trening dla biegaczy i rolkarzy

Szybciej, dalej, efektywniej! Porady dla tych, którzy chcą dać z siebie więcej
Faster, longer, more efectively! Place for people who want to be better at inline speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: zico » śr lipca 29, 2009 3:16

Drzastwa pisze:
zico pisze:... niż jakiś nieoficjalny bez żadnej podstawy prawnej ISC...
Jest wszystko udokumentowane. w Wydziale Kultury Fizycznej Urzędu Miasta Poznania. Klub istnieje prawnie.
O! Faktycznie. Powodzenia :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: Drzastwa » śr lipca 29, 2009 3:19

zico pisze:
Drzastwa pisze:
zico pisze:... niż jakiś nieoficjalny bez żadnej podstawy prawnej ISC...
Jest wszystko udokumentowane. w Wydziale Kultury Fizycznej Urzędu Miasta Poznania. Klub istnieje prawnie.
O! Faktycznie. Powodzenia :)

:D Mi powodzenia życzyć nie musisz bo należe do innego klubu :D
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: zico » śr lipca 29, 2009 3:21

Drzastwa pisze: :D Mi powodzenia życzyć nie musisz bo należe do innego klubu :D
Czyli faktycznie ktoś kłamał :D
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: Drzastwa » śr lipca 29, 2009 3:24

zico pisze:
Drzastwa pisze: :D Mi powodzenia życzyć nie musisz bo należe do innego klubu :D
Czyli faktycznie ktoś kłamał :D

Haha. Znana niektórym Isabela Sulzen otworzyła ten klub dla informacji.
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: Krzysztof » czw lipca 30, 2009 1:37

Obrazek

klub
1. «organizacja skupiająca ludzi określonego środowiska, zawodu lub o określonych zainteresowaniach»
2. «zespół posłów w parlamencie należących do tej samej partii politycznej»
3. «lokal rozrywkowy»
4. «dawna organizacja polityczna grupująca najaktywniejszych polityków, zastąpiona z czasem przez partię polityczną»
• klubowy • klubik


stowarzyszenie
«dobrowolny i trwały związek grupy osób, zorganizowany dla realizacji wspólnych zamierzeń»



Obrazek

club (GROUP)
group noun [C]
1 an organization of people with a common purpose or interest, who meet regularly and take part in shared activities:
I've just joined the local golf/squash/tennis club.
Visitors must be accompanied by club members.


2 US FOR team:
The Orioles are an exciting club this year.

club
noun [C]
a building in which a club meets

association (GROUP)
group noun [C]
a group of people who are united in a single organization for a particular purpose:
The Football Association
The British Medical Association is/are campaigning for a complete ban on tobacco advertising.


Tak dla wyjaśnienia wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkanocnymi.
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: Marek » czw lipca 30, 2009 2:29

1. «organizacja skupiająca ludzi określonego środowiska, zawodu lub o określonych zainteresowaniach»
2. «zespół posłów w parlamencie należących do tej samej partii politycznej»
3. «lokal rozrywkowy»
4. «dawna organizacja polityczna grupująca najaktywniejszych polityków, zastąpiona z czasem przez partię polityczną»
• klubowy • klubik
najlepsze dla mnie to nr 3

Awatar użytkownika
niebieski18
Posty: 37
Rejestracja: pt maja 23, 2008 7:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: niebieski18 » czw lipca 30, 2009 4:50

