Halo...Warszawa...?

Hokej - treningi, rozgrywki - spotkajmy się, zagrajmy w hokeja
Let's play inline hockey. Trainings, games

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

daelk
Posty: 6
Rejestracja: czw listopada 23, 2006 6:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: warszawa-szczesliwice:p

Halo...Warszawa...?

Post autor: daelk » sob listopada 25, 2006 2:20

Witam!Mam prosbe...Otoz:Poszukuje sali,w ktorej mozna grac w hokeja (na rolkach ofkoz)Oczywiscie w Wawie...Moze ktos tu na forum moglby mi pomoc, i zna takie "osobliwe miejsca",lub boryka sie z podobnym problemem...Pisze w imieniu czesci grupy ze Szczesliwic...

pozdr. Losiu

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » ndz listopada 26, 2006 12:11

Z problemem hali borykamy sie juz dosyc dlugo i poki co nic nie "wyborykalismy" :) Temat zadaszenia placu na Szcz... jest wciaz aktualny.... Moze by tak uderzyc do Decathlonu z taka propozycja - dla nich to swietna reklama.... Z pewna taka niesmialoscia probujemy nawiazac z nimi blizszy kontakt (jezdzimy 19:00-22:00 kolo Decathlonu w C.H. Reduta - jakis ziomek z Deca... kazal sie przypomniec na wiosne to zrobia jakies zawody....) Druga opcja to wynajecie jakiegos magazynu z dobra nawierzchnia o wymiarach ok. 30x30 - zaleta bedzie dostepnosc 24h/dobe i to ze sie nikt nie bedzie czepial, ze sie parkiet porysuje.... Wada sa koszty wynajmu ok 20 pln/m2 - jak sie zbierze duzo chetnych (powiedzmy 100 osob) to koszt miesieczny na osobe nie bedzie taki duzy tylko skad tylu ludzi zebrac ?
Sa tez treningi hokejowe w hali w Pruszkowie - o szczegolach wiecej moze powiedziec niejaki art....

Slawek
> http://www.janarolki.pl<

daelk
Posty: 6
Rejestracja: czw listopada 23, 2006 6:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: warszawa-szczesliwice:p

Post autor: daelk » ndz listopada 26, 2006 1:40

Huh!Dzieki!Jedno z tego co dobre ,to m.in.swiadomosc,ze nie jestem sam... 8) Dotarlem do firmy ktora buduje hale sportowe,i to naprawde tanio ok 1800zl za metr..Wiem,wiem zdesperowany bylem...Wizja 25 ludzi,ktorzy wywala pieniadze na dzialke ,a potem na budowe, pozwolenia wcale nie wydala mi sie szalona...Coz mam nadzieje,ze w koncu w stolicy,cos sie zmieni w tym temacie...(wybory??).W decathlonie to gracie na parkingu?Tam jest podziemny?Bo moze sie dogadac wlasnie w jakims centrum handlowym..Po godzinach:p,na parkingu.Coz trzeba "kompinowac",jak mawial pewin buowlaniec..Pozdr.
Losiu.

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pn listopada 27, 2006 12:46

Parking jest na zewnatrz, pod chmurka.... A grany jest raczej slalom..... Do hokeja niespecjalnie sie nadaje.... Co do hali to wystarczy znalezc sponsora/sponsorow korzy oplaca taki tymczasowy obiekt w ramach reklamy i promocji marki i tyle.... Albo az tyle.... Moze jak juz powstanie stowarzyszenie rolkarskie w Wawie to bedzie latwiej cos zdzialac......

W tym sezonie nie wynajmujecie lodowiska na Torwarze ? A moze by tak COS udostepnil dla rolkarzy hale Torwaru w dni w ktorych nie ma zawodow, imprez targowych, treningow itp.... Hala jest duza wiec boisko do hokeja by sie zmiescilo i ludzie tez mieliby gdzie pojezdzic w koleczko... Jak hala ma stac pusta to moze by cos tam zarobili na rolkarzach (biorac pod uwage tlumy ludzi na slizgawkach mozna sie spodziewac podobnej frekwencji na wrotkowisku) Tylko trzeba nadac temat odpowiednim osobom.....

Art wspominal kiedys, ze jego znajomy ma balon sluzacy do przykrycia kortow tenisowych i asfaltowy plac gdzie mozna by go ustawic - tyle ze balon jest 2x wiekszy niz plac..... Zmniejszanie balonu nie ma sensu, lepiej znalezc wiekszy plac np Szczesliwice.... Rozmawialem z artem na ten temat, ale nie wiem czy cos drgnelo w tej sprawie....

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

daelk
Posty: 6
Rejestracja: czw listopada 23, 2006 6:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: warszawa-szczesliwice:p

Post autor: daelk » śr stycznia 17, 2007 8:51

Dzieki Slawku...Ciesze sie ze juz forum dziala...Szukam sali nadal...A "NHAELOWCY" :lol: na pewno graja na torwarze...Aby do wiosny?:P

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » czw stycznia 18, 2007 12:02

Ostatnio jezdzimy dosyc czesto.... Dzisiaj kolo Decathlonu, a poprzednie 2 dni na Szczesliwicach..... Jak nie bedzie padac to do soboty plac powinien byc suchy.... Bedziecie mogli umowic sie na gre w parku.... Olga prosila zeby ja informowac jak w weekend bedziemy tam jezdzic.... Tadek tez sie ostatnio pytal o mozliwosc jazdy na placu.... Mysle ze z zebraniem ekipy np. na sobote nie powinno byc problemu.... Oby sie tylko pogoda utrzymala...

