Wagi kółek 110mm - małe porównanie

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Wagi kółek 110mm - małe porównanie

Post autor: Andrzej » ndz października 02, 2011 10:21

Oj chłopaki, chlopaki... Jak mawiał nasz poznański klasyk : RYNCE OPADAJĄ
mrv pisze: Tylko... Jaka to firma bo ja nadal nie wiem czy to nazwa kół czy firmy a może firma ta nie jest w ogóle zainteresowana reklamą ponieważ jak w przemysle farmaceutycznym robi po prostu dobre generyki ?
Am-wing są robione niedaleko Poznania w miejscowości Września, we firmie Joker. Firma ta zajmuje się normalnie produkcją zniczy i z informacji, które posiadam wynika że będzie kłopot z dostępnością Am-wingów aż do połowy listopada jak się skończy okres Wszystkich Świętych...
Ale w Ameryce napewno będą, bo tam raczej bardziej idą w dynie w to święto.

Hubert - z pewnością czytałeś już mój wpis na innej stronie ale pozwolę go sobie tu przytoczyć aby inni mogli się także z nim zapoznać:
Andrzej on Facebook pisze: Może jeszcze ja trochę o kołach. Am-wing jest dostępny w Polsce. Mi to wystarcza bo w razie kłopotów zwracam się do sprzedawcy. Do tej pory był jeden kłopot i reklamacja była załatwiona pozytywnie - w miłej przyjaznej atmosferze. Koła (dokładnie 2 setki) zostały wymienione "od ręki". Mattery pękają, poza tym sa drewniane i na poznańską Maltę sie nie nadają bo żal kolan i plomb w zębach. Atom i MPC - ekstra tylko nie na treningi bo po prostu mnie na to nie stać. Am -wing pojedziesz na tereningu i na zawodach Cię nie zawiodą. Za cenę jednych MPC I Atomów mam dwa komplety Am-wingów. Jedne na zawody inne na trenning. Zaznaczam że jeździłem na wszystkich kołach o których pisałem i jeszcze na kilku innych.
Hubert rozumiem Twoją dociekliwość. Rozummiem także Kubę. Zapraszam jednak do Poznania :arrow: podwiozę Cię do sklepu Kuby. Wtedy uwierzysz że Kuba nie promuje na siłę Am Wingów. W sklepie kupisz rózne rodzaje kół, butów, całych rolek i to RÓŻNYCH MAREK. Am-wingi są JEDNYM z wielu produktów w sklepie.

wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Re: Wagi kółek 110mm - małe porównanie

Post autor: wasyl » sob maja 05, 2012 11:44

Mam wrażenie czytając wasze wypowiedzi - że dyskusja jest czysto akademicka.

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wagi kółek 110mm - małe porównanie

Post autor: Toudi » sob maja 05, 2012 12:12

Po prostu zabijamy czas bezowocną dyskusją, czekając aż wreszcie ktoś nas poinformuje, które są najlepsze.
Pozdrawiam
Piotr

ServeZ
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 08, 2012 8:29
Moje rolki: Speedmachine 4x100

Re: Wagi kółek 110mm - małe porównanie

Post autor: ServeZ » śr maja 09, 2012 3:04

Co sądzicie o kółkach Am-wing Jets 110/83a zielone. Słyszałem opinie, że mają lepsze toczenie i rebound od boxer'ów. Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wagi kółek 110mm - małe porównanie

Post autor: zico » śr maja 09, 2012 5:05

ServeZ pisze:Co sądzicie o kółkach Am-wing Jets 110/83a zielone. Słyszałem opinie, że mają lepsze toczenie i rebound od boxer'ów. Co o tym myślicie?
Do jakiego Boxera porównujesz? Pamiętaj, że musisz porównywać wszystko o tych samych parametrach jak np. twardość. Te kółka różnią się hubami, a i Boxery są głównie wybierane w twardościach 85a oraz 86a.

Dodatkowo już są nowe AM-Wing Elite dla osób z co najmniej dobrą techniką jazdy, kółka są węższe o 4mm oraz jeszcze lżejsze od Jetsów (100mm) czy Boxerów (110mm).
Zostały przetestowane przez różne osoby (osiągi, waga, doświadczenie) z bardzo dobrą opinią.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”