koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: odys_kg » pn września 28, 2009 12:53

Pierwsza propozycja. Jest to luźny projekt, miło by było z waszej strony wyrazić opinię.
co zmienić co dodać, co przesunąć. Jak już wybierzemy to wtedy będziemy kombinować z zamawianiem koszulek.
w miarę czasu i weny dorzucę jeszcze parę propozycji.

http://picasaweb.google.pl/wsw.wrolka/K ... 7821273074

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: odys_kg » pn września 28, 2009 2:49


punia_dora
Posty: 43
Rejestracja: wt kwietnia 08, 2008 5:29

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: punia_dora » pn września 28, 2009 10:03

Jeśli chodzi o mnie, najbardziej podoba mi się pierwsza propozycja....do tego dodałabym tez logo na plecach...bo jak pędzimy ;) to ktoś może nie zdążyć przeczytać napisu z przodu...a tak ma szanse patrząc na nasze plecy;)))! pozdrawiam i do zobaczenia dziś wieczorem pod Magnolią:).

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: mrv » pn września 28, 2009 10:50

punia_dora pisze:.a tak ma szanse patrząc na nasze plecy;)))! pozdrawiam i do zobaczenia dziś wieczorem pod Magnolią:).
nikt Tobie nie będzie patrzył na plecy... ;) no chyba że romantyk a takich na sztuki dzisiaj robią:) Grafika zatem niżej :)

Jak będziecie projektować spodenki uważajcie na gatunek tkaniny i kolory :)

Obrazek

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: odys_kg » pn września 28, 2009 12:06

na sam początek mają to byś same koszulki.
normalne koszulki... bawełniane. Z czasem tak, postaramy się zmobilizować do stroju na zawody :]
gatunek tkaniny ? widzieliśmy u znajomych w Gdańsku więc jakieś pojęcie o firmie mamy.

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: odys_kg » pn września 28, 2009 12:11

punia_dora pisze:Jeśli chodzi o mnie, najbardziej podoba mi się pierwsza propozycja....do tego dodałabym tez logo na plecach...bo jak pędzimy ;) to ktoś może nie zdążyć przeczytać napisu z przodu...a tak ma szanse patrząc na nasze plecy;)))! pozdrawiam i do zobaczenia dziś wieczorem pod Magnolią:).
na plecach myślałem, co by dać normalny napis, bez kombinowania + logo.

póki co, dalej podkreslam, że ma to być tylko zwykła koszulka, która dumnie będziemy nosić we Wrocławiu czy też w innych miastach.
Moze u Bartka w sklepie można by powiesić w celu promocji :)

Awatar użytkownika
Metek91
Czterokółkowiec
Posty: 70
Rejestracja: ndz sierpnia 10, 2008 3:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: Metek91 » pn września 28, 2009 12:35

Drugi projekt - rewelacja! Inne też fajne ale dwójka zdecydowanie najlepsza, pewnie dlatego ze najbardziej slalomowa ale mysle ze też nalepjej rozplanowana. Tomek, wiem juz kto od dziś bedzie mnie ubierał:D

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: Przemo » pn września 28, 2009 1:33

W związku z poprzedzającymi postami - dla wyrównania szans wszystkich trzech zgłoszonych projektów oddaję głos na pozycję nr 3 :) Będę dumnie na przedzie prezentował tego rolkarza miłego :D

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: odys_kg » pn września 28, 2009 3:49

hm, w takim razie pozostaje tylko do zrobienia wersja dla naszych rolkowych kobiet :)

no ale coś byście zmienili ?
dodali lub też ujęli ?

Paniluny
Posty: 32
Rejestracja: pt czerwca 29, 2007 5:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: Paniluny » pn września 28, 2009 6:21

Popytalam tu i ówdzie, jak wygląda sprawa nadruków na koszulkach i okazuje się, że zabieramy się do tego troche nie od tej strony, co trzeba. Otóż, najlepiej zacząć od znalezienia kilku firm i wypytania ich o to, jakie mają możliwości drukowania: jaką techniką i gdzie można umieścić nadruk --> mi osobiście najbardziej podoba się nadruk taki trochę gumowy, mięsisty, ze tak obrazowo to ujmę, a nie jakaś cienka warstwa farby. Zagadnienia "gdzie" tez nie należy pomijać - plecy i przód są najbardziej oczywiste i żadna firma nie powinna mieś z tym problemów, ale już nadruk na boku może być problemem.

Może się bowiem okazać, że będziemy musieli zweryfikować nasze ambitne projekty bo np. nieładnie wyglądają w druku, albo są za duże (a ta część koszulki z nadrukiem jest zawsze sztywniejsza niż część bez), albo nie da się tego zrobić w odpowiadających nam kolorach itp. Jednym słowem, jesteśmy bardziej ograniczeni możliwościami firm drukujących, niż artystycznymi fantazjami Tomka :D

Ponadto interesuje mnie: jakość koszulek, damski krój i jak dla mnie w dekoltem w serek :) Czyli - czy kupujemy sami koszulki i po prostu zanosimy do drukarni, czy bierzemy co mają i wtedy pytanie, czy to spełnia zadane kryteria :)

Jeśli chodzi o projekty to - wybacz Tomku - ale żaden mi się nie podoba. Wiem, że łatwo krytykować, jak się niczego samemu nie zrobiło, ale ponieważ zrobić nie potrafię, to mogę tylko opisać, czego ja bym oczekiwała od takiego projektu.