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

mike_wwa
Posty: 33
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 2:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: wwa

Post autor: mike_wwa » pn maja 07, 2007 11:38

witam

Nie chciałem wrzucać nowego tematu, bo ten jest akuratni. Mam pytanie do ekipy hokejowej ze Szczęśliwic bądź innych miejsc w Wawie: czy grywacie regularnie? I czy dałoby radę się wkręcić w granie? Szukałem już wcześniej możliwości grania (może nie jeżdżę jakoś super, ale myślę, że dam sobie radę) no i wreszcie ośmieliłem się zaatakować to forum.

Pozdro

Michał

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pn maja 07, 2007 4:12

Na Szczesliwicach graja w kazda sobote i niedziele od 15:00-15:30 do 17:00-18:00......

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

mike_wwa
Posty: 33
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 2:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: wwa

Post autor: mike_wwa » wt maja 08, 2007 12:07

Dzięki za info Sławku :)

Przy okazji pozdrowienia dla freestylowców

mike

dauthi
Posty: 12
Rejestracja: śr marca 21, 2007 8:02
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dauthi » sob maja 12, 2007 3:39

Nie będzie problemu jak w któryś weekend wpadnie 2-3 żółtodziobów, żeby popatrzeć i ewentualnie czegoś się nauczyć/dowiedzieć?
Lepiej późno niż później.

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » sob maja 12, 2007 10:17

Wystarczy miec rolki, kij, ochraniacze, podejsc do hokeistow, ladnie sie przedstawic i spytac czy mozna zagrac - na pewno nie odmowia.... :wink:

Mozna tez umowic sie w tygodniu i zagrac w grupie nieco mniej zaawansowanej.... W zeszlym sezonie czesto tak gralismy, ale teraz ludzie sie poprzeprowadzali gdzies daleko i ciezko sie spotkac, ale mozna by sprobowac cos ustawic.....

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

dauthi
Posty: 12
Rejestracja: śr marca 21, 2007 8:02
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dauthi » ndz maja 13, 2007 7:17

Ale my dopiero zaczynamy się w to bawić i nic oprócz rolek jeszcze nie mamy. To znaczy mamy jakieś kije (ale one są trochę krótkie, bo kumpel je kupował jak był trochę mały:P) i piłeczkę, ale nic poza tym. Ochraniaczy bardzo nie kupowaliśmy, bo we dwóch to nasza gra przybrała formę zabawy, a nie rywalizacji.

Generalnie chcemy zobaczyć jak to wygląda w wykonaniu kogoś, kto ma o tym jakieś pojęcie. No i zasięgnąć paru porad, co do sprzętu. I jak już zdobędziemy jakiś ekwipunek, to chętnie zagramy :)
Lepiej późno niż później.

art
Czterokółkowiec
Posty: 57
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 10:44
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa Włochy

Post autor: art » pn maja 14, 2007 4:12

Tak jak pisał Sławek - jeżeli nie pada zwykle ktoś jest w soboty i w niedziele między 16 - 18 czsami dłużej. Wtedy najlepiej przyjechać.

Z ochraniaczy na początku przydałyby się ochraniacze na golenie i rękawice - najprostsze to wydatek w granicach 100 zł (50 +50) i oczywiście kask (ale tak naprawdę mało ludzi gra w kasku).

W tamtym roku często graliśmy w dni powszednie po 19, ale nie wiadomo, jak będzie teraz. W każdym razie, jeżeli są 4 osoby to już mozna delikatnie pograć - czyli np. Was dwóch + jeszcze dwóch i mozna grać.

Daleko masz na Szczęsliwice? Możecie zajrzeć w tygodniu - może ktoś akurat będzie ze sprzętem, a jak nie to poznacie Sławka (on będzie napewno) i paru innych "bywalców placykowych szczęśliwickich".

Dzisiaj chyba ja będę między 18 - 20 , może jeszcze ktoś - coś się może pogra.

PS. Mam jakieś stare rękawice i nagolenia, nie wiem czy chcę się ich pozbyć , ale zawsze moge pożyczyć

dauthi
Posty: 12
Rejestracja: śr marca 21, 2007 8:02
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dauthi » pn maja 14, 2007 9:51

OK, to my wpadniemy jeśli nie w ten to w następny weekend.
Daleko nie mamy, bo jesteśmy z Raszyna (okolice Okęcia). Tylko jesteśmy jeszcze trochę ograniczeni przez maturkę.

A rękawic i ochraniaczy to gdzie najlepiej szukać?
Lepiej późno niż później.

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » wt maja 15, 2007 12:32

Spytajcie w Rollsporcie albo w sklepie na Torze Stegny (otwarty w godz. 17:00-19:00 o ile dobrze pamietam)

W Rollsporcie byly kiedys fajne zestawy: nagolenia + rekawice, czarne, zielone napisy (tylko nie pamietam nazwy) specjalnie do gry latem na rolkach, zwlaszcza rekawice byly ciensze i nie tak obudowane jak te na lod... Cena chyba nieco ponad 100pln za komplet....

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hokej - trening, rozgrywki / Let's play inline hockey. Trainings, games”