Ucisk prawej stopy w Rb Twister

Odżywianie, regeneracja, jak zapobiegać kontuzjom - cieszmy się zdrowiem jak najdłużej!
Nutrition, regeneration, injuries. Your health is the most important thing

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Dywaniarz
Posty: 29
Rejestracja: ndz czerwca 17, 2012 7:02
Moje rolki: Twister
Jeżdżę od: 10 cze 2011

Ucisk prawej stopy w Rb Twister

Post autor: Dywaniarz » wt kwietnia 30, 2013 9:54

Witam,

Myśłałem że sobie samemu poradzę ale jednak nie dałem rady tak więc proszę o pomoc. Rok temu kupiłem Rb Twister i zacząłem ostro brać się za freeride , dzień w dzień jeździłem na rolach wszędzie gdzie mogłem (praca/uczelnia) żadnych odcisków , uszkodzeń stopy jeździło się super. W tym roku po 2 jeździe i paru skokach strasznie boli mnie stopa , tak 2 cm pod kostką, no nic, mówie sobie pewnie coś nadwyrężyłem tydzień przerwy i okłady z altacetu. Stopa mnie nie bolała przy normalnym chodzeniu, tylko kiedy założyłem rolkę był taki nieprzyjemny ucisk. Tydzień minął założyłem wczoraj rolki i znowu to samo :/ przy jeździe jeszcze w miarę da się wytrzymać za to hamując np T-stop boli jak cholera, co się mogło stać?
Czego będziesz bardziej żałował na łożu śmierci tego że za mało pracowałeś, czy tego że za mało balowałeś?

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Ucisk prawej stopy w Rb Twister

Post autor: Pedro » wt kwietnia 30, 2013 10:35

chyba kiedyś miałem podobny problem - może to wewnętrzna podkładka od śruby mocującej cuff Cię uwiera / uciska ?
poczytaj tutaj
viewtopic.php?f=70&t=5974&p=68072&hilit=compeed#p68072

Dywaniarz
Posty: 29
Rejestracja: ndz czerwca 17, 2012 7:02
Moje rolki: Twister
Jeżdżę od: 10 cze 2011

Re: Ucisk prawej stopy w Rb Twister

Post autor: Dywaniarz » wt kwietnia 30, 2013 10:59

Dopisuje do listy prawdopodobnych przyczyn dzisiaj poświęcam dzień na rozwiązanie tego problemu :)
Przed chwilą sprawidziłem teorię z podniesieniem pięty z pomocą podpiętek i niestety to nie to :( Teraz obczaję parę skarpet grubych i cienkich a potem sprawdzę to mocowanie... Co to może jeszcze być?
Czego będziesz bardziej żałował na łożu śmierci tego że za mało pracowałeś, czy tego że za mało balowałeś?

Dywaniarz
Posty: 29
Rejestracja: ndz czerwca 17, 2012 7:02
Moje rolki: Twister
Jeżdżę od: 10 cze 2011

Re: Ucisk prawej stopy w Rb Twister

Post autor: Dywaniarz » wt kwietnia 30, 2013 11:49

No niestety nic się nie sprawdziło.. :/ Po ponad tygodniu odpoczynku 15 minut jazdy i kłujący ból w stopie :/ zaraz idę do apteki po jakąś opaskę elastyczną na stopę... Co to może być ? przecież w poprzednim sezonie nic takiego się nie działo...
Czego będziesz bardziej żałował na łożu śmierci tego że za mało pracowałeś, czy tego że za mało balowałeś?

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ucisk prawej stopy w Rb Twister

Post autor: zico » wt kwietnia 30, 2013 7:27

Sprawdźcie czy to nie jest miejsce, gdzie mocuje się klamra 45 stopni - co którąś osobę właśnie ten element uwiera.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Dywaniarz
Posty: 29
Rejestracja: ndz czerwca 17, 2012 7:02
Moje rolki: Twister
Jeżdżę od: 10 cze 2011

Re: Ucisk prawej stopy w Rb Twister

Post autor: Dywaniarz » pt maja 03, 2013 10:51

Wyjaśniła się sprawa rok temu używałem takiej robionej na drutach skarpety frotte niestety mojej byłej te skarpety przeszkadzały i je wyrzuciła :/ jak założe dwie grube skarpety na nogę to wszystko gra
Czego będziesz bardziej żałował na łożu śmierci tego że za mało pracowałeś, czy tego że za mało balowałeś?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie / Health”