Jestem nowa.... z Wawy.

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

patin
Posty: 25
Rejestracja: ndz czerwca 01, 2008 8:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: kalisz

Re: Jestem nowa.... z Wawy.

Post autor: patin » śr lipca 23, 2008 4:14

Czesc chetnie bym z toba pojezdzila ale jestem z kalisza a obecnie mieszkam w Hiszpani ,jak bylam mala to mialam jakies tam wrotki i na lyzwach tez probowalam ale to bylo daaaawno i nawet nie pamietem jak mi szlo a co do chwiania sie zdarza mi sie :mrgreen: to sie szybko pochylam do przodu w ogole to jezdze pochylona mam lepsza rownowage jak bym sie wyprostowala to bym juz dawno lezala jak kloda tylko jak sie tak pochylam to nie moge podziwiac :D widokow bo mam wzrok utkwiony w glebe :( ale lepsze to niz upadek mam nadzieje ze kiedys to minie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pozdrawiam serdecznie asia

Awatar użytkownika
Szania
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 130
Rejestracja: śr lipca 16, 2008 8:33
Jeżdżę od: 0- 0-2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jestem nowa.... z Wawy.

Post autor: Szania » sob sierpnia 02, 2008 7:02

Jak tam postępy Patin? :D

Ja się zawzięłam i jeżdzę codziennie :D Cosik tam już mi nawet zaczyna wychodzić. Zmieniłam roleczki na większe, stare były na mnie o rozmiar za małe. Jest mi teraz dużo wygodniej. Nauczyłam się hamować bez hamulca, nie zaliczyłam też (odpukać) ani jednej gleby :mrgreen: Jest cool 8) Tylko jedno mi się nie podoba - żeby nie robić slalomu między dziećmi muszę pomykać do parku o nieludzkiej 7 lub 8 godzinie :x

Pozdrawiam!
Ania

patin
Posty: 25
Rejestracja: ndz czerwca 01, 2008 8:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: kalisz

Re: Jestem nowa.... z Wawy.

Post autor: patin » sob sierpnia 02, 2008 4:31

NO czesc ja znalazlam chetnego do wspolnej jazdy tylko niestety codzien nie moge tylko soboty i niedziele wieczorkiem kolo 9 wczesniej sie nie da za goraco prawie 40 stopni jezdzimy sobie przy plazy tylko tez sporo ludzi chodzi trzeba omijac w zeszlym tygodniu prawie rozjechalam 2-letnie dziecko dobrze ze mamusia byla czujna ale tam jezdzi duzo ludzi na rolkach ogolnie jest coraz lepiej gratuluje postepow ania tak trzymaj pozdrowienia z garacej Hiszpani asia :mrgreen: :lol: :D :bom:

Awatar użytkownika
Szania
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 130
Rejestracja: śr lipca 16, 2008 8:33
Jeżdżę od: 0- 0-2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jestem nowa.... z Wawy.

Post autor: Szania » pn sierpnia 04, 2008 3:52

Chyba się uzależniłam od rolek, hihi :wink: Nie wyobrażam sobie dnia bez jazdy :D W Wawie właśnie pada deszcz i już się martwię, że jutro może nie być warunków do jazdy! Widzę postępy i to mnie niesamowicie motywuje do dalszej nauki. Dziś starałam się ćwiczyć slalomik. Póki co trochę on pokraczny, ale i tak się cieszę, że coś tam zaczyna mi wychodzić :D

Cały czas szukam początkujących (i nie tylko :D ) chęnych razem pouczyć się na Szczęśliwicach!

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: Jestem nowa.... z Wawy.

Post autor: Slawek » wt sierpnia 05, 2008 1:17

Szania pisze:Cały czas szukam początkujących (i nie tylko :D ) chęnych razem pouczyć się na Szczęśliwicach!
Zapraszam jutro ok. 19:00 na plac w Parku Szczesliwickim..... Pomoge w nauce.... :)

Awatar użytkownika
Szania
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 130
Rejestracja: śr lipca 16, 2008 8:33
Jeżdżę od: 0- 0-2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jestem nowa.... z Wawy.

Post autor: Szania » wt sierpnia 05, 2008 7:59

Sławek, wielkie dzięki, będę dziś około 19 na placyku! :D Mnie można poznać po tym, że jestem chyba jedyną osobą uczącą się w Twisterach :wink:

Awatar użytkownika
Szania
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 130
Rejestracja: śr lipca 16, 2008 8:33
Jeżdżę od: 0- 0-2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jestem nowa.... z Wawy.

Post autor: Szania » wt sierpnia 05, 2008 6:26

No i pada! :evil:
Będziesz może jutro też koło 19?

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: Jestem nowa.... z Wawy.

Post autor: Slawek » śr sierpnia 06, 2008 2:47

Bede.... Jak zwykle.... :)

Sprawdz wiadomosci prywatne......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”