Trening w Warszawie

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
PawelS
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 165
Rejestracja: pt maja 13, 2005 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PawelS » śr kwietnia 26, 2006 1:45

Dla mnie Stegny byłyby idealne. Mogę dojechać z domu na rolkach. Dajcie sygnał jak będzie coś wiadomo. A tak poza tym, to nadal biegam tylko po lesie. Jak sobie pomyślę, że miałbym dymać w nocy w kółko po tych koszmarnych osiedlowych uliczkach, to mi się odechciewa. Startować pewnie będę i tak tylko w Berlinie, to na trening jeszcze kupa czasu.

Awatar użytkownika
jax900
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 100
Rejestracja: pt maja 27, 2005 12:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jax900 » śr kwietnia 26, 2006 4:12

Slawek pisze:Trzeba poczekac na zakonczenie remontu toru lyzwiarskiego na Stegnach... W poprzednim sezonie mozna bylo tam jezdzic i warunki byly idealne, wiec moze po remoncie tez udostepnia tor dla rolkarzy....
Co?! I ja sie dopiero teraz o tym dowiaduje ?
Mozna było jezdzic na rolkach na torze Stegny?? :shock:

A remont Stegien konczy sie w pazdzierniku/listopadzie dopiero jak sie dowiedzialem.

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » śr kwietnia 26, 2006 11:27

Więc jak dobrze pójdzie, to na Stegnach będziemy mogli pojeździć już za rok :D :D :D :D :D :D

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » ndz kwietnia 30, 2006 6:28

A czy ktoś wie o jakimś miejscu w Warszawie, gdzie można pojeździć na szybkich rolkach jak pada?

Yagofish
Posty: 14
Rejestracja: sob kwietnia 29, 2006 9:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yagofish » pn maja 01, 2006 7:39

Polecam jeszcze Park Bródnowski w Wawie. Pełno alejek, zarówno długich prostych i jak i weższych krętych.

Ludków sporo ale nikt na nikogo się nie wścieka. Park zadbany, a w lecie dyży staw z kaczkami - naprawdę fajne miejsce. W nocy cały oświetlony i myślę że bezpieczny. Mieszkam tu wiele lat nigdy nie było zadymy.

Polecam

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » śr maja 03, 2006 8:14

Byłem dzisiaj po południu w paru miejscach:
  1. na Polach Mokotowskich - na głównej szerokiej alejce tłum taki, że lepiej nie mówić.
  1. na Agrykoli - luzik, najwyżej z 10 osób jednocześnie jeżdżących. Miło się jeździło i to z całą rodziną :D ale przyszła godz. 17:30 i zostaliśmy grzecznie poproszeni o zejście z bieżni (to znaczy ja zostałem grzecznie poproszony, mojej córce natomiast ochroniarz zagroził, że jej rolki zabierze :evil: ). Tamtejsi gospodarze wyraźnie nastawieni są piłkę nożną. Myślę, że to najlepsze miejsce do jeżdżenia na rolkach w Warszawie, szkoda, że tylko do lipca :(
Czy ktoś wie cokolwiek o iprezie w Milanówku - miał tam być jakiś przejezd na rolkach, ale nie wiem, czy doszedł do skutku. Szukałem też informacji o "Milanowskiej Mili", ale nie udało mi się znaleźć gdzie i o której start.

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » pn sierpnia 28, 2006 12:30

Jedno pasmo obwodnicy Radzymina jest wyłączone z ruchu.
Wczoraj z Alandym i Kajmanem udało nam się trochę pojeździć na 6-cio kilometrowym odcinku.
Asfalt niezły, czasem trochę szorstki, miejscami drobne przeszkody (może z 5), które można swobodnie ominąć lub przeskoczyć.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn sierpnia 28, 2006 2:32

No widze, ze wynajdujecie coraz to nowe miejsca!!!Brawo!
Ostatnio zmieniony pn sierpnia 28, 2006 3:13 przez WFH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kajman
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 594
Rejestracja: wt kwietnia 18, 2006 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: kajman » pn sierpnia 28, 2006 2:50

