rolki dla początkujących

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

daro_stg
Posty: 4
Rejestracja: pn lipca 02, 2012 8:46
Moje rolki: Rollerblade Twister 80
Jeżdżę od: 13 lip 2012

rolki dla początkujących

Post autor: daro_stg » śr lipca 04, 2012 9:22

Witam, czytałem już różne tematy ale zakładam swój, bo chce abyście dopasowali rolki do moich potrzeb :D

Więc tak, rolki maja służyć do jazdy rekreacyjnej po mieście, wraz z moja dziewczyna ;) Ważę 93 kg, więc z tego co wyczytałem kółka nie mogą być ani za twarde ani za miękkie. Nie mam pojęcia jaki rozmiar kół szukać. Na początku oglądałem się za tańszymi rolkami w przedziale około 200zl. Teraz wiem, że bym był rozczarowany z zakupu. Tak naprawdę to jakie rolki polecacie, z góry mowie ze 800zł to trochę dużo jakbym wydał 500zł to bym była zadowolony. Ale nie powiem jesteście w stanie mnie namówić na droższe tylko byście musieli dobrze to uargumentowywać;)

I kolejne pytanie czy jesteście w stanie powiedzieć, jakie rolki by miała kupić moja dziewczyna? Ona tez będzie jeździć po mieście. Niestety ona dysponuje budżetem do 250-300zł i domyślam się , że ciężko coś doradzić za tą cenę, ale może jednak?

pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: rolki dla początkujących

Post autor: Doody » czw lipca 05, 2012 8:28

Do jazdy po mieście przy twojej wadze proponowałbym sprzęt z półki cenowej około 600: Rollerblade Fusion x3 lub Seba FRX z resztą twojej dziewczynie podobnie.
No chyba że będziecie jeździć po mieście ale głównie po w miarę gładkim asfalcie. Wtedy można by się było zastanowić dla twojej dziewczyny jeszcze nad Spark 80.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

daro_stg
Posty: 4
Rejestracja: pn lipca 02, 2012 8:46
Moje rolki: Rollerblade Twister 80
Jeżdżę od: 13 lip 2012

Re: rolki dla początkujących

Post autor: daro_stg » ndz lipca 15, 2012 11:46

Witajcie

Znalazłem w sklepie u Zico promocje na Twistery 80 za 739zl
Będzie to najlepsza opcja do jazdy rekreacyjnej po mieście?

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: rolki dla początkujących

Post autor: Doody » ndz lipca 15, 2012 12:50

Czy najlepsza? Ciężko powiedzieć - ważne żeby sprzęt dobrze leżał na twojej stopie. Jedno jest pewne: RB Twister to doskonały i sprawdzony sprzęt! Jeśli tylko dobrze leży Ci na nodze to bierz!
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

daro_stg
Posty: 4
Rejestracja: pn lipca 02, 2012 8:46
Moje rolki: Rollerblade Twister 80
Jeżdżę od: 13 lip 2012

Re: rolki dla początkujących

Post autor: daro_stg » ndz lipca 15, 2012 1:09

no właśnie będę zamawiał przez internet i raczej u Zico chce zakupić. Czas ucieka, także dziś chce to załatwić.

daro_stg
Posty: 4
Rejestracja: pn lipca 02, 2012 8:46
Moje rolki: Rollerblade Twister 80
Jeżdżę od: 13 lip 2012

Re: rolki dla początkujących

Post autor: daro_stg » ndz lipca 15, 2012 10:27

Twistery zamówione. Mam nadzieje , że będę zadowolony;)

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: rolki dla początkujących

Post autor: Doody » pn lipca 16, 2012 10:07

Daj znać jak Ci się jeździ :)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”