Gdzie można zakupić koła do wrotek Roller Derby figurowych

Sprzęt wrotkarski - wrotki klasyczne (dwuliniowe), kółka, łożyska
gosiagre
Posty: 3
Rejestracja: pt kwietnia 11, 2008 11:13

Gdzie można zakupić koła do wrotek Roller Derby figurowych

Post autor: gosiagre » pt kwietnia 11, 2008 11:18

Zupełnie padły mi łożyska, i koła też się do niczego nie nadają. Mam wrotki figurowe Roller Derby (55mm i łożyska firmy Hartford Bearing Co.), gdzie mogę zakupić koła i łożyska? Czy to w ogóle w Polsce realne? Znacie kogoś kto sprowadza ze Stanów?

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gdzie można zakupić koła do wrotek Roller Derby figurowych

Post autor: zico » sob kwietnia 12, 2008 8:36

gosiagre pisze:Zupełnie padły mi łożyska, i koła też się do niczego nie nadają. Mam wrotki figurowe Roller Derby (55mm i łożyska firmy Hartford Bearing Co.), gdzie mogę zakupić koła i łożyska? Czy to w ogóle w Polsce realne? Znacie kogoś kto sprowadza ze Stanów?
Z łożyskami problemu nie będzie - jak możesz zrób ich zdjęcie, prawdopodobnie są rozmiaru 608, więc dostaniesz je prawie wszędzie (no może poza żabką i biedronką). Kółek też zrób zdjęcie z profilu i centralnie. Możesz je przesłać na e-mail: zico@icpnet.pl lub wstawić tutaj.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

gosiagre
Posty: 3
Rejestracja: pt kwietnia 11, 2008 11:13

Re: Gdzie można zakupić koła do wrotek Roller Derby figurowych

Post autor: gosiagre » ndz kwietnia 13, 2008 9:30

UDAŁO SIĘ!!! faktycznie z łożyskami nie było problemu, trochę zabuliłam, ale takie życie. Co do kół to dostałam świetny kontakt do małego sklepiku w Warszawie (polecam - budka na skrzyżowaniu solidarności z jana pawła), co prawda nie twardość 88 jak miałam wcześniej, ale mniejsza 83, facet jednak stwierdził, że ta miękkość nie jest na tyle duża, żeby na chodniku się szybko starły. Udało mi się zrewitalizować dopiero jedną wrotkę, wybijanie starych łożysk to nie lada sztuka, ale po mieszkaniu na jednej już sobie pojeździłam. Jutro po pracy druga i mam nadzieje, że wkrótce wypróbuję je na drodze!! Mam nadzieję, że to będzie to co kiedyś jeśli chodzi o niesamowitą płynność jazdy i szybkość. Zainteresowała się także działaniami pani Barbary Gintoft w sprawie figurowej jazdy na wrotkach, nie wiem czy ona jeszcze to realizuje, jeśli coś wiecie dajcie znać.

gosiagre
Posty: 3
Rejestracja: pt kwietnia 11, 2008 11:13

Re: Gdzie można zakupić koła do wrotek Roller Derby figurowych

Post autor: gosiagre » ndz kwietnia 13, 2008 9:32

Aha Kuba dzięki wielkie za szybką odpowiedź, będę pamiętać, w razie problemów, że mogę na Ciebie liczyć :D

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gdzie można zakupić koła do wrotek Roller Derby figurowych

Post autor: zico » ndz kwietnia 13, 2008 9:34

gosiagre pisze:Zainteresowała się także działaniami pani Barbary Gintoft w sprawie figurowej jazdy na wrotkach, nie wiem czy ona jeszcze to realizuje, jeśli coś wiecie dajcie znać.
Tak, prowadzi sekcję figurową.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Gdzie można zakupić koła do wrotek Roller Derby figurowych

Post autor: WFH » pt kwietnia 18, 2008 3:13

gosiagre pisze: Zainteresowała się także działaniami pani Barbary Gintoft w sprawie figurowej jazdy na wrotkach, nie wiem czy ona jeszcze to realizuje, jeśli coś wiecie dajcie znać.
Tak jak napisał Zico - ta Pani prowadzi sekcję jazdy figurowej na wrotkach, bodajże jedyną w Polsce - http://sport.syrena.w.interia.pl/ Niestety nie doczekała się jeszcze zawodników, którzy mogliby wystartować w ME mimo kilkukrotnych zaproszeń...

smerfetka
Posty: 22
Rejestracja: śr kwietnia 11, 2012 7:11
Moje rolki: wrotki!
Jeżdżę od: 01 sty 1995

Re: Gdzie można zakupić koła do wrotek Roller Derby figurowych

Post autor: smerfetka » śr kwietnia 11, 2012 7:30

gdzie dokladnie jest ten sklep z wrotkami przy feminie? mozna tak kupic lozyska i buty (najchetniej Risporty) czy buty trzeba oddzielnie u Turka na Torwarze? od razu tam montuja jedno z drugim?

pozdrawiam :)

smerfetka
Posty: 22
Rejestracja: śr kwietnia 11, 2012 7:11
Moje rolki: wrotki!
Jeżdżę od: 01 sty 1995

Re: Gdzie można zakupić koła do wrotek Roller Derby figurowych

Post autor: smerfetka » pn sierpnia 27, 2012 1:42

a co do p Basi Gintoft to sekcja wrotkowa juz nie istnieje... od jakichs 6 lat jesli dobrze licze ;/ na obozach tylko mozna pojezdzic...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt wrotkarski”