Hokej

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Hokej

Post autor: odys_kg » sob maja 24, 2008 8:16

Witam, chcialbym się zorientować ile osób mogłbo by się skusić na pogranie w hokeja ? Póki co grałem z Przemkiem i jego siostrzeńcem Radkiem, ale może więcej osób sie przyłączy ? Chcialbym podkreślić, że nie chodzi o zawodowe granie ... Główny cel to jest wyjeździć się za piłeczką :D Sprzęt ? sam jeżdże z kijem z lidla :) wiec nie jest to jakaś rewelacja. Do grania nie potrzeba toru, mozna pograc na jakims parkingu przy Mega,Hipermarkecie ... Myśle, że fajnie bylo by zebrać więcej ludzi i pojeździć. Poziom grania ? jakby to nawet byly osoby, które tego jeszcze nie robily a chciałyby zobaczyć jak to jest. Zabawa jest naprawde fajna a i z czasem sie czlowiek nauczy grać :)


Pozdrawiam

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hokej

Post autor: Przemo » sob maja 24, 2008 10:59

No właśnie, jak wyżej napisał Odys, nic dodać nic ująć. Fajnie byłoby pograć przy większej liczbie graczy z kijem w ręku. Jak na razie to ustawiamy na placu, na którym gramy, pachołki, które z jednej strony robią za przeciwników :D , a z drugiej - za przeszkody, których nie można dotknąć ani ciałem, ani rolką, ani kijem, bo w przeciwnym razie - rzut karny :D Dodam tylko od siebie, że hokej na rolkach nie jest gra kontaktową, przynajmniej w naszym wykonaniu, więc nikomu nic złego się nie stanie.

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Re: Hokej

Post autor: eVe » ndz maja 25, 2008 8:31

Ja bym zagrała gdybym jeszcze trochę umiejętności koordynacyjnych zdobyła :) Ale kiedyś, gdzieś, za jakiś czas :)

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hokej

Post autor: Brzoza. » ndz maja 25, 2008 11:20

Ja chęci mam bardzo wielkie ale gorzej z umiejętnościami i jeżeli tylko te drugie mi pozwolą to bardzo chętnie się skuszę :-)
pozdrawiam
Bartek

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Hokej

Post autor: odys_kg » pn maja 26, 2008 9:43

Po prostu kij w ręce i gramy :) nie ma że kiedyś, nie ma ze gdzieś ... Potem jak już dorwiecie kije w ręce to będziecie żalować że nie zrobiliście tego wczesniej ;) Pytać znajomych, zachęcać ! No !

Jej ... unioslem sie :mrgreen:

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Re: Hokej

Post autor: eVe » pn maja 26, 2008 7:00

odys_kg pisze: Jej ... unioslem sie :mrgreen:
Łoj! Tomek wyluzuj! :P

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hokej

Post autor: Brzoza. » pn maja 26, 2008 11:22

Tomek przekonaleś mnie :)
Na początku będę robił za bramkarza bo na tej pozycji nie trzeba za bardzo wykazywać się umiejętnościami jezdnymi ;)
A na 100 tez da rade jezdzić? ;)
pozdrawiam
Bartek

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Re: Hokej

Post autor: eVe » pn maja 26, 2008 11:56

Brzoza. pisze: A na 100 tez da rade jezdzić? ;)
Ty to na wszystkim dasz radę :twisted: :geek: :luz:
Btw - gdzie i kiedy gracie?

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hokej

Post autor: Brzoza. » ndz czerwca 01, 2008 11:32

Debiut uważam za udany :) ale to sie powinien wypowiedzieć Przemo no i Radek oczywiście który najbardziej na mnie krzyczał ;)
eVe pisze:
Brzoza. pisze: A na 100 tez da rade jezdzić? ;)
Ty to na wszystkim dasz radę :twisted: :geek: :luz:
Sprawdziłem i nawet na 100 da rade grać w hokeja (o ile o grze w moim wykonaniu można mówić) ale postaram sie następnym razem mieć jakieś mniejsze kola ;)
pozdrawiam
Bartek

