Wybór rolek

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

EDI
Posty: 1
Rejestracja: pn czerwca 04, 2007 12:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: suwałki

Wybór rolek

Post autor: EDI » pn czerwca 04, 2007 1:01

Witam jeśli chodzi o rolki i ich rodzaje to jestem raczej początkujący....aczkolwiek w sezonie zimowym bardzo dużo jeżdżę na łyżwach, ostatnio brakuje mi tego sportu latem :P tym bardziej żę jeżdżę często autobusami a skoro ostatnio jest tak ciepło zaczynam coraz częściej myśleć o rolkach i tu pojawia sie pytanie jakie?? jaka firma ?? czytałem juz trochę na stronie zico ale wiadomo najlepiej dowiedzieć sie od kogoś kto już korzysta z tego rodzaju sprzętu (świadomość że cena nie powinna grac roli a przede wszystkim wygoda nie jest mi obca z doświadczenia z łyżwami :P jednak wiadomo ze studentami i ich zasobami finansowymi jest róznie:) ) jeśli można by bardzo proszę o jakieś doradztwo w sprawie firmy lubię jazdę szybka ale bez zadnych skoków :P jak wspomniałem jeżdżę już długo na łyżwach przesiąść sie chyba nie będzie trudno mam nadzieje :]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”