logger gps

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

sikor
Posty: 7
Rejestracja: sob lipca 02, 2011 3:19
Moje rolki: K2 Mach 90
Jeżdżę od: 0- 0-2003
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

logger gps

Post autor: sikor » śr maja 02, 2012 8:06

Mam pytanie. Czy ktoś używa może jakiegoś loggera gps do śledzenia tras? Chodzi mi o to aby kupić coś niedrogiego aby śledził mi trasę, abym po jeździe mógł sobie ją obejrzeć i przynajmniej aby pokazał mi czas jazdy i średnią prędkość. A najlepiej to aby pokazał mi prędkość na danych odcinkach ale to już chyba będzie droższy.

I moje drugie pytanie czy ktoś używa modułu gps (np. Nokia LD 3W) jeśli tak to z jakim programem na komórkę (mam javę tylko) i jak to się spisuje? Czy jest opłacalne kupowanie takiego modułu gps?

Zatem moje pytanie końcowe: co jesteście w stanie mi polecieć do śledzenie trasy i to najlepiej niedrogiego (max 150 zł)?
sikor

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: logger gps

Post autor: Doody » śr maja 02, 2012 9:14

Jeśli masz tylko jave i wbudowanego gps'a to endomondo Ci na pewno będzie działać i ma wszystko o czym piszesz i jeszcze trochę :)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

sikor
Posty: 7
Rejestracja: sob lipca 02, 2011 3:19
Moje rolki: K2 Mach 90
Jeżdżę od: 0- 0-2003
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: logger gps

Post autor: sikor » śr maja 02, 2012 10:37

Właśnie o to chodzi że nie mam wbudowanego gps. Jakbym miał to sprawa byłaby prosta. A tak muszę się nakombinować
sikor

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: logger gps

Post autor: Doody » czw maja 03, 2012 12:11

Ja używam telefonu SE Elm z wbudowanym GPS'em - można go wyrwać na znanym portalu aukcyjnym na a.... za lekko powyżej stówki w związku z tym nie wiem czy jest sens bawić się w dodatkowe moduły itd. z doświadczenia wiem że każde urządzenie powoduje dyskomfort podczas jazdy i więcej problemów z obsługą.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

sikor
Posty: 7
Rejestracja: sob lipca 02, 2011 3:19
Moje rolki: K2 Mach 90
Jeżdżę od: 0- 0-2003
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: logger gps

Post autor: sikor » ndz maja 06, 2012 3:07

W sumie to tego nie brałem pod uwagę. Pomysł niezły
sikor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”