Bielsko-Biała rolki zimą

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
bodziowaty
Posty: 25
Rejestracja: sob lutego 02, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Bielsko-Biała rolki zimą

Post autor: bodziowaty » śr lutego 20, 2008 1:46

Cześć.
Mam na imię Bogusław, mieszkam w Bielsku, jestem świeżo upieczonym rolkarzem. Mam pytanko do wszystkich bielskich rolkarzy. Otóż, jest obecnie zima i nie zawsze aura pogodowa pozwala na jazdę w terenie, czy jest gdzieś w Bielsku lub okolicy sala gimnastyczna, pusta hala gdzie można pod dachem, zimą pośmigać na rolkach? Chętnie się spotkam na wspólnym jeżdżeniu, podpatrzę bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki.

Bogusław

wojtek_sztafa
Posty: 2
Rejestracja: pt sierpnia 13, 2010 9:31
Moje rolki: powerslide
Jeżdżę od: 02 cze 2010

Re: Bielsko-Biała rolki zimą

Post autor: wojtek_sztafa » pt sierpnia 13, 2010 9:45

dołączam się do pytania bodzia

Awatar użytkownika
bodziowaty
Posty: 25
Rejestracja: sob lutego 02, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko-Biała rolki zimą

Post autor: bodziowaty » pn sierpnia 16, 2010 12:38

Wojtku, od napisania tego wątku minęło 2,5 roku i nadal pytanie jest aktualne. Mimo iż staram się aktywnie uprawiać tą formę rekreacji nie udało mi się znaleźć wolnej i zadaszonej przestrzeni do uprawiania rolkarstwa gdy warunki atmosferyczne nam nie sprzyjają. Nie sprawdzałem jak wygląda sprawa zaadoptowania i dostępności nowo wybudowanej hali widowiskowej pod Dębowcem. Jeżeli masz ochotę możemy się kiedyś tam spotkać i wybadać sprawę.
Jeżeli chodzi o podziemny parking w Gemini Parku to jest dla nas niedostępny - sprawdziłem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”