Kółka HC czy Roces Metropolis?

Urban skating - sprzęt / Inline urban skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

passa
Posty: 24
Rejestracja: pn kwietnia 15, 2013 2:42
Jeżdżę od: 14 lut 2013

Kółka HC czy Roces Metropolis?

Post autor: passa » pn czerwca 02, 2014 5:11

Witam.
Mam do wyboru zakup używanych i startych do 73 mm Hyper Concrete lub nowych kółek stockowych z Roces Metropolis.
Jedno i drugie w podobnej cenie i mam dylemat co włożyć do Imperiali,które kupuję bez kół?
60 kg wagi,jazda głównie po mieście bez większych szaleństw (jeszcze nie mam takich umiejętności),czasem trochę slalomu.
Teoretycznie te same parametry twardości,ale o kołach z metropolisów znalazłam jedną ,dość nieprzychylną recenzję na jakiejś anglojęzycznej stronie.Ale za to większe,a zależy mi na jako takim tempie jazdy.

Może ktoś ma jakiś pomysł...

:bom:
Ostatnio zmieniony pn czerwca 02, 2014 9:12 przez passa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Re: Kółka HP czy Roces Metropolis?

Post autor: Pinnhead » pn czerwca 02, 2014 6:35

Albo mam spaczone postrzeganie swoich trochę zjechanych concrete'ów albo gdy się zjadą trochę bardziej to stają się klockowate i zamulają. Albo jest to wina porównania z rolkami fitness na kołach do szybszej jazdy.
Jeśli chcesz się uczyć jazdy, nawet tej ostrzejszej ze skakaniem itp to concrete zjechane na początek nie będą złe (kompletnie nie mam pojęcia o tych drugich wspomnianych kołach czy lepsze czy gorsze) ale na przyszły sezon będziesz chciał nówki. To już dziś możesz wpisać w wydatek. A i szybka jazda raczej na nich nie wejdzie w rachubę. Zależy jeszcze co rozumiesz przez słowo "szybka jazda" ;)
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

skrzek
Posty: 1
Rejestracja: czw czerwca 05, 2014 2:09
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Kółka HC czy Roces Metropolis?

Post autor: skrzek » pt czerwca 06, 2014 12:46

Ale te imperiale to na długiej szynie będą? I wrzucisz koła od Roces?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Urban skating - sprzęt / Inline urban skating equipment”