[Wrocław] jazda na ul. Dembowskiego

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
safiro
Posty: 2
Rejestracja: śr sierpnia 06, 2008 9:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

[Wrocław] jazda na ul. Dembowskiego

Post autor: safiro » śr sierpnia 06, 2008 11:02

Witam!

Mam rolki na nogach po raz pierwszy w życiu. Jako żółtodziób, w ramach rekonesansu wybrałem się na wspomnianą ulicę. Jest tam spora ścieżka rowerowa, którą upodobała sobie brać rolkarzy :) Przyznam ze nie miałem odwagi wbić się w obecny tam ruch. Generalnie widać tam osoby śmigające "lekką nogą" i nie wyobrażam sobie abym bez pewnych niezbędnych podstaw mogl pomykać przynajmniej nie utrudniając jazdy innym. Czy jest może ktoś kto jeździ wlasnie tamtą trasa i moglby pokazac mi pare bazowych manewrow? Mysle ze bede kumatym uczniem :)

Pozdrawiam śmigaczy!
wrolowany, kto wie na jak długo :)

kita
Posty: 4
Rejestracja: czw czerwca 05, 2008 6:34

Re: [Wrocław] jazda na ul. Dembowskiego

Post autor: kita » pt sierpnia 08, 2008 6:22

Cześć ja mam rolki od dwóch miesięcy ale nadal jestem początkująca próbowałam nawiązać jakiś kontakt z bractwem forumowym ale odniosłam wrażenie że nie są zbytnio zainteresowani wciągnięciem nowej osoby w swoje szeregi.Super miejsce -ogromne parkingi koło Magnoli ale to kawałek od Ciebie jednak codziennie po 21 masa ludzi tu jeżdzi i są naprawdę pomocni a asfalt jak lustro zapraszam gorąco

Awatar użytkownika
safiro
Posty: 2
Rejestracja: śr sierpnia 06, 2008 9:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] jazda na ul. Dembowskiego

Post autor: safiro » sob sierpnia 09, 2008 7:31

Hej!
Dzieki za odzew. Pod Magnolie podwozi mnie autobus wiec luz. Mysle ze pojawie sie tam bo na Dembowskiego rzadko spotykam "wsparcie techniczne"a przydałoby sie bez dwoch zdan. Mam "miekkie kostki" i to mnie generalnie irytuje ale dowiedzialem sie od pewnego rolkarza ze to kwestia 2 tygodni aby nogi przywykly do nowej rownowagi. Ufam ze mowil prawde :wink:
Wspomniana Magnolia sasiaduje wlasciwie ze skateparkiem na Zajezdni 31. Bylem tam raptem 2 razy zeszlej zimy ale wsrod tych wymiataczy mozna tylko nabawic sie kompleksów i podziwiac ich zamiast jezdzic :mrgreen: A tak serio to jedyna alternatywa na zime i w koncu pewnie rowniez tam bede pomykal gdy Magnolie spowije bialy puch.
Ok, jade obczaic ten parking :wink: ...
wrolowany, kto wie na jak długo :)

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] jazda na ul. Dembowskiego

Post autor: ma_nea » sob sierpnia 09, 2008 9:40

kita a skąd takie podejrzenie u Ciebie, że forumowicze nie są zainteresowani jak to napisałaś wciąganiem nowej osoby w swoje szeregi? przecież zachęcaliśmy Cię, żebyś przyjechała na tor :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”