Kość ogonowa

Odżywianie, regeneracja, jak zapobiegać kontuzjom - cieszmy się zdrowiem jak najdłużej!
Nutrition, regeneration, injuries. Your health is the most important thing

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

kwisc
Posty: 29
Rejestracja: czw czerwca 14, 2007 11:53

Kość ogonowa

Post autor: kwisc » sob czerwca 16, 2007 9:13

Wiem ze to raczej powinno być na jakimś forum o zdrowiu, ale moze znajdzie sie ktos kto wie co to jest albo miał tez cos podobnego (wkoncu upadanie na te czesc ciala tez jets mozliwa na rolkach :wink: ). Chodzi o to ze wczoraj jak sie schylilem nagle zaczely mnie boles plecy w okolich kości ogonowej. Bolalo mnie caly dzien jak sie schylalem. Jak wstalem to lekki bol czulem, ale juz po kilku godzinach bol ustapil calkowicie. Po południu sie schylalem i nic mi nie bylo, ale wkoncu przy jednym schyleniu znowu sie zaczelo. Tym razem pojawil sie maly goz i zaczerwienienie. Czy moze to byc skutek tego, ze wczesniej duzo upadalem na te czesc ciala?? Szczegolnie w zimie przy jezdzie na snowboardzie. Chociaz juz od kilku miesiecy ani razu nie upadlem :/
Na ten tydzien wyjezdzam i jak nie minie to bede musial isc do lekarza, ale chcialem sie spytac zeby chociaz podejrzewac co to moze byc i jak to podleczyc :wink: Oczywiście musialo sie to zdarzyc na dzien przed tym jak kupilem rolki -_- Nie wiem czy to tylko stluczenie czy moze jakies wzesniejsze zlamanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie / Health”