Rolki do 150zł

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

NikTaki
Posty: 6
Rejestracja: czw września 10, 2009 5:11

Rolki do 150zł

Post autor: NikTaki » czw września 10, 2009 5:29

Mam 13 lat i jestem nowy na forum. Chciałem sobie kupić rolki, ponieważ moi koledzy też jeżdżą. Mam niestety małą stopę( 36 ) i ogólnie jestem mały. Nie mogę znaleźć żadnych dobrych rolek. Może mi ktoś coś poleci? Czy w ogóle można kupić dobre rolki do 150zł z taką nogą?

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rolki do 150zł

Post autor: zico » czw września 10, 2009 5:39

Używane lub na Allegro lub jeśli niedużo ważysz i nie jesteś wysoki to może coś z wyprzedaży z dziecięcych, rozsuwanych rolek. Wybierz lepiej markowe, zapewnią Tobie trzymanie stopy, komfort i radość z jazdy.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

NikTaki
Posty: 6
Rejestracja: czw września 10, 2009 5:11

Re: Rolki do 150zł

Post autor: NikTaki » czw września 10, 2009 10:04

Myślałem na razie o czymś takim: <nie podajemy linków>/item729311093_rolki_r ... owosc.html . Wiem, że trochę zaśmiecam forum tym tematem o badziewnych rolkach, ale no cóż. Wiem co tak naprawdę znaczy ta "renomowana" firma, ale chyba na początek będą najlepsze. Czy to badziew? Czytałem gdzieś, że nie ma czegoś takiego jak kauczukowe kółka. Prawda to? Dziękuję i pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Rolki do 150zł

Post autor: jar-as » czw września 17, 2009 8:06

Jesli uslyszysz od kogos ,ze rolki maja kauczukowe kolka to uciekaj od niego dalego i szybko zeby i Tobie krzywdy nie zrobil :lol:
Jesli faktycznie nie masz kasy i jest problem z dolozeniem ok 100-200 zł to coz to musi byc dobre, tylko licz sie z tym ze mozesz sie zniechecic do rolek jak cos bedzie Cie w nich meczyło a zapewne bedzie no chyba ze jestes minimalista :wink:

Wygladaja tak sobie ,sznurowanie bardzo oszczedne by nie powiedziec zadne wiec i trzymanie stopy bedzie takie se jesli jeszcze nie kupiles to nie rob tego i posluchaj Zico

NikTaki
Posty: 6
Rejestracja: czw września 10, 2009 5:11

Re: Rolki do 150zł

Post autor: NikTaki » pn września 21, 2009 2:59

Dobraa... już kupiłem. Rolki Rollerblade Micro. Dzięki za komentarze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”