Witam z Warszawy

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
greg_mnich
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 17, 2011 7:39
Moje rolki: Fusion 84
Jeżdżę od: 10 sie 2010

Witam z Warszawy

Post autor: greg_mnich » wt maja 17, 2011 9:51

Wrotkarstwo jest trochę jak chodzenie po deszczu - można głupio moknąć, albo mieć z tego niezłą zabawę

Uczę w jednym z gimnazjów w Warszawie i bardzo często przyjeżdżam na rolkach. Na początku robiło to sporą furorę - nauczyciel (w dodatku ksiądz) na rolkach, a później... Opracowałem całkiem przyjemną trasę - kilkanaście kilometrów po Warszawie. Zaproponowałem kilku osobom wyjazd w sobotni wieczór i chwyciło... Po pierwsze to, że widzieli jak przyjeżdżam na rolkach do szkoły, po drugie grupka ludzi (młodzież, ale i nauczyciele), którzy całkiem dobrze się bawią. Dzisiaj jeździ nas kilkanaście osób (w tym niektórzy na rowerach - zbyt do serca sobie wzięli, że kółka co najmniej 76), kilka kolejnych (9) kupiło rolki, a inni myślą o tym. Większość z nich nie miała pojęcia, że się da dalej po mieście. Wcześniej tylko park i rundka po osiedlu.

Zobaczyli, to zechcieli.

Z rolkami jest trochę jak z lepieniem bałwana - im więcej (osób) i dłużnej (się toczy) tym lepszy efekt.

Pozdrawiam
Grzesiek
Obrazek

tanec
Posty: 5
Rejestracja: śr czerwca 01, 2011 10:21
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Witam z Warszawy

Post autor: tanec » ndz czerwca 12, 2011 2:53

Witam, witam, a gdzie ta trasa, możesz coś wkleić :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”