Muzyczna ćwiartka w Pile

Gdzie, kiedy, za ile? Wszystko o zbliżających się zawodach w jeździe szybkiej
Inline speed skating competition. When, where, expenses

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
mirwil
Posty: 2
Rejestracja: pn kwietnia 15, 2013 1:40
Jeżdżę od: 01 sty 1970

Muzyczna ćwiartka w Pile

Post autor: mirwil » śr kwietnia 17, 2013 8:32

www.muzycznacwiartka.pl. Jest też przejazd rolkarzy godz.17.00 - bez zgłoszeń i opłat. Trasa ta sama co dla biegaczy 10km - nawierzchnia bardzo dobra. Przyjeżdżajcie od nas zależy czy impreza się przyjmie.

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: Muzyczna ćwiartka w Pile

Post autor: julek1967 » ndz kwietnia 21, 2013 7:23

Kto był niech podzieli się wiadomościami !

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Muzyczna ćwiartka w Pile

Post autor: Doody » ndz kwietnia 21, 2013 8:36

Ja nie mogłem znaleźć żadnej informacji dotyczącej tego, że wrotkarze mogą startować więc pojechałem na Bieg Konstytucji 3 Maja Powiercie.
A żeby nawiązać do tematu: szkoda że bardzo mało osób wybiera się na takie małe biegi, bo przez to nie mamy szansy być traktowani poważnie. Z braku wiedzy o temacie np. w Powierciu kat. rolkarzy jest traktowana jako kategoria rekreacyjna,w stylu jak ktoś nie da rady przebiec tych 6km, to niech pojedzie na rolkach, ale nawet bez klasyfikacji, nie wspominając już o pomiarze czasu itd. Tak na prawdę w Powierciu startowały 2 osoby które "poważniej" jeżdżą na rolkach, reszta to miejscowe dzieciaki (bez kasków!).

Apeluję: jeśli macie w miarę blisko i chwilę czasu, to wspierajcie małe lokalne imprezy wrotkarskie, jeśli na nich będziemy większym składem, to jest szansa że będą z roku na rok lepsze, a świadomość o naszym sporcie większa.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: Muzyczna ćwiartka w Pile

Post autor: julek1967 » ndz kwietnia 21, 2013 6:01

Masz rację !!! Jest nas coraz więcej i za tym powinny iść NOWE ZAWODY i to najlepiej oddzielnie bez biegaczy.Jeśli jednak organizator dopuści rolkarzy przy zawodach biegowych to naszym zadaniem jest rozleklamować to w internecie.Jeśli ,więc u Was w mieście organizują zawody biegowe to zainteresujcie organizatora startem rolkarzy.

mirwil
Posty: 2
Rejestracja: pn kwietnia 15, 2013 1:40
Jeżdżę od: 01 sty 1970

Re: Muzyczna ćwiartka w Pile

Post autor: mirwil » ndz kwietnia 21, 2013 7:22

Impreza rolkarska odbyła się, jednak był to tylko przejazd kilkunastu rolkarzy fitness. Samochód z przodu, samochód z tyłu, w środku rolkarze, na czele rolkarzy prowadzący z mikrofonem, nie miało to nic wspólnego z wyścigiem. Dobre i to, od czegoś trzba zacząć promocję wrotkarstwa w mieście Piła. Może za rok będzie więcjej zawodników lubiących się wyścigować i wtedy z pewnością impreza przyjmie formułę wyścigu, wszystko zależy od nas. Wtym roku byłem sam.

grzesnt
Czterokółkowiec
Posty: 54
Rejestracja: ndz lutego 22, 2009 11:28
Jeżdżę od: 15 kwie 2005

Re: Muzyczna ćwiartka w Pile

Post autor: grzesnt » sob czerwca 08, 2013 4:35

Witam
Jest szansa w przyszłym roku na zawody?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody jazdy szybkiej / Events inline speed skating”