Poznań Maraton nie dla rolkarzy

Gdzie, kiedy, za ile? Wszystko o zbliżających się zawodach w jeździe szybkiej
Inline speed skating competition. When, where, expenses

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
piojob
Posty: 36
Rejestracja: pn lipca 04, 2011 8:21
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Poznań Maraton nie dla rolkarzy

Post autor: piojob » śr kwietnia 10, 2013 8:24

Choć chyba nie jest to wielkie zaskoczenie:
http://www.epoznan.pl/news-news-39816-P ... nie_bedzie

waluś
Ścigant 4x110mm
Posty: 388
Rejestracja: wt kwietnia 20, 2010 1:41
Moje rolki: SR Tempest, Twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań Maraton nie dla rolkarzy

Post autor: waluś » śr kwietnia 10, 2013 10:36

Wczoraj do WTK zaprosili do studia organizatorów (był audycja) i stan jest taki, że w tym roku nie będzie rolkarzy i wózkarzy na pełnym maratonie, natomiast półmaraton w kwietniu pozostaje tak jak był czyli za rok jedziemy. Czy w przyszłym roku będzie pełny maraton również dla rolkarzy czas pokaże.

novap
Czterokółkowiec
Posty: 94
Rejestracja: sob lipca 22, 2006 5:36
Moje rolki: Bont Z
Jeżdżę od: 02 maja 2006
Lokalizacja: Złotów

Re: Poznań Maraton nie dla rolkarzy

Post autor: novap » śr kwietnia 10, 2013 10:21

Niestety, Poznań nie lubi rolkarzy i ja naprawdę tego nie rozumiem. Startowałem tu po raz trzeci i za każdym razem czuję się tu niemile widziany przez organizatorów. Chodzi o ogólne wrażenie, meta gdzieś z tyłu, jak się zejdzie na "właściwą" stronę trybun to jakby na inna imprezę się wchodziło- kibice, spiker, zegar na mecie itd... Trochę żal ... Cóż, na bezrybiu i rak ryba. Inna trochę sprawa z wózkarzami. Tyle się mówi o integracji, usuwaniu barier, a w Poznaniu... Nie wiem jak to nazwać - straszna wiocha ... :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody jazdy szybkiej / Events inline speed skating”