Cześć i czołem

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Kozuch
Posty: 9
Rejestracja: śr maja 11, 2011 7:41
Moje rolki: Fila NRK Black
Jeżdżę od: 02 lip 1996
Lokalizacja: Czestochowa

Cześć i czołem

Post autor: Kozuch » śr maja 11, 2011 8:12

Witam wszystkich serdecznie z reguły mój nick to Kozi ale ze był zajęty jest Kozuch na imię mi natomiast Łukasz mam trochę latek bo już 28, przygodę z rolkami a nawet wcześniej z wrotkami zacząłem koło 1994 r po ok 3 latach przesiadłem się na rolki były to Bauery FX3 wówczas szaleństwo jeździłem na nich około 3. Następnie zarażony jazdą agresywna kupiłem Oxygeny AR3.1 które posiadam do dzisiaj, jednak nie jeżdżę na nich w sumie w ogóle nie jeżdżę, a spowodowane jest to tym iż był okres w którym wszyscy jeździli tylko agresywnie ja też trochę ale nie bawiło mnie to na tyle na ile po prostu jazda, wyścigi gonitwy, skakanie ze schodów czy przez ułożonych koło siebie na ziemi ludzi (ryzyko było) ale właśnie to mi się podobało. Oxygeny natomiast do takiego typu jazdy sprawdzają się trochę słabo, są ciężkie i mają małe twarde kółka, a ja wciąż wzdycham jak widzę śmigających po Częstochowskiej promenadzie ludzi na rolkach. Więc po kilku latach rolkowej abstynencji postanowiłem wrócić do jazdy i mam nadzieje na całkiem poważnie, a widząc Freeride i Slalom mój zapał sięga zenitu dlatego choć posiadam wspomniane wcześniej Oxygeny, których nie sprzedam bo raz się mi to nie opłaca a drugie jest to moja pamiątka i czuje do nich sentyment postanowiłem kupić nowe rolki i tutaj nasuwa się moje pytanie i prośba ale to w Dziale Sprzęt.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Cześć i czołem

Post autor: zico » śr maja 11, 2011 9:42

Serdecznie witamy :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”