Head Racer

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
gregks
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 07, 2011 11:54
Moje rolki: Head Racer 110
Jeżdżę od: 01 cze 2009
Lokalizacja: Rzeszów

Head Racer

Post autor: gregks » wt maja 31, 2011 9:35

Cześć
Mam nadzieję, że moje pytanie umiejscowiłem we właściwym dziale...
Wczoraj otrzymałem w prezencie ("za zasługi") nowe rolki - Head Racer http://www.fotoszok.pl/upload/dad3861b.jpg
Zdaje się że jest to model z 2010 roku. Przyznam, że nigdzie nawet w archiwach nie mogę zlokalizować jakichkolwiek wzmianek na ich temat. Czy ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się jaka jest przybliżona ich wartość?

P.S.
Przesiadłem się na nie z rolek Rollerblade Crosfire 360 - 90tek, na początku strach w oczach, jak tym jechać??? A potem... Po prostu bajka, poezja, lepsze niż sex...

Pozdrawiam wszystkich
Grzesiek

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Head Racer

Post autor: Herb » wt maja 31, 2011 9:57

Bo firma Head jest z rolkami na naszym rynku od roku 2010 ;) Mało kto na nich jeździ. Obejrzałem kilka modeli tej firmy, wrażenia: tańsze klony rolek Powerslide, jednak jakość wykonania przyzwoita i nie ma za bardzo do czego się przyczepić, co do wartości, nie mam pojęcia, ale podejrzewam że ok. 1200zł, patrząc na ceny analogów.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Awatar użytkownika
gregks
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 07, 2011 11:54
Moje rolki: Head Racer 110
Jeżdżę od: 01 cze 2009
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Head Racer

Post autor: gregks » wt maja 31, 2011 10:25

Dzięki za info. Chciałem mieć przybliżoną świadomość czy moje tzw. zasługi zostały adekwatnie docenione.
I nawet gdyby ich wartość była mniejsza to i tak byłbym zdania, że są wartościowe choćby z tego względu, jakich doznań dostarczają. Nigdy wcześniej nie jeździłem na tak dużych kołach, ale po wczorajszej jeździe nie zamieniłbym ich już na mniejsze. Na moich strarych 90 tkach robiłem 3-4 razy w tygodniu po 35-42km.
Wczoraj przejechałem 35 i w zasadzie bez większego zmęczenia. Teraz tylko popracować muszę nad techniką, bo okazało się, że tu potrzebna jest zupełnie inna...

Pozdrawiam
Grzesiek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”