Chciałabym, żeby na plecach było logo Wrolki i adres internetowy - wszystko powinno się zmieścić między łopatkami, czyli prostokąt 15 cm x 25 cm mniej więcej. Logo mamy "ażurowe", więc aby było widoczne, musi być dość duże. Podoba mi się koncepcja zrobienia nadruku z przodu na dole lub czegoś co np. zaczyna się z boku w okolicach pasa i "wypełza" do przodu w stronę dolnej krawędzi. Nie podoba mi się konwencja typu graffiti ani takie puzzle zrobione ze zdjęcia :( Może rolkę jak w pierwszej propozycji można poddać jakiejś intensywniejszej obróbce graficznej? Żeby wyglądało bardziej jak rysowane, a nie jak zdjęcie?

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: odys_kg » pn września 28, 2009 6:59

hm, no i o to chodzi :) jedna odważna.

posiedzę nad tym czymś, co ma wypełzywać zzza pleców.



http://www.inkdividual.com/index.html tutaj jest strona. Na niej kroje koszulek damskich oraz męskich ( trzeba się wgłębić bardziej w stronę, szablon jest w pdf ) Na stronie jest również możliwość kombinowania z kolorami, wzorami no ale to wszystko jest już narzucone. Nie chciałem, aby potem się okazało, że np stowarzyszenie częstochowskich fanatyków latawców będzie miało podobne stroje co my :)
Strona ta została nam polecona przez znajomych z Katowic. Jeżdżą w strojach ( jednoczęściowych ) zrobionych własnie w tej firmie. Jaka jakość ? trudno powiedzieć, nie dotykałem ich aż tak czule ...
Rozumiem fakt, że nie chcemy, aby nasza koszulka stowarzyszeniowa po jednym praniu nadawała się tylko jako pidżama.

Gosia, pytanie podstawowe, czy kolory Ci odpowiadają, tzn biały i czarny ;)
da się zrobić ze zdjęcia szkic. Trochę ciężej to potem wpasować np w czarną koszulkę. można spróbować w białą :)
zdjęć rolek mam dużo od Bartka, coś się wybierze.

Paniluny pisze:mi osobiście najbardziej podoba się nadruk taki trochę gumowy, mięsisty, ze tak obrazowo to ujmę, a nie jakaś cienka warstwa farby.
Gosia, a mogła byś sprecyzować jak bardzo gumowe to ma być ?
np w przedziale od 70a do 90a :mrgreen:



skorzystam jeszcze z faktu, żę zaglądacie na tą cześć dyskusji. Mialem okazje wczoraj być w Koronie i zobaczyłem sobie parking piętrowy. są 4 poziomy tego parkingu, na dzień wczorajszy dwa ostatnie były w zupełności wyłączone z użytku ale poziom trzeci był oświetlony :) nawieszchnia ? podobna do tej na spiskiej, czyli gładziutki i śliski beton. Myśle sobie, że na rolkach fitnesowych z twardzością kółek 80a spokojnie można posmigać. Na spiskiej przy twardości kółek 88a było już trochę ślizgania. Czy jazdy "w" Koronie nas urządzają ? czy to jest koniec świata dla Was ? Chciałbym przypomnieć, że my z Alą nie raz i też nie dwa dymaliśmy na Magnolię :) a to z Jaracza jest kawałek ;) może jakaś sprawiedliwość dziejowa ?

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: odys_kg » pn września 28, 2009 7:05

Paniluny pisze: Ponadto interesuje mnie: jakość koszulek, damski krój i jak dla mnie w dekoltem w serek :)
czy kogoś jeszcze interesuje dekolt w SEREK ?

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: Przemo » pn września 28, 2009 7:26

Jeśli więc macie tam blisko do Korony, to spytajcie się przy okazji, czy można tam pojeździć. Kilka lat temu często tam bywałem, bo innych galerii w mieście jeszcze nie było. No, ale dla rolek zrobię wszystko, nawet pojadę do Korony. Co do koszulek, to już się zgubiłem. Czy Gosi chodzi o dekolcik na koszulce sportowej do ścigania, czy na zwykłej koszulce takiej "do chodzenia"? Czy wzór, który ustalimy na koszulce zwykłej, czyli do "chodzenia na co dzień", będzie taki sam jak na tej sportowej, przeznaczonej na zawody? Aha i jeszcze jedno pytanie; ja i Radek chcielibyśmy mieć też stroje na zimę. W związku z tym mam rozumieć, że te wzorki moglibyśmy wykorzystać na "zimowym wdzianku"?

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: koszulka, stroje dla naszego stowarzyszenia

Post autor: odys_kg » pn września 28, 2009 7:50

dekolt w SEREK to chyba tylko i wyłącznie dla dziewczyn i na koszulki na "wyjście", będą też miały koszulki na zawody :) i tak jak w koszulkach na miasto chciałbym co by była różnorodność ( tylko logo wspólne wraz z napisem że jesteśmy ze stowarzyszenia, zawsze w tym samym miejscu i taki sam rozmiar ). Koszulki na zawody a raczej stroje to już raczej były by takie same dla wszystkich i wtedy odpada dekolt w SEREK :) oczywiście inaczej jest zszyta koszulka dla kobiety oraz dla mężczyzny :)

hm, a może trzeba pogadać z Bartkiem co by jego logo dać na koszulkę ? by nam wtedy załatwił np przesyłkę ;)
Bartku ? Może się da jakoś wrzucić stroje/koszulki w koszta firmy ?

Przemek wejdź w stronę i poszukaj info nt stroju na zimę. Jak się juz uzgodni grafike to nie ma problemu ją umieścić na wdzianku na zimę :) jest tam pozycja "nogawki na zimę" :)

no nic ... koniec gadania. Idę jeździć :]
magnolia wzywa ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”