Ten pościk o ,de facto ,zabarwieniu sarkastycznym jest moją refleksją na temat dywagacji czytanych przeze mnie na przeróżnych forach dot. łyżwororek :o (Żeby nie powiedzieć rolek, czy też wrotek) .
Post ten nie wymaga komentarzy ,jako,że korzystając z zagwarantowanyvh mi praw przez konstytucję RP,wyrażam swoją opinię oczywiście nie mając na celu urażenia kogokolwiek z czytających.
Aby nie zostać posądząnym o stonniczość oraz niezwykłą elokwencję i czystość wypowiedzi celowo nie ustrzegę się błędów natury stylistycznej :lol: Ostatnio obserwuję pewną tendencyjność dotyczącą nazewnictwa tego co się "robi". Dla jednych słowo wrotka jest jedyną do przyjęcia nazwą określającą rolkę :x (mówię tu o potocznych nazwach sprzętu do jazdy, który zakładamy na dwie nogi, z tym ,że na każdą z nóg tylko po jednym bucie z przyczepioną płozą oraz nieodzownymi kółkami ,w środku których są zamocowane również łożyska( niektórzy używają również nazwy kulki z tocznią) :D , dla drugich tylko słowo rolka kojarzy się z zakupem sprzętu przeznaczonego również do takiej samej jazdy po drodze asfaltowej, najlepiej gładkim asfalcie(bo przecież nie po piaskach na plaży :lol: ). Dla jedych KLUB jest wyrocznią, dla innych STOWARZYSZENIE nie jest złe. I czemu to ma służyć ? Kto lepszy ? Pewnie ten kto potrafi współpracować , a nie rzucać kłody pod nogi.
Ale zapytajmy samych siebie. Czy tak naprawdę warto kruszyć kopię o same nazwy , czy nie lepiej skupić się na integracji i współpracy. Czynie lepiej promować ten wspaniały Sport , tak bardzo niedoceniany i wręcz ignorowany w naszym :D pięknym kraju 8-) .
Dlaczego zamiast zachęcać i pozyskiwać nowych miłośników tego sportu, który tak , jak i mnie na pewno da im super satysfakcję czynione są przedwsięwzięcia (min. w postaci dość głośnych utarczek słownych), które tak naprawdę śledzone przez uważnych czytelników zniechęcają ich do robienia tego , co się lubi ,w jak największym gronie. A pamiętajmy im więcej nas jeździ ,tym więcej możemy zyskać ,jako miłośnicy :D rolwrotkakarstwa :D
Czy myślicie ,że dla nich jest to ważne( to jest właśnie pasja)

http://inlineskating.about.com/od/compe ... tation.htm

Aby nie rozciągać mojej wypowiedzi w czasie skwituję to następującyn zdaniem:
Najważniejsze jest aby jeździć i mieć z tego satysfakcję i nie dyskryminujmy ludzi którzy jeżdżą na rolkach :lol: , a nie na wrotkach, czy też skądinąd łyżworolkach. Bawmy się na maxa, bo zapomnimy o co w tym całym bałaganie naprawdę chodzi.Ceńmy ludzi za to ,że posiadają silną wolę i są nieugięci w dążeniu do założonych celów i szanujmy się nawzajem, bo inaczej nikt Nas nie będzie szanował, a tym bardziej brał Nas na poważnie . W razie niewyjaśnionych sporów i długotrwałych batalii ,jestem w stanie zagwarantować osobom zainteresowanym mitting na sali judo lub też też na ringu w hali KS Olimpia .
Post zamieszczam na forach : wrotkarstwo.pl oraz rolkarstwo.pl. ( to nie dublet - chyba ktoś ,coś przyblokował - nieładnie :? )


Pozdrawiam wszystkich czytelników i życzę samych sukcesów w tym co robimy , jak i w tym co zrobić zamierzamy ;)
Ostatnio zmieniony ndz listopada 15, 2009 11:54 przez niebieski18, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie ważne na czym jeździsz, ważne, że jeździsz.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: zico » czw lipca 30, 2009 4:56

Masz rację Rafał, że należy się cieszyć z tego, co robimy. Jednak fakt jest taki, że Ci, którzy WYMAGALI czegoś od SSW Malta nie robiąc NIC, odwrócili się od niego wieszając psy. I wierz mi, że nie jest to tylko moja opinia, tylko wielu ludzi, którzy znają tą sytuację od środka. Proszę bardzo: klub SSW Malta, który istnieje od ponad 10 lat wymaga pomocy, pomożesz dla dobra poznańskiego wrotkarstwa?
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
niebieski18
Posty: 37
Rejestracja: pt maja 23, 2008 7:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: niebieski18 » czw lipca 30, 2009 5:09

