Wybór rolek - początkujący.

Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Ziemovit
Posty: 2
Rejestracja: czw kwietnia 07, 2011 9:21
Moje rolki: none
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Wybór rolek - początkujący.

Post autor: Ziemovit » czw kwietnia 07, 2011 9:32

Witam.
Zamierzam kupic rolki do jazdy agresywnej, wiem, ze bylo duuzo tematow na ten temat, przeczytalem prawie kazdy na tym forum do 2007 wstecz, jednak prawie na kazdy sezon wychodza nowe modele rolek, dlatego ciezko te tematy odniesc do terazniejszosci.
Jestem poczatkujacy, tzn - nie jest to moj pierwszy kontakt z rolkami, ale przerwe mialem bardzo duza, wiec nie mam dawnej wprawy, zreszta nigdy nie doprowadzilem tej jazdy do perfekcji w pelnym tego slowa znaczeniu. Podstawy znam.
Na rolki mam fundusz do 600zl. Wolalbym nowe. Poszperalem troche po necie, roznych forach, sklepach internetowych, i zatrzymalem sie na wyborze miedzy Rollerblade New Jack I , a K2 Fatty Pro 2010. Poczatkowo mam zamiar przypomniec sobie i przyzwyczaic sie do jazdy po dlugiej przerwie, nastepnie powoli probowac slideow/skokow w miescie (raczej nie skateparki). Chcialbym rowniez zeby rolki byly jak najbardziej wygodne. Co sadzicie o modelach, o ktorych wspomnialem? Ktore wybrac? A moze oprocz tego polecicie inne? Z góry dziekuje za pomoc :).

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Wybór rolek - początkujący.

Post autor: Herb » czw kwietnia 07, 2011 9:50

New Jack lepsze: wyciągany but wewnętrzny, lepsza szyna, lepsze koła, wymienne, szersze soulplate. W przyszłości (jak już mi wybudują pod blokiem SP) sam mam zamiar się w nie zaopatrzyć :D
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Ziemovit
Posty: 2
Rejestracja: czw kwietnia 07, 2011 9:21
Moje rolki: none
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Wybór rolek - początkujący.

Post autor: Ziemovit » pt kwietnia 08, 2011 10:52

Wlasnie spojrzalem, ze na innym podforum Zico tez polecal te rolki:p. Dzieki Herb, jadę mierzyć :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment”