KOBYLEPOLE - "NOWE" MIEJSCE NA TRENING

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
aron
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 1:16
Moje rolki: 2*100+2*110
Lokalizacja: ZALASEWO

KOBYLEPOLE - "NOWE" MIEJSCE NA TRENING

Post autor: aron » śr grudnia 02, 2009 12:40

Witam,

Zabieram się do opisania tego ciekawego miejsca od sierpnia. Szczęśliwie mamy już grudzień, no, ale.........lepiej późno niż wcale. Trasa do treningu jazdy szybkiej i rekreacyjnej. Jakość nowego asfaltu oceniam na 8-9. Dojazd samochodem bardzo łatwy, "duży parking" , dla niezmotoryzowanych dojazd autobusem linii 55. Ruch na drodze w sobotnie/niedzielne poranki niewielki 2-3 samochodów, 2 rowerzystów, jeden pieszy. :eye:

Rozpoczynamy jazdę na ulicy Darzyborskiej 1-4 potem ulica Darzyńska, Michałowo i zawracamy przy ulicy Kobylepole. Trasa wg. wskazań mojego GPS tam i z powrotem 8 km .

( link do mapki w załączeniu : http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... 3&t=h&z=14

Jeżeli będzie sucho w najbliższą sobotę 5.12.br. to zapraszam serdecznie wszystkich chętnych na godz. 9.00

W załączeniu kilka fotek z trasy: http://img26.imageshack.us/gal.php?g=27092009001.jpg


pozdrawiam,
Maciek

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KOBYLEPOLE - "NOWE" MIEJSCE NA TRENING

Post autor: bayya » śr grudnia 02, 2009 10:23

Super :wink: ode mnie to jest rzut beretem :D :D :D szkoda że wcześniej nie wiedziałam o tym miejscu... :alien:
Muszę kiedyś przetestować tą trasę w godzinach rannych :wink:
Niestety w ten weekend mam zajęcia, więc nie dotrę, ale jeśli trasa okaże się dobra i ruch niewielki, to przypuszczam, że będę tam czasem śmigać :wink:
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: KOBYLEPOLE - "NOWE" MIEJSCE NA TRENING

Post autor: Andrzej » czw grudnia 03, 2009 12:00

bayya pisze:Super :wink: ode mnie to jest rzut beretem :D :D :D szkoda że wcześniej nie wiedziałam o tym miejscu... :alien:
Muszę kiedyś przetestować tą trasę w godzinach rannych :wink:
Niestety w ten weekend mam zajęcia, więc nie dotrę, ale jeśli trasa okaże się dobra i ruch niewielki, to przypuszczam, że będę tam czasem śmigać :wink:
Wcześniej o tej trasie nie mogłas wiedziec ponieważ ...... jej nie było. Asfalt jest nowy tak jak pisał Aron. Położony dopiero w październiku tego roku. Minusem jesienno zimowym tej trasy jest to ze częściowo idzie w okolicach drzew, krzewów itp. A zatem kłopoty z szybkim wysychaniem. No i kwestia bezpieczeństwa. Nie widać dobrze.
Zaletą tej trasy jest to że wogóle jest.

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KOBYLEPOLE - "NOWE" MIEJSCE NA TRENING

Post autor: bayya » pt grudnia 11, 2009 6:59

Miałam okazję sprawdzić ostatnio tą trasę, co prawda samochodem a nie na rolkach, ale muszę powiedzieć, że jest rzeczywiście super :wink: Byłam tam porą popołudniową, a ruch był znikomy (1 auto mnie minęło), asfalt pierwsza klasa. Jest jedno miejsce, gdzie jest słaba widoczność (ostry zakręt) i tam będzie trzeba na pewno zwalniać... Ale ogólnie rewelka :wink: Nie są to co prawda Krzesiny (dużo większy dystans, otwarty teren... Chociaż Krzesiny się ostatnio rozruszały...Ruch jak dla rolkarza jest bardzo duży, zwłaszcza popołudniami :( ) Trasa ta jest na pewno świetną alternatywą dla Krzesin :wink: zwłaszcza, że jest mi tam bliziutko :) a czasu nie zawsze starcza na długie wypady... :D
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”