Inline Cup (zawody) w Polsce

Polska - inne miasta i zawody: Giżycko, Gołdap, Korbielów, Kowalewo Pomorskie, Mława, Olsztyn, Sanok, Zamość.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
speedy gonzalez
Posty: 9
Rejestracja: pt lutego 13, 2004 8:54

Inline Cup (zawody) w Polsce

Post autor: speedy gonzalez » czw września 18, 2008 11:06

Czesc razem,

chcialem sie dowiedziec czy w Polsce istnieja podobne zawody speedskates jak Oder Cup, BWIC czy inne duze Imprezy z paroma wyscigami w röznych miastach? Jesli nie to moze byloby to mozliwe do zrealizowania?
Wiem, ze sa pojedyncze wyscigi ale nie slyszalem o wiekszych Events w Polsce. Jak wiecie cos to dajmi mi znac.

ciao
Peterek :twisted:

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Inline Cup (zawody) w Polsce

Post autor: Krzysztof » czw września 18, 2008 12:05

W Polsce odbył się w tym roku I Maraton Borów Dolnośląskich, który został zaliczony do cyklu Oder Cup.
Oczywiście największym eventem w Polsce jest maraton w Berlinie, który jest największym eventem każdego kraju należącego do UE jak i nie należącego do UE.
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: Inline Cup (zawody) w Polsce

Post autor: mrv » czw września 18, 2008 12:07

Krzysztof pisze:W Polsce odbył się w tym roku I Maraton Borów Dolnośląskich, który został zaliczony do cyklu Oder Cup.
Oczywiście największym eventem w Polsce jest maraton w Berlinie, który jest największym eventem każdego kraju należącego do UE jak i nie należącego do UE.
Uzupełniając Krzysztofa były kiedyś bardzo prestiżowe zawody w Łomży. Niestety znam tylko z opowiadań. Do dziś niektórzy się chwalą że brali w nich udział.

Marta47
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 102
Rejestracja: pn sierpnia 07, 2006 5:26

Re: Inline Cup (zawody) w Polsce

Post autor: Marta47 » pn września 22, 2008 5:51

mrv pisze:
Krzysztof pisze:W Polsce odbył się w tym roku I Maraton Borów Dolnośląskich, który został zaliczony do cyklu Oder Cup.
Oczywiście największym eventem w Polsce jest maraton w Berlinie, który jest największym eventem każdego kraju należącego do UE jak i nie należącego do UE.
Uzupełniając Krzysztofa były kiedyś bardzo prestiżowe zawody w Łomży. Niestety znam tylko z opowiadań. Do dziś niektórzy się chwalą że brali w nich udział.
Bo jest się czym chwalić :) :) :) W końcu nie często zdarza się brać udział w wyścigu,na którego trasie trzeba uważać na krowie łajno, traktory i inne pojazdy mechaniczne wymijające zawodników o parę centymetrów, nie wspominając też o bardzo "wysokiej" jakości asfaltu. Byłam tam i bieg ukończyłam- najbardziej hardcorowy wyścig w jakim brałam udział :wink: :wink: :wink:
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska - inne miasta i zawody”