NOWY SĄCZ

Hokej - treningi, rozgrywki - spotkajmy się, zagrajmy w hokeja
Let's play inline hockey. Trainings, games

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

sppawacz
Posty: 9
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 11:45

NOWY SĄCZ

Post autor: sppawacz » ndz maja 06, 2007 12:37

gra ktos w hokeja lub uprawia ktos slalom na rolkach w Nowym Sączu? mozna zorganizowac treningi jak bedzie kilka osob gdzies w centrum:) najlepiej w wakacje:) jak co to pisac gg 2385137

ssequ18
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 02, 2007 3:06

Post autor: ssequ18 » ndz maja 06, 2007 8:24

Heh fajnie się składa bo z kilkoma kumplami wlaśnie niedawno wpadliśmy na taki pomysł, żeby pograć w hokeja:) Ale to dopiero czerwiec, lipiec, muszę sobie kupić rolki i kija no i trochę poćwiczyć, bo dawno nie jeździłem;) A oni (kmuple) też mają takie problemy:) Więc jak co to zapisuje twoje gg i dam Ci znać jak będziemy coś grać. A nie wiesz gdzie byśmy mogli sobie w sączu zagrać? Masz jakieś fajne miejsce? No i czy masz jeszcze jakiś innych chętnych? Byłoby dobrze, bo nas jak na razie liczę że będzie ok 4-5.

sppawacz
Posty: 9
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 11:45

Post autor: sppawacz » ndz maja 06, 2007 11:19

ooo jest odp:) swietnie:) mam 1 kumpla co na 100% jezdziłby z nami.. reszta tez niby jezdzi ale niewiem co z nimi..

co do miejsc to jest tego pełno.. na przykład takie miedzyszkolne boisko na wólkach.. zaraz obok mnie jest stare boisko asfaltowe.. jesli chodzi o hokeja to trzeba by zainwesotwac troszke w sprzet (mam kij ale do hokeja na lodzie-raczej sie nie nadaje) no i krąźek.. ale jak bedzie nas kilku to damy rade.. mysle ze minimum 6 osob i to takich zapalonych graczy:) i w wakacje najlepiej:)

pozatym kupuje wlasnie rolki do slalomu i to mozna pocwiczyc:)

ssequ18
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 02, 2007 3:06

Post autor: ssequ18 » pn maja 07, 2007 2:01

Ok:) Jak coś będziemy planować to napisze Ci na forum, albo na gg. Do wakacji z wszystkim powinniśmy się wyrobić, popytam jeszcze kilka osób czy by się nie chciały pograć w hokeja czy pojeździć :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hokej - trening, rozgrywki / Let's play inline hockey. Trainings, games”