co sadzicie o tych rolkach??????

Freestyle slalom na rolkach informacje, strony www, kontakty / Inline freestyle slalom web pages, contacts

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

kowal20061
Posty: 3
Rejestracja: ndz marca 08, 2009 8:34
Moje rolki: Oxelo freeride
Jeżdżę od: 02 sty 2009
Lokalizacja: Chorzów

co sadzicie o tych rolkach??????

Post autor: kowal20061 » wt marca 10, 2009 6:47

witam moje pytanie brzmi co sadzicie o tych rolkach http://www.decathlon.com.pl/PL/rolki-fr ... -69538270/ szukam nie za drogich rolek ponieważ w sumie dopiero zaczynam swoja przygodę z rolkami, tzn kiedyś troszkę jeździłem ale było to 6 lat temu i ograniczało się do jeżdżenia w kolko po parku, teraz chciałbym nauczyć się jeździć w slalomie i aby rolki wytrzymały skoki z krawężników i ewentualnie kilku schodków. z góry dzięki za opinie. pozdr.
Obrazek

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: co sadzicie o tych rolkach??????

Post autor: Slawek » wt marca 10, 2009 9:59

No to wyglada na Powerslide Cell tylko produkowany pod marka Oxelo (Decathlonowa) Ogladalem w sklepie - na pierwszy rzut oka gorsze wykonanie i materialy niz w oryginalnych Cellach.... Ale cena w porzadku.... :) Przymierz, sporobuj pojezdzic to sie przekonasz czy warto je kupic.... A potem przymierz Twistery (tez w Decathlonie) zeby poczuc roznice..... :)

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: co sadzicie o tych rolkach??????

Post autor: koziar2 » śr marca 11, 2009 9:11

to samo mi do glowy przyszlo :) Z tymi powerslide cell :)

Jak tylko wygodne beda to mozna brac. Cena przystepna w miare, jak na pierwsze rolki nawet jakby mialy rok wytrzymac to warto :)

Krotka szyna, zwrotne powinny byc, kolka mozna wymienic a ten smieszny hamulec wymontowac :)

Sugerujac sie foto i opisem - na poczatek moga byc

najtmer
Posty: 3
Rejestracja: ndz grudnia 28, 2008 7:49
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków Team

Re: co sadzicie o tych rolkach??????

Post autor: najtmer » ndz marca 15, 2009 9:34

Ja mimo wszystko dołożyłbym te 60-70 zeta i kupił oryginalne Cell'e. Szybko się nie rozlecą bo wykonanie solidne a na początek to chyba najlepsze rolki jak nie posiada się zbyt dużej ilości kasy. Teraz powinieneś za nie zapłacić koło 350zł za model 07. Poszukaj i jeśli znajdziesz to bym się nie zastanawiał, bo ja do wyrobów "marketowych" jestem nastawiony bardzo sceptycznie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: co sadzicie o tych rolkach??????

Post autor: jarekt » ndz marca 15, 2009 2:14

najtmer pisze:Ja mimo wszystko dołożyłbym te 60-70 zeta i kupił oryginalne Cell'e. Szybko się nie rozlecą bo wykonanie solidne a na początek to chyba najlepsze rolki jak nie posiada się zbyt dużej ilości kasy. Teraz powinieneś za nie zapłacić koło 350zł za model 07. Poszukaj i jeśli znajdziesz to bym się nie zastanawiał, bo ja do wyrobów "marketowych" jestem nastawiony bardzo sceptycznie.

Pozdrawiam
Zgadzam sie z szanownym przedmowca. Celle to rolka sprawdzona, ktorej wady i zalety sa oczywiste i sprawdzalne w dziesiatkach dostepnych w sieci recenzjach uzytkwonikow. Ten natomiast wyrob jest Cellopodobny i jesli PS robiac go ograniczyl sie tylko do zmiany kolorystyki i nalepek to faktycznie jest to okazja cenowa. Znacznie jednak bardziej prawdopodobne jest to, ze PS podobnie jak inne firmy robiace modele dla marketow pozwolil sobie na dalekoidace oszczednosci. Szyna IMHO jest identyczna i jest to element, ktory zmienic jest stosunkowo trudno czy jednak inne elementy tej rolki takze sa identyczne z oryginalnymi Cellami to juz ciezko ocenic. Reasumujac jesli wystarczyloby dolozyc te pare zlotych (i Cie na to stac) kupuj oryginaly.
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

kowal20061
Posty: 3
Rejestracja: ndz marca 08, 2009 8:34
Moje rolki: Oxelo freeride
Jeżdżę od: 02 sty 2009
Lokalizacja: Chorzów

Re: co sadzicie o tych rolkach??????

Post autor: kowal20061 » czw marca 26, 2009 10:26

dzięki za komentarze, zdecydowałem się jednak na oxelo bo nie bardzo miałem kasę żeby dołożyć do powerslide'ów.
Obrazek

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: co sadzicie o tych rolkach??????

Post autor: koziar2 » pt marca 27, 2009 1:04

daj znać jak się sprawują jak trochę pojeździsz :)

kowal20061
Posty: 3
Rejestracja: ndz marca 08, 2009 8:34
Moje rolki: Oxelo freeride
Jeżdżę od: 02 sty 2009
Lokalizacja: Chorzów

Re: co sadzicie o tych rolkach??????

Post autor: kowal20061 » pt kwietnia 10, 2009 8:48

pojeździłem już trochę i tak: rolki są wygodne,raczej trwałe, przetrwały kilka skoków z rożnych wysokości i upadków, ale są tez wady, moim zdaniem nie są najlepiej wentylowane (chociaż nie mam porównania z innymi rolkami , oprócz jazdy po sklepie). ogólnie jestem zadowolony, a o czymś lepszym pomyslę w przyszłym sezonie.
pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: co sadzicie o tych rolkach??????

Post autor: Agent_L » wt kwietnia 14, 2009 11:54

Wentylowane - taak, jeśli mowa o wyrobie Cellopodobnym, to tam gdzie w oryginale jest coolmax, w oxelo jest coś jak wata : )
Ogólnie, przypominają Celle tylko kształtem z daleka po po wzięciu do ręki podobieństwa się kończą.
Nawet szyna ma kółka równo : )
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - informacje, strony www / Inline freestyle slalom web pages, contacts”