Jak to jest teraz z tym datasportem...?

Gdzie, kiedy, za ile? Wszystko o zbliżających się zawodach w jeździe szybkiej
Inline speed skating competition. When, where, expenses

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Szyszkownik
Posty: 6
Rejestracja: wt sierpnia 27, 2013 7:15
Jeżdżę od: 02 sty 2000

Jak to jest teraz z tym datasportem...?

Post autor: Szyszkownik » ndz czerwca 22, 2014 9:09

CM 2014 - koncze maraton (mialem swoj licznik okrazen, nie pierwszy raz jade, umiem liczyc), patrze na tablice za meta - nie ma mnie, ide do operatora komputera i pytam dla zasady ile mam, mowi ze 10 (wg moich wyliczen oczywiscie wymagane 12), metlik w glowie i problem co robic... Jade powoli dla swietego spokoju jeszcze dwa zeby miec impreze zaliczona w przypadku gdyby komputer nawalil, oczywiscie po przejechaniu dwoch dodatkowych okrazen okazalo sie ze moje wyliczenia byly prawidlowe. Pomijam to, ze umiejscowienie tablicy i zegara bylo takie ze korzystanie z nich podczas jazdy bylo zupelnie niemozliwe...

Gorlice 2014 - nie zaliczono kolezance jednego okrazenia, pojechala dodatkowe, przez co stracila 1 miejsce w kategorii i chyba nawet w open kobiet i oficjalny zapis rekordu zciowego... firma obslugujaca 'sportevent' w internecie na razie nie istnieje, pod adresem podanym w smsie z zawodow nie ma nic. Ja dostalem smsa z wynikiem, ona nie. Cos tu jest nie tak...

Pomijam juz taka grzecznosc (w momencie kiedy z trasy najlepsi juz dawno zeszli i sączą piwo) zeby informowac pojedynczych jadacych na ktorym sa okrazeniu. Dawniej zwyczaj, dzis niestety rzadkosc... Zawsze to pomagalo bo jednak czlowiek moze sie pomylic i taka korekta moze sie przydac.

Czy ktos z osob spotkal sie z takimi sytuacjami? Wiem, ze dla organizatorow zawodnicy z "dolnych stanow średnich" sa bez wiekszego znaczenia, ale to oni robia frekwencje, promuja sport itp... ich wyniki i rekordy sa dla nich tak samo wazne, szkoda ze jest to lekcewazone /:

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jak to jest teraz z tym datasportem...?

Post autor: zico » ndz czerwca 22, 2014 12:17

Na facebooku rozgorzała się mała dyskusja na ten temat. Jedyne, co można zrobić, to zapłata 10% firmie mierzącej czas, a po 100% wykonaniu zadania zapłata reszty. Wtedy zrozumieją, że pełna gwarancja prawidłowego pomiar czasu to ich najważniejszy obowiązek.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Szyszkownik
Posty: 6
Rejestracja: wt sierpnia 27, 2013 7:15
Jeżdżę od: 02 sty 2000

Re: Jak to jest teraz z tym datasportem...?

Post autor: Szyszkownik » ndz czerwca 22, 2014 12:30

Czyli problem jest. Dziekuje; a mozna prosic o link, chetnie sie dopisze. Rozumiem ze procedur odwolawczych w takich przypadkach nie ma, zreszta niestety nie bardzo jest jak udowodnic ze sie mialo racje...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody jazdy szybkiej / Events inline speed skating”