proszę o pomoc! FILA

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

tonia
Posty: 4
Rejestracja: wt czerwca 19, 2007 8:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białogard

proszę o pomoc! FILA

Post autor: tonia » pt sierpnia 31, 2007 12:54

cześć!

od jakiegoś czasu śledzę wasze forum. bardzo mi się podoba. prpfesjonalne rady i uprzejmość w stosunku do początkujących laików... :|
Bardzo chcialabym zaopatrzyć się w jakiś fajny sprzęt. "Jakiś" to znaczy najchętniej marki FILA. Mierzyłam w Szczecinie w "Dyskobolu" Fila Primo Comp, rozmiar 40 ale byy trochę drogie, prawie 500zl... a teraz ju z ich wogóle nie ma. na allegro też nie ma mojego rozmiaru.
i tu zwracam sie z uprzejma prośbą do forumowiczów: jakby ktos mial te roki (rozm 40) na oku, w jakims sklepie iteretowym to dajcie zać. ja ich cały czas szukam, ale będę wdzięczna za jakieś namiary i wskazówki.

Serdecznie pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Caravan
Prześcigant 4x100mm
Posty: 301
Rejestracja: pn kwietnia 30, 2007 11:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów/Stegny
Kontakt:

Post autor: Caravan » pn września 03, 2007 10:09

W sieci sklepów GoSport jest teraz promocja i PrimoComp można kupić za 299PLN 8)
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: piotro » pn września 03, 2007 1:47

Witaj Toniu,
Jak już muszą być File (to mój osobisty uraz :) ), to sprawdź przynajmniej, żeby nie były na łożyskach "micro". Bo ich nie doczyścisz

tonia
Posty: 4
Rejestracja: wt czerwca 19, 2007 8:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Białogard

Post autor: tonia » sob września 08, 2007 6:43

Witajcie!

Skorzystałam z podpowiedzi Caravana. Koleżanka kupiła dla mnie model Primo Eve, za 350 zł w Go Sport w Bydgoszczy. Są piękne!
Jadą prawie same a jakie mają łożyska... Jest napisane "Abec 7".
Jak dla mnie - początkującego rolkarza, są wystarczające. w sumie to nie mam żadnego porównania. :roll:

Tylko bardzo mnie obcierają :cry: Mam bolesne obtarcia na lewej stopie. Ale już je rozszyfrowałam. Obcierała mnie ta wkładka dla stopy, która jest wyjątkowo rozbudowana i wysoko zachodzi. Po przesunięciu jej "bardziej na zewnątrz problem zniknal.

Teraz zbieram pierwsze doswiadczenia (i pierwsze siniaki).

Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
Caravan
Prześcigant 4x100mm
Posty: 301
Rejestracja: pn kwietnia 30, 2007 11:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów/Stegny
Kontakt:

Post autor: Caravan » sob września 08, 2007 11:19

Cieszę się, że chociaż w taki sposób mogłem pomóc :wink:


BTW, ja zaczynałem swoja przygodę z rolkami właśnie od FILA PRIMO COMP i przyznam, że na początek, tak do nauki jazdy (i potem do zabawy fitnessowej) to bardzo dobre rolki. Mam nadzieję, że i Ty bedziesz zadowolona. A obtarciami się nie przejmuj. Oby tylko te od butów sie przydarzały :wink:

Chociaż oczywiście lepiej, kiedy nie ma żadnych :mrgreen:
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”