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hokej

Post autor: Przemo » wt czerwca 03, 2008 11:31

Debiut uważam za udany :) ale to sie powinien wypowiedzieć Przemo no i Radek oczywiście który najbardziej na mnie krzyczał ;)
No, oczywiście, że debiut w wykonaniu Bartka był udany!!! Radek był bardzo zadowolony z gry (ja także). A jak ciężko było Ci Bartek bramkę strzelić!!! Długa płoza to najlepsza zapora na bramce przed bombowymi strzałami. Coraz więcej męskiej części naszej grupy przekonuje się do hokeja. W czwartek grali i Tomek, i Szczepan. I też było dużo zabawy. Jest jednak jeden problem, a mianowicie chodzi o brak sprzętu do gry,szczególnie chodzi o kije do inline hokeja. W niedzielę straciłem jeden ze swoich...Pękł i się złamał (Radek nim rzucał i rzucał, no to w końcu pękł, w końcu to tylko tworzywo sztuczne, a kij był przeznaczony do floor hokeja; ale rok pociągnął). Dziś na torze będziemy z Bartkiem omawiać szczegóły w sprawie złożenia zamówienia na prawdziwe kije do inline hokeja. A jak już je będziemy mieli, to wtedy się będzie działo... :eye: W końcu hokej to męska twarda gra :wink:

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Re: Hokej

Post autor: eVe » wt czerwca 03, 2008 4:21

Przemo pisze:W końcu hokej to męska twarda gra :wink:
No to zostałam zdyskwalifikowana (?) :roll:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Hokej

Post autor: WFH » wt czerwca 03, 2008 10:16

Przemo pisze:Debiut uważam za udany :) ale to sie powinien wypowiedzieć Przemo no i Radek oczywiście który najbardziej na mnie krzyczał ;)
No, oczywiście, że debiut w wykonaniu Bartka był udany!!! Radek był bardzo zadowolony z gry (ja także). A jak ciężko było Ci Bartek bramkę strzelić!!! Długa płoza to najlepsza zapora na bramce przed bombowymi strzałami. Coraz więcej męskiej części naszej grupy przekonuje się do hokeja. W czwartek grali i Tomek, i Szczepan. I też było dużo zabawy. Jest jednak jeden problem, a mianowicie chodzi o brak sprzętu do gry,szczególnie chodzi o kije do inline hokeja. W niedzielę straciłem jeden ze swoich...Pękł i się złamał (Radek nim rzucał i rzucał, no to w końcu pękł, w końcu to tylko tworzywo sztuczne, a kij był przeznaczony do floor hokeja; ale rok pociągnął). Dziś na torze będziemy z Bartkiem omawiać szczegóły w sprawie złożenia zamówienia na prawdziwe kije do inline hokeja. A jak już je będziemy mieli, to wtedy się będzie działo... :eye: W końcu hokej to męska twarda gra :wink:
Fajnie, że sobie gracie :twisted:
Mam informację, że we Wrocławiu istniała i w tym roku została reaktywowana drużyna hokeja na wrotkach. Jeśli będziecie w przyszłości zainteresowani kontaktem z nimi( o ile takowego nie macie) to będę mógł Wam pomóc.
Swoją drogą hokej to fajna zabawa - grywaliśmy z chłopakami trochę zimą i w złą pogodę( na hali).

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hokej

Post autor: Przemo » wt czerwca 03, 2008 11:47

No właśnie Bartku, pewnie chodzi Ci o Mirage Wrocław,czyli drużynę hokejową z Wrocławia. Mój siostrzeniec (lat 11) byłby chyba tym zainteresowany, bo on ciągle tylko o tym hokeju i hokeju :D Jeśli masz jakieś informacje na temat tej drużyny to daj proszę znać.

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Hokej

Post autor: odys_kg » sob lipca 12, 2008 12:21

Kije przyjechaly, ja przyjezdżam w poniedziałek wieczorem z terenowek wiec ... Moze jakos pogramy w tygodniu w hokeja ?


btw pozdrawiam z Kamiennej Góry :)

Awatar użytkownika
Rado
Posty: 16
Rejestracja: pn czerwca 16, 2008 9:51
Moje rolki: Panczeny
Jeżdżę od: 07 lut 2001
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hokej

Post autor: Rado » ndz września 07, 2008 7:08

[quote="Przemo"]No właśnie Bartku, pewnie chodzi Ci o Mirage Wrocław,czyli drużynę hokejową z Wrocławia. Mój siostrzeniec (lat 11) byłby chyba tym zainteresowany, bo on ciągle tylko o tym hokeju i hokeju
Jeśli masz jakieś informacje na temat tej drużyny to daj proszę znać.
Ostatnio zmieniony pt września 12, 2008 9:12 przez Rado, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”