Problem z kostką

Freestyle slalom na rolkach informacje, strony www, kontakty / Inline freestyle slalom web pages, contacts

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Dzius
Posty: 6
Rejestracja: czw marca 19, 2009 11:11

Re: Problem z kostką

Post autor: Dzius » pn maja 10, 2010 12:00

Od samego Cross wiązania w kostce nie powinny boleć, o ile nie robisz przy tym jakiś ekstremalnych rzeczy. Może miałeś już kiedyś skręconą nogę i masz naderwane wiązania ? Ja tak mam, ale sam cross nic mi nie robi. Żadne usztywniacze nic Ci nie pomogą, zapomnij o tym. Zamiast tego nie rób nic na siłę stopniowo bardzo ostrożnie przyzwyczajaj nogę do większych obciążeń. Jak ból będzie dalej występował to niestety do lekarza. Można powiedzieć inaczej noga siedzi w bucie i zbytnio na bok kostki nie przekręcisz, ale już figury gdzie przekręczasz stopy palcami ku sobie mocniej niż w Cross mogą nadwyrężać wiązania. Np. reversed Neslony, X itp.

Awatar użytkownika
Googel6
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 227
Rejestracja: ndz marca 28, 2010 10:10
Moje rolki: Twister 2010
Jeżdżę od: 01 sty 2009

Re: Problem z kostką

Post autor: Googel6 » pn maja 10, 2010 10:48

2 tyg przerwy i wszystko w porządku, tak jak pisałem wczesniej, to raczej od moich wygłupów (skoski 360 w miejscu w butach) teraz naginam crossa jak ta lala i bez bólu. Pozdrawiam i życzę braku kontuzji :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - informacje, strony www / Inline freestyle slalom web pages, contacts”