Wiek, wolny czas, a możliwości treningowe

Szybciej, dalej, efektywniej! Porady dla tych, którzy chcą dać z siebie więcej
Faster, longer, more efectively! Place for people who want to be better at inline speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Wiek, wolny czas, a możliwości treningowe

Post autor: Luzak19:57 » śr października 05, 2011 7:37

FFWD pisze:[....
@ mrv, Andrzej: przyłączam się do pytania: jak żyć Panie Premierze? ....

Pozdrawiam
Rafał Wielgat
Jura Skating Częstochowa
Ponieważ żaden pan premier nie raczył nam udzielić odpowiedzi ani "tu" ani "tam", to Spróbujcie:
"Z głową do góry, zanim ułożą Nas nogami do przodu".

Smutne pozdro.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: Podwójne odbicie (Double push)

Post autor: mrv » sob października 15, 2011 2:56

Luzak19:57 pisze:
FFWD pisze:[....
@ mrv, Andrzej: przyłączam się do pytania: jak żyć Panie Premierze? ....

Pozdrawiam
Rafał Wielgat
Jura Skating Częstochowa
Ponieważ żaden pan premier nie raczył nam udzielić odpowiedzi ani "tu" ani "tam", to Spróbujcie:
"Z głową do góry, zanim ułożą Nas nogami do przodu".

Smutne pozdro.
Rokjet fjuel i dabel blasta + stejki i powinne być efekty!

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: Podwójne odbicie (Double push)

Post autor: julek1967 » ndz października 23, 2011 4:29

i powiem wam coś na otarcie łez: jesteśmy już za starzy na perfekcje !!! aleeee nie jesteśmy jeszcze zbyt starzy aby nie trenowac ! oczywiście w ramach czasu wolnego ,którym dysponujemy. Ja mam 44lata i od lat 8-miu jeżdze na rolach.wcześniej ,za młodu trenowałem co innego,a rolki to teraz hobby czy jak tam nazwiecie inaczej aktywne zainteresowanie. Myśle ,że i Wy macie już kilkanaście a może kilkadziesiąt lat i to ,że nam to czy tamto nie wychodzi to wina tylko tego ,że urodziliśmy sie troszeczkę za wcześnie -ale tego ,to nikt sobie nie wybiera ! tak ,więc głowa do góry ,szlifujemy swoją forme dalej, a wyniki które robimy to są najlepsze wyniki na miare naszych możliwości,czasu spędzonego na treningach i jeszce kilku spraw króre nas denerwują czy utrudniają życie. To ,że Kowalski czy Wisniewski jest lepszy to nic,może ma więcej czasu ,może jest młodszy ,może ma więcej pieniędzy i nie musi pracowac,może ma wyrozumiałą żone....itd,,,, a m y jak to śpiewa Wojtek M łynarski : RÓBMY SWOJE .... icdn

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: Podwójne odbicie (Double push)

Post autor: pz34 » ndz października 23, 2011 9:20

julek1967 pisze:i powiem wam coś na otarcie łez: jesteśmy już za starzy na perfekcje !!! aleeee nie jesteśmy jeszcze zbyt starzy aby nie trenowac ! oczywiście w ramach czasu wolnego ,którym dysponujemy. Ja mam 44lata i od lat 8-miu jeżdze na rolach.wcześniej ,za młodu trenowałem co innego,a rolki to teraz hobby czy jak tam nazwiecie inaczej aktywne zainteresowanie. Myśle ,że i Wy macie już kilkanaście a może kilkadziesiąt lat i to ,że nam to czy tamto nie wychodzi to wina tylko tego ,że urodziliśmy sie troszeczkę za wcześnie -ale tego ,to nikt sobie nie wybiera ! tak ,więc głowa do góry ,szlifujemy swoją forme dalej, a wyniki które robimy to są najlepsze wyniki na miare naszych możliwości,czasu spędzonego na treningach i jeszce kilku spraw króre nas denerwują czy utrudniają życie. To ,że Kowalski czy Wisniewski jest lepszy to nic,może ma więcej czasu ,może jest młodszy ,może ma więcej pieniędzy i nie musi pracowac,może ma wyrozumiałą żone....itd,,,, a m y jak to śpiewa Wojtek M łynarski : RÓBMY SWOJE .... icdn

A może Kowalski czy Wiśniewski poświęca dużo czasu na trening, jest uparty i pracowity!

Julek, co to wszystko co teraz piszesz ma wspólnego z Tematem Tego Wątku?!
Pozdrawiam
Łukasz

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: Podwójne odbicie (Double push)

Post autor: Luzak19:57 » pn października 24, 2011 7:51

pz34 pisze:

A może Kowalski czy Wiśniewski poświęca dużo czasu na trening, jest uparty i pracowity!

Julek, co to wszystko co teraz piszesz ma wspólnego z Tematem Tego Wątku?!
Ja tam "zniesę" Kowalskiego czy Wiśniewskiego i śmieci zniesę , ale nie zniesę "Niejakiego..... :) :wink: "
- za Duży i za Ciężki .
P.S.
"Niejaki ..... :D :wink: " , w tym tyg. będzie więcej na pw.
"Oczywizda", jeżeli zdążysz przeczytać zanim Adm. usunie i już nie przywróci :( :wink: .
Pozdro. dla Wszystkich Piszących w " Temacie Tego Wątku". Każdy spróbował Podwójnego Odbicia (Double Push- a) :wink:
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening, porady / Training, solutions”