rollerblade spark 8 k w

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

izzy
Posty: 16
Rejestracja: sob stycznia 26, 2008 12:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdansk/Berlin

rollerblade spark 8 k w

Post autor: izzy » ndz marca 08, 2009 12:32

Witam!
Caly poprzedni sezon meczylam sie w modelu Rollelblade Areo RS W. Obcieraly niemilosiernie i zadne triki nie pomagaly. Po prostu byly za szerokie. Mimo wszystkiego polknelam bakcyla i zeby dalej sie nie meczyc wybralam sie po nowe rolki. Troche za pozno, zeby zalapac sie na ostatnie obnizki cenowe, wiec wybor byl mocno ograniczony.
Kupilam Rollerblade Spark 8 K W. Czy trafilam na jakas masowke? Meskie sparki byly 4.0, a damskie 8 KW. Nigdzie nie moge znalesc informacji, ani opini na temat tego modelu. Z zewnatrz wygladaja identycznie jak spark pro bialo-srebne, roznia sie tylko kolkami 82 mm- 82 A, szyna aluminiowa lo-balance, a nie low balance i zakonczeniem sznurowadel.
Pocieszjace jest to, ze jezdzilam juz w nich i nie obcieraja, chociaz wiekszy komfort czulam w k2, tyle, ze nie bylo mojego rozmiaru.
Moze ktos mnie oswieci, co do modeli rollerblade dla kobiet o waskiej stopie, bo na jakies dziwne trafiam. A ja chce jezdzic!
I czy kolka 82 A nie sa za twarde przy wadze 55 kg?

aram15
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 04, 2011 10:36
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: rollerblade spark 8 k w

Post autor: aram15 » śr maja 04, 2011 10:49

hejka moglabys powiedziec jak sie sprawuja rolki?

bog135
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 05, 2011 8:58
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: rollerblade spark 8 k w

Post autor: bog135 » pt maja 13, 2011 10:54

kupiłm sparki 80,fajne ,nie obcierają,dobrze się dopasowują do stopy.Też miałem kłopot z doborem ,mam małą stopę jak na faceta.Jeżeli moę doradzić to kup z kółkami 84.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”