
pnw22 pisze:
Andrzej pisze: Otto nie martw się.
Część ludzi ( nawet z tego forum) mieszkających na stałe w Polsce mówi i pisze gorzej niż Ty. Wywołuje to u mnie takie wewnętrzne fuuj ale tak to już teraz jest z młodzieżą.
Pozdrawiam
No to trzeba by bylo zorganizowac jakis kurs jezyka polskiego.
Ale taki, żeby zmieścił się w 3 SMS'ach.
Nawet dobry pomysł :!:
:lol: :lol: :lol:
"Google moim przyjacielem" ;P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”