Poznań - Podolany. 06.09.2009. Zawody dla dzieci i młodzieży

Promocja wrotkarstwa w Polsce / Let's promote inline skating in Poland

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poznań - Podolany. 06.09.2009. Zawody dla dzieci i młodzieży

Post autor: Toudi » czw września 03, 2009 11:26

Uwaga, uwaga.
Wolontariusze już zgłoszeni i ci, którzy chcą być a się wstydzą powiedzieć.
Będą tuzy poznańskiego rollerskatingu, czyli Marek, Zico, Mirek i nawet ja.
W sumie to nawet niezbyt wiele będzie do roboty.

Odbędzie się kilka wyścigów, trzeba będzie patrzyć, kto który przyjechał i trochę uważać, żeby żaden samochód nie wjechał na trasę. W tym pomogą 2 policjanci (więc browarek przed przyjazdem odpada).

Ponieważ niezbyt wyraźnie powiedziałem że zajmiemy się częścią wyłącznie wrotkarską, to jakoś tak wyszło, że zawody biegowe też odbędą się pod naszymi skrzydłami. Ale to będzie prosta sprawa, bo wiadomo, że przyjdą bez kasków, więc się ich wszystkich zdyskwalifikuje. :wink:
Rejestracja zawodników zaczyna się o 15 i tak moglibyście przyjść.
Dzieci są teraz takie, że przyjdą o 15.15. Po kolejnych 10 minutach zorientują się ,że trzeba mieć rolki. Pójdą więc do domu i przyjdą za 30 min z rolkami ale część bez kasków, więc będziemy czekać.W tym czasie zrobimy biegi. Ok. 15.45 pewnie zaczną się biegi - ja zupełnie poważnie- do tej pory zawsze był poślizg, zanim się ekipa zebrała.
Myślę, że ze 4-5 wyścigów przeprowadzimy. Dla maluchów 300m, starszych 700 a dla gimnazjum 1400 (nasz odcinek ulicy to 700m).
No i tyle. Potem zasłużona kiełbaska, ciasto i woda niegaz.

Fajnie byłoby, gdybyście mogli zabrać jakieś odblaskowe koszulki, np te pomarańczowe z Berlina. Rolki się mogą przydać i kaski. Dla siebie i może coś na pożyczkę dla tych dzieci, które przyjdą bez kasków.
Gwizdek może się przydać, gdyby trzeba było ostrzec przed jakimś wilczurem pojawiającym się nagle na trasie albo samochodem.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poznań - Podolany. 06.09.2009. Zawody dla dzieci i młodzieży

Post autor: zico » pt września 04, 2009 6:58

Wezmę do wypożyczenia kaski dla dzieci.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poznań - Podolany. 06.09.2009. Zawody dla dzieci i młodzieży

Post autor: Toudi » ndz września 06, 2009 11:25

Zawody odbyły się, mimo początkowo niesprzyjającej pogody - było mokro w początkowej fazie.

Zico, Mirek, Krzysztof, Admirał i Andrzej - ci zaszczycili nas obecnością w damskim towarzystwie.
Startowało potomstwo moje, Admirała i Andrzeja, chociaż Andrzejowi nie będziemy tutaj publicznie wypominać, w jakiej konkurencji , bo miał dobre wytłumaczenie.

Alan przyjechał sam ale przekazał na loterię fantową dziecięcy stolik i krzesełka, więc też mu się policzy na plus.

Dzięki za przyjście i za pomoc, chociaż na miejscu się okazało, że miejscowi wolontariusze zmonopolizowali imprezę i nie było zbyt dużo okazji, żeby się wykazać.

Generalnie impreza się rozwija - mieliśmy około 80 uczestników.

Przypomnę, że to już 3 rok, jak udaje nam się zorganizować na Podolanach wyścigi dla dzieci. W tym roku SSW Malta było po raz pierwszy wymienione jako współorganizator. Nasze logo znalazło się na dyplomach, chociaż podczas dekoracji zwycięzców było trochę nerwówki i nie udało się powiedzieć prawie nic o naszym stowarzyszeniu.

Ranga zawodów też wzrosła, bo w tym roku po raz pierwszy ulica była legalnie zamknięta na odcinku 700m, byli policjanci i Żandarmeria Wojskowa.

Dziękuję wszystkim przybyłym.
Ostatnio zmieniony pn września 07, 2009 12:44 przez Toudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Piotr

MamuciManiak
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 6:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Jarocin / Kraków

Re: Poznań - Podolany. 06.09.2009. Zawody dla dzieci i młodzieży

Post autor: MamuciManiak » pn września 07, 2009 12:28

gratulacje.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań - Podolany. 06.09.2009. Zawody dla dzieci i młodzieży

Post autor: Krzysztof » pn września 07, 2009 12:53

Startujących dzieci było całkiem sporo i jeśli tendencja się rozwinie to na mecie będzie trzeba zainstalować jakiś FF, bo wraz z rozwojem imprezy będzie przybywać protestów :wink: (szczególnie gdy wystartuje starsza młodzież).
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Promocja wrotkarstwa w Polsce / Inline skating promotion in Poland”