Tosiek z Poznania wita :)

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Recorded
Posty: 3
Rejestracja: pn czerwca 18, 2012 1:14
Moje rolki: są brudne xD
Jeżdżę od: 18 cze 2011
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Tosiek z Poznania wita :)

Post autor: Recorded » czw czerwca 28, 2012 2:16

Uprzedzam że się zapewne za bardzo rozpiszę :D
(przepraszam że dopiero teraz ale nie zauważyłem tego tematu xD)

Tak więc z tej strony Alan, do którego zazwyczaj ludzie zwracają się Tosiek a nick w internecie przybiera nazwę Recorded :).
Mam 16 lat, rolki dostałem kiedy miałem z 10 lat, ale jakoś nie interesowała mnie jazda na rolkach tak jak teraz. Więc poszły w kąt szafy, a zacząłem ponownie jeździć 2 lata temu choć bardziej w kratkę, w tym roku wychodzę tylko gdy słońce sprzyja.
Zawszę chciałem szybko jeździć, ale ostatnio zachwycił mnie urban, z racji że moje rolki mają trochę lat, a będą małym brzdącem nie wiedziałem czym są łożyska i jeździłem/chodziłem po byle czym, już niezbyt wytrzymują w szczególności but. Łożyska jakoś się trzymają choć dopiero niedawno sprawdziłem jakie to są. ABCD 1, umiem na nich osiągnąć tylko około 16 km/h na małym odcinku drogi. W bucie poszedł mi rzep który jest jednym z najważniejszych dla mnie rzeczy które nie pozwalają mojej nodze walać się, czy zbytnio wyginać, a ja ciota nie wiem jak go wymienić ale no cóż życie XD.

Dobra trochę mniej żalów, trochę więcej gdzie jeżdżę.
Zazwyczaj z Jeżyc > Malta, Cytadela, czy jakieś osiedla.
Ostatnio podjechałem na łęgi widziałem slalomowców ale zbytnio się wstydziłem zagadać :oops:
Na trasach wyżej wymienionych jak by ktoś się po nich poruszał i zobaczył dość niskiego chłopaka z biało niebieskim butem od rolek, zieloną frotką z czerwoną gwiazdą na prawej ręce i z długim warkoczykiem jak u padawana to jestem ja :wink:.
jbc --> http://www.endomondo.com/profile/5214593

Trochę o zainteresowaniach:
Zazwyczaj rysunek (dla tego nogi niezbyt posłuszne i "latają" xD), lubię fantastykę, Mangę i Anime....aa więcej nie potrafię wymienić xd.

No to ten tego..
Witam wszystkich! :D

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Tosiek z Poznania wita :)

Post autor: Krzysztof » czw czerwca 28, 2012 1:39

Na Łęgach nie wstydź się, tylko zagadaj. Uwierz mi, ale wiek nie stanowi różnicy.
A okazja będzie 30 czerwca w sobotę od 18 aż do przejazdu przez miasto :D

PS. Też lubię fantastykę ...
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Recorded
Posty: 3
Rejestracja: pn czerwca 18, 2012 1:14
Moje rolki: są brudne xD
Jeżdżę od: 18 cze 2011
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tosiek z Poznania wita :)

Post autor: Recorded » ndz lipca 01, 2012 1:43

To, to wiem xD zazwyczaj się kumpluje z ludźmi starszymi ode mnie którzy mają 20-46 lat więc mi to jakoś nie robi :D , bardziej się boję że będą na mnie dziwnie patrzeć bo mam specyficzne zachowanie jak i humor.

A no byłem, znaczy się niby byłem bo się spóźniłem i próbowałem dogonić, no ale trasy zbytnio nie znałem więc mi się to nie udało :lol:

Czytasz może Dukaja :)?
Lubisz sesje rpg?

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Tosiek z Poznania wita :)

Post autor: Krzysztof » pn lipca 02, 2012 9:42

Trudno ocenić co znaczy specyficzne zachowanie, ale zawsze można spróbować :eye:
Szkoda, że nie "wstrzeliłeś" się w przejazd po ulicach miasta. Następny dopiero w okolicach września.

Dukaja nie znam, ale się przymierzam.
A na rpg nie mam czasu.
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”