rolki do jazdy szybkiej??

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

cysia
Posty: 5
Rejestracja: pt czerwca 26, 2009 6:47

rolki do jazdy szybkiej??

Post autor: cysia » sob czerwca 27, 2009 12:49

Na rolkach zaczelam jezdzic 3 lata temu jednak byly to rolki rekreacyjne...Niedawno zaczelam sie interesowac jazda szybka ale zupełnie nie wiem jakie rolki kupic i jaki rozmiar mam 1.65 i waze 42...Z gory dzieki za odpowiedzi :wink:chciala bym sie zmiescic w kwocie do 600zł

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: rolki do jazdy szybkiej??

Post autor: zico » sob czerwca 27, 2009 1:34

cysia pisze:Na rolkach zaczelam jezdzic 3 lata temu jednak byly to rolki rekreacyjne...Niedawno zaczelam sie interesowac jazda szybka ale zupełnie nie wiem jakie rolki kupic i jaki rozmiar mam 1.65 i waze 42...Z gory dzieki za odpowiedzi :wink:chciala bym sie zmiescic w kwocie do 600zł
Chcesz jeździć szybciej (rolki fitness) czy szybko (rolki typowe do jazdy szybkiej)?

Jeśli to pierwsze, to bez problemu zmieścisz się w 600pln, jeśli to drugie - będzie trudno opanować kwotę 600pln.
Pamiętaj również od kasku, no chyba, że masz - wystarczy rowerowy.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

cysia
Posty: 5
Rejestracja: pt czerwca 26, 2009 6:47

Re: rolki do jazdy szybkiej??

Post autor: cysia » sob czerwca 27, 2009 1:46

Te pirwsze...chce poprostu sprubowac jazdy szybkiej :D Ochraniacze i kask mam ;) Czy moglbys mi podac jakas stronke gdzie moglabym kupic takie rolki i jaki rozmiar wzasc?? :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”