Na razie znaleźliśmy 2 miejsca tymczasowe - pamiętna Trasa Siekierkowska i teraz Radzymińska - tylko nie wiadomo jak długo będzie dostępna dla ludzi, ale warto korzystać.
Przy okazji apel do ludzi, jak zobaczycie jakiś zamknięty dla ruchu prosty, długi odcinek drogi asfaltowej, na którym się nic nie dzieje to dajcie znak.
Dodatkowo odsyłam do tematu:
Wsi spokojna, wsi wesoła... Miejsca do treningu poza miastem
Obrazek
Pozdrawiam Kajman

Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

Post autor: robal » pn sierpnia 28, 2006 3:00

Czesc!

Mi podoba sie ten odcinek przy Wale Miedzeszynskim. Co prawda w paru miejscach musze korzystac z plecow Ariela ;) ale generalnie fajne miejsce. I ruch pieszo-rowero-samochodowo-psiasty wlasciwie zaden. Garby daje sie przejechac - nawet mi udalo sie jakos je pokonywac :D

Pozdrawiam,
robal.

Awatar użytkownika
kajman
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 594
Rejestracja: wt kwietnia 18, 2006 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: kajman » pn sierpnia 28, 2006 3:03

Ariel pisze:Jedno pasmo obwodnicy Radzymina jest wyłączone z ruchu.
Wczoraj z Alandym i Kajmanem udało nam się trochę pojeździć na 6-cio kilometrowym odcinku.
Asfalt niezły, czasem trochę szorstki, miejscami drobne przeszkody (może z 5), które można swobodnie ominąć lub przeskoczyć.
... no i istnieje prawdopodobieństwo spotkania się ze zmotoryzowanym ścigaczem ...
Obrazek
Pozdrawiam Kajman

Awatar użytkownika
uka
Główny ortograf
Posty: 157
Rejestracja: sob lipca 08, 2006 10:53
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: uka » pn września 18, 2006 9:19

wyglada na to, że zakończono kawałek nowej ulicy pomiedzy Wilanowską a Wałbrzyską na Służewiu/Mokotowie, która docelowo ma połaczyć ursynów z mokotowem.

Ulica jest wyłączona z ruchu (zakaz), choć stoją na poboczu auta - zapewne mieszkańców.

Sanczol - może pójdziesz przetestować, bo to przecież rzut beretem od Ciebie? Napisał być jak traska wygląda dla innych. Ja nawet nie umiem określić, jaka jest długość tej ulicy :oops: :cry:

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » wt września 19, 2006 12:20

Jechalem tamtedy wracajac z sobotnich zawodow w Wilanowie... Nie wiem jaka jest dlugosc tego odcinka, ale jest rowno, bardzo szeroko i prawie bez samochodow. Po jezdni jechalo sie swietnie, a obok zrobili sciezke rowerowa z gladkiej kostki czyli ktos zaczal wreszcie myslec glowa.... :)

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

Awatar użytkownika
sanczol
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 216
Rejestracja: śr czerwca 14, 2006 7:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: capital

Post autor: sanczol » wt września 19, 2006 11:43

Slawek testowales moze ten downhill'owy zjazd z petli na doline sluzewiecka?
może pójdziesz przetestować, bo to przecież rzut beretem od Ciebie? Napisał być jak traska wygląda dla innych. Ja nawet nie umiem określić, jaka jest długość tej ulicy
Uka wlasnie tam jade pojezdzic :) prawie zapomnialem ze cos tam robia, to chyba ul. Rolnicza.
Skad ta smotna mina?
rolki: Mission Helium 500
gg 5264245

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » wt września 19, 2006 3:19

sanczol pisze:Slawek testowales moze ten downhill'owy zjazd z petli na doline sluzewiecka?
Zjezdzalem tam, ale nie radze sie rozpedzac - na poczatku kostka a potem slaby asfalt, mnostwo nierownosci, mozna wyryc tak ze nawet ochraniacze nie pomoga.... To nie to samo co zjazd na Szczesliwicach niestety....

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”