100 minutówka w Kościerzynie

Promocja wrotkarstwa w Polsce / Let's promote inline skating in Poland

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

100 minutówka w Kościerzynie

Post autor: WOJTEK45 » wt maja 17, 2011 12:02

Chciałbym wszystkich zachęcić do wypełnienia lipcowego sezonu ogórkowego ciekawą inicjatywą którą udało się powołać do życia ze współpracy z władzami samorządowymi.

http://twister-rolki.pl/forum/showthread.php?tid=411

novap
Czterokółkowiec
Posty: 94
Rejestracja: sob lipca 22, 2006 5:36
Moje rolki: Bont Z
Jeżdżę od: 02 maja 2006
Lokalizacja: Złotów

Re: 100 minutówka w Kościerzynie

Post autor: novap » sob maja 21, 2011 11:47

Zachęcasz skutecznie, faktycznie ciekawa propozycja. Już się zapisałem 8)

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 100 minutówka w Kościerzynie

Post autor: Doody » sob lipca 02, 2011 2:02

Ja już jestem wpisany, ale miło by było gdyby administratorzy troszkę częściej uaktualniali listę zgłoszeń :evil:
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 100 minutówka w Kościerzynie

Post autor: Doody » czw lipca 28, 2011 4:26

Ogólnie wrażenia po: trasa fajna, ciekawa, dość stromy podjazd i ostry zjazd, niestety, to na tyle dobrych słów: nawierzchnia popękana z dziurami które z racji na wcześniejsze deszcze były przykryte wodą. Po mojej wywrotce poprosiłem kogoś z karetki stojącej przy trasie aby przygotowali na następne okrążenie trochę wody utlenionej i gazy, bo nie chciałem jechać z zakrwawionym kolanem i łokciem - powiedzieli że mi nie dadzą i żeby mnie opatrzyli muszę przerwać jazdę. Po wyścigu w szkole gdzie była szatnia opatrywaliśmy stłuczenia mojej dziewczyny, z tego powodu nie zdążyłem się szybko przebrać w pewnym momencie portier podszedł i powiedział żebym się streszczał bo jemu się spieszy :?

Z Ustaleń które zostały poczynione po wyścigu wiadomo, że rozdanie pucharów i dyplomów odbędzie się przy okazji Maratonu Sierpniowego, bo inkomu nikt by nie czekał kikla godzin w deszczu na tą okoliczność. Niestety wyników nigdzie nie mogę znaleźć, a miały być jeszcze tego samego dnia na stronie i nie chodzi tu o to że byłem w czołówce, bo nie byłem, ale o to, że chyba każdy chciałby wiedzieć jak pojechał. JEŚLI KTOŚ WIE GDZIE SĄ WYNIKI PROSZĘ O LINK ?!

Kilka zdjęć z tej imprezy znajduje się tu http://www.smoldzino.org/index.php?opti ... 75978833/1 wydawało mi się że było robione znacznie więcej zdjęć i jakiś filmik, ale też ich nigdzie nie mogę zlokalizować.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Promocja wrotkarstwa w Polsce / Inline skating promotion in Poland”