Sprzęt Powerslide

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
małysz
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 193
Rejestracja: śr marca 23, 2005 4:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski, chwilowo Poznań
Kontakt:

Post autor: małysz » śr kwietnia 26, 2006 8:57

Witam
Co do buta to musisz w nim najpierw pojeżdzić, chodzi o to , że jak twoja stopa nie będzie sie przyzwyczajała do niego tzn będzie cię uwierało w okolicach kostki wtedy rozgrzewasz w tym miejscu i sobie dopasowujesz, a z tym piekarnikiem to nie sciema, jednak nie opłaca się wkłądac całego buta wystarczy rozgrzać konkretne miejsce, gdzieś na forum był o tym temat.
pozdrawiam Damian

Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Post autor: dzosef » śr kwietnia 26, 2006 12:55

tak, tak z tym wkładaniem do piekarnika to nie żadna ściema, stymże na zachodzie są specjalne urządzenia do tego. Jednak jeśli nie ma takiej potrzeby to lepiej nie wkładać, bo podobno osłabia się cała struktura albo ogrzac je tylko miejscowo, suszarka za słaba, polecałbym jakąś nagrzewnicę :)

Alandy, ambitnie podchodzisz do sprawy: 1;30 w Gdańsku - WOW!

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » śr kwietnia 26, 2006 1:28

Zico,

przerzuć te posty do Sprzętu bo z maratonem krakowskim mają trochę mało wspólnego.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » śr kwietnia 26, 2006 3:05

Co do butów to wg mnie kwestia przyzwyczajenia. Wcześniem miałem buty grzałem je chyba z 5 razy co prawda było troche dobrze, ale zdażało się czasem przy dłuższej jeździe obtarcie. Później dostałem nowego buta ani razu go nie grzałem obtarł mnie troche na początku, ale reszte sezonu było ok. W tym roku na pierwszym treningu też mnie poobcierał, ale już z każdym kolejnym coraz mniej, a teraz wogle. Ale może trafiłem z butami. Jak ktoś ma kase to odlewy chociaż przypuszczam, że jak ktoś nie jeździł w takim bucie nigdy to nawet najlepszy odlew nie pomoże trzeba się przemęczyć.

matej
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 221
Rejestracja: czw marca 03, 2005 8:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszwa
Kontakt:

Post autor: matej » śr kwietnia 26, 2006 11:19

Jeśli chodzi o te ceny Powerslide to była w zeszłym roku osoba, która sprzedawała je po takich cenach, ale niestety okazało się, ze to poniżej kosztów i ma teraz problemy finansowe.

A dogrzewanie buta to sprawa indywidualna. Ja od kilku lat każde nowe buty przed pierwszym użyciem wkładam do piekarnika na 90 stopni i nie narzekam. Czasami zdarzają sie jakieś drobne obtarcia, ale ogólnie buty mnie nie uwierają.

Alandy
Ścigant 4x100mm
Posty: 271
Rejestracja: czw października 20, 2005 8:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alandy » czw kwietnia 27, 2006 11:38

w taki razie dzis po pracy piekarnik idzie w ruch.....

dzis musze koniecznie posmigac na nowym nabytku :)

dziekuje bardzo i pozdrawiam

Awatar użytkownika
kasia1088
Posty: 7
Rejestracja: ndz kwietnia 23, 2006 3:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: za górami za lasami...

Post autor: kasia1088 » czw kwietnia 27, 2006 3:49

to jak warszawie jest taki sklep ... to czemu w lublinie nie ma ?
YO !

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”