Początkująca, ale już zakochana :)

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
nami
Posty: 8
Rejestracja: sob października 20, 2012 3:04
Lokalizacja: Kraków

Początkująca, ale już zakochana :)

Post autor: nami » ndz października 21, 2012 1:04

Witam serdecznie. Po latach przerwy postanowiłam wrócić do rolek- nie bez obaw, bo mam problemy ze stawami itp, ale przecież nie mogę cały czas siedzieć w domu, prawda? :) Studiuję w Krakowie, tak więc terenów do jazdy, na razie rekreacyjnej, jest bez wątpienia sporo ;) Pozdrawiam.
Umiesz liczyć? Licz na siebie.

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: Początkująca, ale już zakochana :)

Post autor: pz34 » ndz października 21, 2012 1:06

Witaj. Cieszymy się, że jesteś z nami. Opowiedz nam o sobie ....;)
Pozdrawiam
Łukasz

Awatar użytkownika
nami
Posty: 8
Rejestracja: sob października 20, 2012 3:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Początkująca, ale już zakochana :)

Post autor: nami » ndz października 21, 2012 3:02

W sumie nie ma nic do powiadania. Przez wiele lat prowadziłam dość aktywny tryb życia- sekcja sportowa, tenis, konie i wszystko inne, w czym mogłam uczestniczyć w swoim mieście ;) Niestety z powodu pewnych komplikacji zdrowotnych musiałam to wszystko rzucić, ale to trochę jak narkotyk- jak człowiek raz zacznie, to potem trudno o tym zapomnieć. Studiuję biologię, nie rozumiem nic z chemii i wyrywam sobie włosy z głowy, siedząc nad zadaniami ;) Niedawno znajomy namówił mnie na rolki i złapałam bakcyla. Na razie rekreacja, potem może popróbuję kilku trików, ale jeśli tylko będę miała w przyszłości taką możliwość, zamierzam uzbierać pieniądze i zainwestować w lepszy sprzęt, by wejść, że tak powiem, na wyższy poziom wtajemniczenia ;D
Umiesz liczyć? Licz na siebie.

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: Początkująca, ale już zakochana :)

Post autor: pz34 » ndz października 21, 2012 7:56

Dobrze trafiłaś bo tu znajdziesz dużo informacji na temat sprzętu, trików, miejsc i ludzi z którymi można pojeździć, a może kiedyś też zawodów jak się już tak na maxa wkręcisz. Do zo :D
Pozdrawiam
Łukasz

Awatar użytkownika
tomek_wap
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: wt marca 30, 2010 10:12
Moje rolki: RB X5, XSJADO
Jeżdżę od: 16 kwie 2010
Lokalizacja: Katowice

Re: Początkująca, ale już zakochana :)

Post autor: tomek_wap » pn października 22, 2012 12:21

Witamy w gronie :)

PS. fajny kolor włosów :)
Rollerblade X5 LE / XSJADO 1

MichuKr
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 19, 2012 10:41
Moje rolki: Tempest 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2011
Lokalizacja: Kraków

Re: Początkująca, ale już zakochana :)

Post autor: MichuKr » wt października 23, 2012 10:42

Witaj,
forum ... zwłaszcze TE to dobre miejsce, ale jeszcze lepiej :wink: wpadnij do naszego klubu (http://www.kksw-krak.pl) i widzimy się na treningach (teraz to już na hali ). Poćwiczysz wspólnie z innymi i na wiosnę... będziesz śmigać.
Jak bywasz na Błoniach to w Żaczku znajdziesz sklep White Sports i tam otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

hej

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”