Recenzja USD Carbon IV w setupie Powerbladingowym/Freeskate

Urban skating (freeride) - podstawy, informacje, filmy, zdjęcia / The basis of inline urban skating, information, photos, videos

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

salomonteam1
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 127
Rejestracja: czw maja 15, 2008 2:00
Moje rolki: crossmax s-lab/st. r.thompson
Jeżdżę od: 15 kwie 1995
Lokalizacja: Katowice

Recenzja USD Carbon IV w setupie Powerbladingowym/Freeskate

Post autor: salomonteam1 » pn października 08, 2012 12:57

Zapraszam wszystkich do przeczytania wnikliwej recenzji rolek USD Carbon IV

salomonteam1
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 127
Rejestracja: czw maja 15, 2008 2:00
Moje rolki: crossmax s-lab/st. r.thompson
Jeżdżę od: 15 kwie 1995
Lokalizacja: Katowice

Re: Recenzja USD Carbon IV w setupie Powerbladingowym/Freesk

Post autor: salomonteam1 » pn października 15, 2012 2:20

Proszę o usunięcie postu w którym jest przekopiowana treść mojego artykułu.
Cytować można fragment wypowiedzi, stosując to do jakiejś dyskusji.
Takie działanie jest na niekorzyść fsknews.pl

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Recenzja USD Carbon IV w setupie Powerbladingowym/Freesk

Post autor: zico » pn października 15, 2012 2:36

salomonteam1 pisze:Proszę o usunięcie postu w którym jest przekopiowana treść mojego artykułu.
Cytować można fragment wypowiedzi, stosując to do jakiejś dyskusji.
Takie działanie jest na niekorzyść fsknews.pl
Gdzie jest napisane, że można cytować tylko fragment? Cytowany fragment to za mało, żeby odnieść się do całej wypowiedzi czy tekstu.
Jeśli cytuję cały tekst muszę podać link skąd on jest. To po pierwsze. Po drugie nie widzę szkodliwości czynu w momencie kiedy nagle (nie życzę tego nikomu) zniknie komuś baza danych, forum straci serwer itp. itd. Gdzie będzie można znaleźć tekst? Tutaj.

Mogę poprosić o nie reklamowanie innego forum? Pewno, że mogę, bo może być na "niekorzyść" wrotkarstwo.pl :D Jaka to niekorzyść? Żadna.
Poproszę też, że jak wklejasz link do "konkurencyjnego" forum, to wstaw też proszę cały tekst, który on zawiera, żebym nie musiał kopiować, podawać linków do forum fsknews.pl :)
Chyba, że sam podasz niekorzyści płynące z tego, że cytuję sobie cały tekst z forum fsknews.pl :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

salomonteam1
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 127
Rejestracja: czw maja 15, 2008 2:00
Moje rolki: crossmax s-lab/st. r.thompson
Jeżdżę od: 15 kwie 1995
Lokalizacja: Katowice

Re: Recenzja USD Carbon IV w setupie Powerbladingowym/Freesk

Post autor: salomonteam1 » pn października 15, 2012 8:33

Po po pierwsze, na forum mam regulamin, który został złamany, patrz punkt 12.

Jeśli ja cytuje coś na forum, czy wklejam fotkę zawsze podaję źródło, adres www, ty nie podałeś.

Jeżeli naprawdę odbierasz mnie i fsknews.pl jako zagrożenie, konkurencję to napisz mi na maila, czy priva że nie życzysz sobie bym wklejał linki do moich testów z www.fsknews.pl, takie rzeczy można załatwiać w kulturalny sposób a nie poprzez taką "partyzantkę".

Jeżeli nie możesz skasować tego posta w którym cytujesz cały test to bardzo proszę o usuniecie mojego konta wraz ze wszystkimi postami które napisałem na wrotkarstwo.pl, tak będzie najlepiej.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Recenzja USD Carbon IV w setupie Powerbladingowym/Freesk

Post autor: zico » pn października 15, 2012 9:52

Przeczytaj sobie wszystko jeszcze raz od początku, bo widzę, że nic nie dociera.
Link do źródła jest podany od samego początku istnienia wstawionego cytatu - zawsze tak robiłem.
Jeszcze podpowiem: spójrz sobie na czas wstawienia swojego i mojego postu. Nieznaczna różnica znaczy tylko i wyłącznie to, że jesteś ignorantem tego forum oraz to, że wykorzystujesz to forum do łatwego i taniego promowania swojego. Dlatego kolejnym razem jak będziesz wstawiać link do swojego forum poproszę o wstawienie tematu oraz tekstu początkowego, czego ten link dotyczy, żebym sam nie musiał tego robić.
Tak to działa na forach specjalistycznych w dzisiejszym świecie i jakieś zasady honorowego podejścia muszą być.

Co do dalszej wypowiedzi - pozostawiam bez komentarza.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
suwi
Posty: 36
Rejestracja: czw września 03, 2009 11:41
Moje rolki: Powerslide Hardcore Evo
Lokalizacja: Kraków

Re: Recenzja USD Carbon IV w setupie Powerbladingowym/Freesk

Post autor: suwi » wt października 16, 2012 2:42

Zico łamiesz prawo autorskie (dokładniej majątkowe prawa autorskie), powinieneś zapytać o możliwość publikacji całego "utworu". To nie jest prosta notka prasowa. Czym innym jest podlinkowanie jakiegoś artykułu, a czym innym duplikowanie treści w internecie. Jeśli uważasz że ktoś łamie regulamin forum to zawsze możesz usunąć post, nie musisz się posuwać do łamania prawa.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Recenzja USD Carbon IV w setupie Powerbladingowym/Freesk

Post autor: zico » wt października 16, 2012 2:51

suwi pisze:Zico łamiesz prawo autorskie (dokładniej majątkowe prawa autorskie), powinieneś zapytać o możliwość publikacji całego "utworu". To nie jest prosta notka prasowa. Czym innym jest podlinkowanie jakiegoś artykułu, a czym innym duplikowanie treści w internecie. Jeśli uważasz że ktoś łamie regulamin forum to zawsze możesz usunąć post, nie musisz się posuwać do łamania prawa.
Tutaj się zgodzę w 100%. Jednak nie wiesz wszystkiego. Nie wiesz o czym kiedyś dyskutowałem z autorem tego tekstu - w wiadomości prywatnej napisałem jasno i wyraźnie: jeśli chce wstawiać u mnie link do tekstu na moim forum, to ma również wstawić ten tekst. Poszedł na łatwiznę, wstawił linka (również bez zapytania się mnie czy może, bo sam jak stwierdził jest to "konkurencyjne forum") i niech "moc" tego forum zacznie pracować na niego.

Czy to jest fair? - jedno, proste, łatwe pytanie.

Usuwam cytowany tekst w moim poście i w związku z tym, że cierpliwość moja się skończyła wraz z niehonorowym podejście autora do słownych, dawnych ustaleń na pw:

Jeśli pojawi się gdziekolwiek jakiś utwór i ktoś będzie chcieć wstawić link do niego, to również ma pojawić się tekst tego utworu.

Dodano punkt 2b w regulaminie forum.

Sami sobie stworzyliście taki absurd.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Zablokowany

Wróć do „Urban skating (freeride) informations, media / jazda po mieście informacje, media”