Zawsze chętnie pomogę ludziom, którzy będą takowej pomocy potrzebować . Każdy ma wady i zalety ,nikt nie jest doskonały, nawet ja :D , a prawda zawsze leży po środku. Osobiście staram się dostrzegać te dobre cechy charakteru, a na pewno dobrze mnie znasz i wiesz ,że z racji moich osobistych doświadczeń nie oceniam innych, bynajmniej nie pochopnie.Znam WAS obu od kilku lat i tylko i wyłącznie ten odcinek czasu koduję na moim twardzielu. Oboje macie duży wkład w ten sport i dlatego należy się wam szacunek. Nie wjeżdżam między wódę , a zagrychę .Staram się dokształcać i rozwijać w tym co robię , sukcesywnie pogłębiam swoją wiedzę i również pragnę skorzystać z rad bardziej doświadczonych wyjadaczy.
A jeśli którykolwiek z ludzi uprawiających tę dyscyplinę sportu będzie potrzebował mojej skromnej pomocy, to napewno nie będę sugerował się tym , czy jest rolkarzem, czy wrotkarzem, czy też pirotechnikiem - linocypistą, ale całą moją skromną wiedzą na pewno podzielę się z bratnią duszą :D
Pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony czw lipca 30, 2009 5:16 przez niebieski18, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ważne na czym jeździsz, ważne, że jeździsz.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: zico » czw lipca 30, 2009 5:13

Ok, no to witaj w gronie. Szczegóły dostaniesz niebawem, ponieważ wstępnie musimy uporządkować odgórnie pewne tematy i DZIAŁAMY.

Sorry za offtop`a, rzadko to mi się zdarza.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
niebieski18
Posty: 37
Rejestracja: pt maja 23, 2008 7:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: niebieski18 » czw lipca 30, 2009 5:32

zico pisze:Ok, no to witaj w gronie. Szczegóły dostaniesz niebawem, ponieważ wstępnie musimy uporządkować odgórnie pewne tematy i DZIAŁAMY.

Sorry za offtop`a, rzadko to mi się zdarza.
Myślę ,że w gronie rolkarzy jestem już kilka lat( chyba ,że niezauważony, :lol: ale to nie zmienia postaci rzeczy i bynajmniej nie wpływa na moją,dość młodą jeszcze , psychikę),a działam dla jego dobra ( na swój sposób) :twisted: również niemało czasu, ale dzięki za przywitanie :lol:, a jeśli chodzi o szczegóły to myślę , że zachęcać , promować , i nauczać innych cieszyć się jazdą :wink: to dla mnie priorytety i ciężko jest wpłynąć na zmianę moich decyzji (może z racji wieku :lol: )
Pozdrawiam :D
Nie ważne na czym jeździsz, ważne, że jeździsz.

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: Toudi » pt lipca 31, 2009 11:10

niebieski18 pisze:W razie niewyjaśnionych sporów i długotrwałych batalii ,jestem w stanie zagwarantować osobom zainteresowanym mitting na sali judo lub też też na ringu w hali KS Olimpia.
Tam, niedaleko Olimpii była kiedyś strzelnica sportowa.
Jest jeszcze?
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
niebieski18
Posty: 37
Rejestracja: pt maja 23, 2008 7:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: niebieski18 » pt lipca 31, 2009 11:38

Fakt. Kiedyś była. Nadal jest na Grunwaldzkiej, przy Szylinga ( nie zawsze czynna ).A jeśli chciałbyś faktycznie skorzystać z niekoniecznie "sportowej" to chętnie wskażę Tobie "bojową", gdzie można ponacierać zarówno z cięższego sprzętu ,jak i z wiatróweczki :D . Osobiście liznąłem trochę strzelectwa sportowego, jak i bojowego, a także tzw . ipsc.W związku z tym,że temat nie jest ściśle związany z powyższym wątkiem - w razie pytań proszę o kontakt na pw.
Pozdrawiam.
Rafał.
Nie ważne na czym jeździsz, ważne, że jeździsz.

Awatar użytkownika
Bogusz_poznan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 199
Rejestracja: pt sierpnia 15, 2008 11:49
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: trening dla biegaczy i rolkarzy

Post autor: Bogusz_poznan » śr sierpnia 05, 2009 1:10

Panowie rywalizacje i przeganianie zostawcie na zawody.
A co do treningu piszę się na następny jak czas pozwoli

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening, porady / Training, solutions”