Piknik rowerowy

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Piknik rowerowy

Post autor: Ariel » sob kwietnia 29, 2006 11:05

3 maja 2006 r. rolkarze (może nie tylko) z Warszawy będą mieli okazję przejechać się razem z rowerzystami :) z okazji Pikniku Rowerowego, który...

...rozpocznie się na Placu Konstytucji, skąd o godzinie 11:00 wystartuje kolorowy peleton rowerzystów. Trasa przejazdu prowadzić będzie głównymi ulicami miasta, zahaczając o punkty historyczne, związane z Konstytucją 3-ciego Maja. Zakończenie przejazdu nastąpi na terenie Klubu Sportowego Spójnia, gdzie odbędzie się Piknik Rowerowy, a chętni do bardziej sportowej rywalizacji, wyruszą na trasę Mazovia MTB Marathonu. Podczas pikniku podziwiać będzie można popisy specjalistów jazdy na rampie i rowerowego trialu. Chętni będą mogli sami spróbować swoich sił w tych dyscyplinach. Dla wszystkich uczestników Pikniku przygotowano wiele konkursów i zawodów, specjalna oferta czeka oczywiście na najmłodszych. Na godzinę 17:00 przewidziana jest uroczysta dekoracja zwycięzców maratonu i innych rywalizacji sportowych. Na zakończenie, zabawa przy muzyce.

...

Organizatorzy:
• Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji
• Stowarzyszenie Rowerowe Zielony Szlak
Patronat Honorowy:
• Komisarz Miasta Stołecznego Warszawy Mirosław Kochalski
Patronat Medialny:
• TVP3
• Radio Kolor
Sponsorzy:
• Isostar
• Wheeler
Oficjalny sponsor pomiaru czasu:
• Timex

Trasa przejazdu przez miasto
• Plac Konstytucji
• Piękna
• Al. Ujazdowskie
• Rondo De Gaulla
• Aleje Jerozolimskie
• Krucza/Szpitalna
• Świętokrzyska
• Krakowskie Przedmieście
• Plac Zamkowy
• Miodowa
• Bonifraterska
• Mickiewicza
• Plac Wilsona
• Krasińskiego
• Klub Spójnia


Moje uwagi do trasy:
na Miodowej odciek brukowany na pl. Krasińskich, na Mickiewicza podjazd i zjazd (w okolicach Dworca Gdańskiego), na Krasińskiego zjazd do Wisłostrady.

tekst kursywą pochodzi ze strony http://www.mazoviamtb.pl/index.php?news=81&jak=0

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » ndz kwietnia 30, 2006 8:23

To sie pewnie znowu spotkamy..... Ja planuje zakonczyc przejazd przy Pl. Zamkowym, bo drugi raz tego cholernego bruku "nie zniese" ;)

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » ndz kwietnia 30, 2006 11:52

Dla ominięcia Pl. Krasińskich można ew. zastosować objazd: Schillera, Solidarności, Andersa, Anielewicza.

Ja tego dnia będę chyba w Milanówku (niezależnie od tego, czy dojdzie tam do skutku przejazd rolkarzy).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”