Szukam sklepu w Warszawie

Freestyle slalom - wszystko o sprzęcie (rolki itp.) / Inline freestyle slalom equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

bricktop
Posty: 2
Rejestracja: śr kwietnia 25, 2012 6:22
Moje rolki: RB Evo 6.1
Jeżdżę od: 01 sty 1991

Szukam sklepu w Warszawie

Post autor: bricktop » śr kwietnia 25, 2012 7:23

Nadszedł czas na wymianę sprzętu. Jutro będę w stolicy i prosiłbym o jakieś adresy gdzie będę mógł przymierzyć kilka propozycji do freestyle/urban/slalom.
Rozmiar 45 - 46. Zależy mi na tym abym mógł przymierzyć kilka modeli w jednym miejscu w miarę możliwości. np. twister, powerslide, seba itp.
Będę wdzięczny za każdy dobry namiar.

k0ster
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 01, 2012 11:10
Moje rolki: USD
Jeżdżę od: 01 sty 1996

Re: Szukam sklepu w Warszawie

Post autor: k0ster » wt maja 01, 2012 11:24

Witam,
wczoraj z podobnym zamiarem do Twojego wyruszyłem w miasto, z trzech miejscówek jakie odwiedziłem (Sklep na Zamienieckiej 42a, Intersport Złote Tarasy, Decathlon Targówek) zdecydowanie polecam Zemieniecką.

http://www.lyzwysklep.com/
Na miejscu przymierzałem Twistery oraz Powerslide Metro obie rolki w numerze 45, mówił że rolek za dużo nie zostało i że w przyszłym tygodniu będzie dostawa, najlepiej przed przyjściem zadzwonić i się rozeznać co będzie na miejscu.
Miał jeszcze fusiony 84 oraz też trochę sprzętu wyższej jak i niższej klasy.

W Intersporcie w złotych, widziałęm Powerslidy Metro, Tempishe, reszta bylejaka.

W Decathlonie, ZERO, nic ciekawego.

Pozdrawiam i powodzenia!

bombelziombel
Posty: 7
Rejestracja: pt kwietnia 20, 2012 2:42
Moje rolki: Twisterki XD
Jeżdżę od: 13 kwie 2009

Re: Szukam sklepu w Warszawie

Post autor: bombelziombel » śr maja 02, 2012 7:43

A ja przekopiuję temat z grupy rolek z fuck book-a:

"Wyczaiłem ciekawy sklep internetowy z rolkami itp. Dobre ceny, a co najważniejsze możliwość odbioru osobistego w Warszawie na Ursynowie w sklepie stacjonarnym. Przed zakupem można rolki przymierzyć i dobrać rozmiar !!! Wcześniej tylko trzeba ustalić jakie modele i rozmiary nas interesują. Mają chyba wszystkie modele SEBA. Może kogoś zainteresuje. Proszę się na mnie powołać, bo mają chyba jakiś system rabatowy.
LINK:
http://www.a4r.pl/"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - sprzęt / Inline freestyle slalom equipment”