trening

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

trening

Post autor: krzysztof_plich » pn kwietnia 28, 2008 8:55

trening mistrza :twisted: czyli wasze propozycje jak zwiększyć frajdę na zawodach i się nie pocić :twisted: podpatrzyłem jak robi to czarny koń tego sezonu :twisted: może wyjaśni nam tajniki owego fenomenu :wink:
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: trening

Post autor: Toudi » pn kwietnia 28, 2008 10:25

krzysztof_plich pisze:trening mistrza :twisted: czyli wasze propozycje jak zwiększyć frajdę na zawodach i się nie pocić :twisted: podpatrzyłem jak robi to czarny koń tego sezonu :twisted: może wyjaśni nam tajniki owego fenomenu :wink:
Widzę, że nie tylko ja korzystam z tych programów treningowych. :ok2:
dla mnie miszcz: na ręce pulsometr, jeśli dobrze rozpoznaję ten pasek i nie zapomina o suplementacji.
Napój sam podjął ze stołu czy podbiegałeś, żeby podać?
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: trening

Post autor: Krzysztof » wt kwietnia 29, 2008 1:49

Gdybyś użył obiektywu szerokokątnego to pewnie objąłby pudełko z pizzą. A to pewnie odpowiednio skomponowana pizza jest tą tajemniczą bronią.
Bo widoczny na zdjęciu trening, jak to trening - intensywny :bounce: i wyczerpujący :?
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”